Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Swoop, tfelek, krd, a kto będzie decydował kto winien przynależeć do której grupy? ;)

poza tym, temat wraca co jakiś czas i przypomnę że doszliśmy już do tego, że forum jest po to aby bardziej zaawansowani userzy dzielili się wiedzą z początkującymi a nie zamykali się w "klubach dyskusyjnych" zarezerwowanych dla tych którzy spędzili to ponad 2 tyś godzin czy mają 1 tyś postów :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi forum muli niemiłosiernie ostatnio.

 

Eryczek, ja tutaj widze jeden plus. przykładowo ktoś początkujący będzie wiedział do kogo skierować ewentualne PW z prośbą o pomoc i będzie wiedział komu bardziej ufać podczas dyskusji w różnych tematach. wiadomo, że taki master ma większą wiedze niż powiedzmy to zaproponowany 'mieszacz', ale nie ze wszystkimi pytaniami trzeba się kierować do mastera.

z drugiej strony może sie zacząć lawina pytań itp bo już nikomu sie nie będzie chciało używać szukajki.

z trzeciej natomiast strony może spaść liczba tematów zakładanych przez nowe osoby, którym nie chciało się użyć szukajki lub po prostu przeoczyły pewne informacje, bo będą pisały PW do niektórych osób :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę,że rangi są bez sensu...

Jest cała masa osób,które się mało udziela,bo ma dużo roboty,ale jak się wypowie,to sensownie.

Ja to bym usunął zestawy kosmetyków.Naprawdę kilka godzin lektury,kilka relacji i człowiek wie czego chce.A tak każdy myśli,że jego lakier jest jakiś super wyjątkowy i jak zmieni z Coli na Hi-temp'a to będzie łał... :D

Tak,jak ktoś kiedyś pisał,poniżej 5h na forum,brak możliwości głosu poza działem powitań ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dajcie sobie spokój z tymi podziałami - po co to komu?

Ktoś, kto dużo pomaga i tak wyróżnia się od razu z "tłumu", nie trzeba go honorować tytułami. W minionym systemie się ordery rozdawało :song::kox:

Na szacunek trzeba sobie nieustannie pracować postawą a nie przyznaną rangą.. i odwrotnie: jak ktoś się dopiero zarejestrował, wcale nie znaczy że jest kimś niższym, po prostu może trochę mnie wie w tym konkretnie temacie ;)

 

Ja tam mam w du... przyznawanie jakiejkolwiek rangi i tytułów.... ale to tylko moje skromne zdanie :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze nie tylko mnie to denerwuje

Są podwieszone gotowe zestawy i wiadomości jest multum, ale ciągle pojawiają się nowe posty o to samo. Najgorzej, że "nowym" nie chce się spędzić troche czasu na czytanie. Maja kilka godzin spędzonych na forum i już pytają o to samo.

Może da się tak zrobić, żeby można było pisać np po spędzeniu xx godzin na forum lub po przeczytaniu odpowiedniej liczby postów. Nie wiem czy to jest możliwe, ale myślę, że by to trochę pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Panowie, można oczywiście skasować dział Zestawy, tylko zastanówcie się teraz co by się stało teraz z tymi wszystkimi nowymi userami, z głowami pełnymi pytań ? Gdzieś te pytania by zapewne zadawali, w każdym możliwym dziale i temacie, powstałby chaos. A tak jest taka "piaskownica" gdzie jest to zebrane i łatwiej to kontrolować. Taka sytuacja nie jest idealna i jak macie lepsze propozycję to chętnie posłuchamy, ale postulat pt "skasować Zestawy" taką propozycją z pewnością nie jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, można oczywiście skasować dział Zestawy, tylko zastanówcie się teraz co by się stało teraz z tymi wszystkimi nowymi userami, z głowami pełnymi pytań ? Gdzieś te pytania by zapewne zadawali, w każdym możliwym dziale i temacie, powstałby chaos. A tak jest taka "piaskownica" gdzie jest to zebrane i łatwiej to kontrolować. Taka sytuacja nie jest idealna i jak macie lepsze propozycję to chętnie posłuchamy, ale postulat pt "skasować Zestawy" taką propozycją z pewnością nie jest ;)

 

Absolutnie nie kasować tylko zmusić troszkę nowych userów, aby włożyli chociaż odrobinę trudu i przejrzeli forum. Ja zanim się zarejestrowałem kilka mcy przeglądałem forum, a po rejestracji poświęciłem kolejne dziesiątki godzin aby skorzystać z tego co jest. Nie napisałem ani jednego postu w sprawie zestawu, tylko sam czytałem recenzje/opinie i na podstawie tego wyciągałem wnioski i robiłem zakupy.

