Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Kolejna prośba :

 

 

Czy istnieje mozliwość zwiększenia choć dla gronu "niebieskich" 8-) limitu nieprzeczytanych postów bo nie ogarniam tematów a bardzo bym chciał zdobywać kolejne "pomógł" a nie mogę bo tematy z "lużnych" co dzień kasują mi limit :wallbash:

 

 

 

Dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy biernego czytacza mam jedną prośbę: zmianę szerokości forum ze sztywno ustawionych parunastu pikseli na dynamiczną zmieniającą się w zależności od szerokości okna przeglądarki. W tej chwili forum oglądane w typowej rozdzielczości 1080 wygląda dość śmiesznie: wąski pasek z wielkimi połaciami czarnego tła po bokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Czy istnieje mozliwość zwiększenia choć dla gronu "niebieskich" limitu nieprzeczytanych postów bo nie ogarniam tematów a bardzo bym chciał zdobywać kolejne "pomógł" a nie mogę bo tematy z "lużnych" co dzień kasują mi limit

 

 

Nie ma opcji zwiększenia tylko dla niebieskich, trzeba by zwiększyć dla wszystkich, a to by zbyt mocno obciążyło baze danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy posiadamy logo Kosmetyki Aut w jakimś dużym rozmiarze tak abym mógł sobie wydrukować baner do garażu?

 

Logo stosunkowo łatwe przerabiaj na krzywe w corelu i drukuj .

 

łatwe czy nie, prawa autorskie obowiązują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy posiadamy logo Kosmetyki Aut w jakimś dużym rozmiarze tak abym mógł sobie wydrukować baner do garażu?

 

Logo stosunkowo łatwe przerabiaj na krzywe w corelu i drukuj .

 

łatwe czy nie, prawa autorskie obowiązują

 

Z tym się zgodzę, ale jeśli administracja pozwoli to nie widzę problemu powiększyć tego loga 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie przynależności użytkowników do poszczególnych grup na forum: Master itd... Nie mogę znaleźć zasad klasyfikacji - kto, gdzie, kiedy, za co, za ile ;) itd...

Jak to się odbywa i czemu nie jest to opisane w regulaminie?

 

A pytanie to nasunęło mi się czytając posty jednego z userów. Zastanawiam się, dlaczego nie należy do grupy Master... Pisze konkretnie, rzeczowo, ma doświadczenie... no ale w sumie to ja nie bardzo mam prawo go oceniać i klasyfikować, dlatego chciałem wiedzieć kto i jak to robi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie przynależności użytkowników do poszczególnych grup na forum: Master itd... Nie mogę znaleźć zasad klasyfikacji - kto, gdzie, kiedy, za co, za ile ;) itd...

Jak to się odbywa i czemu nie jest to opisane w regulaminie?

 

A pytanie to nasunęło mi się czytając posty jednego z userów. Zastanawiam się, dlaczego nie należy do grupy Master... Pisze konkretnie, rzeczowo, ma doświadczenie... no ale w sumie to ja nie bardzo mam prawo go oceniać i klasyfikować, dlatego chciałem wiedzieć kto i jak to robi ;)

Zbiera się forumowa spec-komisja,która zasiada, przy okrągłym stole i przy suto zakrapianym spotkaniu ,obradują na temat przyjęcia użytkownika za zasługi 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.