Tak jak pisałem lepszym rozwiązaniem było by na przykład czasowe ograniczenie pisania postów. Jak widzę często "ludź" się rejestruje i po 2-3 godzinach post z pytaniami.

 

Nie irytuje mnie to na tyle, żeby ignorować te tematy bo często nawet w nich odpisuje, tylko robi się delikatny bałagan i forum lekko obniża poziom. Ale to jest tylko moje zdanie i nie trzeba się z nim zgadzać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko robi się delikatny bałagan

No właśnie bałagan by był jak by niedoświadczeni pisali w każdym innym temacie :wallbash:

 

jak przestana sie wyrabiac zawsze moga poprosic admina o kogos do pomocy.

...myślę, że ten dział prawie w ogóle nie musi być moderowany - piszta co chceta, byle w miarę kulturalnie ;) - kto nie chce niech nie czyta :)

 

PS> faraon3021, chyba pierwszy raz w życiu prawie w 100% się z Tobą zgadzam :evil::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko przed nami ;)

Sorry za OT, ale życzę nam obojgu na nowy rok, abyśmy unikali we wspólnej dyskusji tematów "światopoglądowych", bo tu różnimy się tu o 180 stopni :-]

 

Niech :ad: nas łączy :-]

 

PS> Panie Andminie, naszą wspaniałą wymianę zdań można "podwiesić" w celach marketingowych :-] w którymś z działów jako "success story" i zatytułować:

"Forum KA, łączymy nawet wodę z ogniem - dołącz do nas już dziś! :good: "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak poklikałem trochę po forum ale nie natknąłem się na nic podobnego.

Może by zrobić jakieś zestawienie najpopularniejszych produktów (woski, środki do felg itp.) i zrobić takie zestawienie w formie tabelki ze skalą (od 1 do 10) np dla wosków kategorie takie jak trwałość, łatwość spolerowania/nakładania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kukis, tutaj masz coś o woskach

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=8131

 

Trudno byłoby zrobić coś takiego, no bo jak chciałbyś sprawdzić np. trwałość wosku na felgach kiedy każdy nakłada go w innej temperaturze i wilgotności i robi różne przebiegi w różnej pogodzie. Do tego część popełni jakiś błąd przy aplikacji. Zbyt dużo zmiennych, które mają wpływ na wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko do adminów czy tam moderatorów, miałem w podpisie, link do mojej strony na facebook ale co chwila zostaje ona wyczyszczona prawdopodobnie ze względów na to ,że jest to niby reklama, fakt moja strona jest związana z moją działalnością tzn mobilną myjnią ,którą prowadzę w UK, ale również są tam też materiały związane z motoryzacją, na dniach będą porady, linki do filmików z yt itp, itd także sam profil strony nie będzie czysto reklamowy, wszystko bym zrozumiał gdyby regulamin dotyczył wszystkich, ale nawet w tym temacie jeden Pan o nicku faraon3021 ma właśnie w podpisie niemal to samo co ja miałem :!: Jest to trochę dziwne bo myślę ,że swoją stroną nie konkuruję w żaden sposób z partnerami forum itp z racji tego ,że działalność moja zlokalizowana jest w UK, a fakt tego ,że niedawno dopiero zacząłem ją prowadzić sprawia ,że jestem niczego znaczącą płotką, to dzięki temu forum wiele się nauczyłem i trochę dziwne jest to ,że teraz przez dziwny regulamin nie mogę w jakiś sposób pokazać tego czego się tu nauczyłem... jeszcze wyślę link do wglądu, www.facebook.com/DeluxValeting tak gdyby jakiś moderator się zainteresował i jednak pozwolił mi w opisie mieć link do własnej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.