Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

Swoop wybacz, ale zawsze mówię/piszę wprost co myślę i zrobię tak też w tym przypadku: i Ty jeszcze udzieliłeś słów krytyki pod kątem dorobionych świateł w obecnym banerze ???????? Sorry, ale te gify wyglądają jak coś robione 20 lat temu. Jeżeli robiłeś to 5 minut włączając w to znalezienie zdjęć to nie ma czym się chwalić. I jeszcze te koszmarne filtry z jakimś poszarpaniem - chłopie, mamy 2013 rok.

 

P.S. 5 minut ? Takie coś robi się w 2 minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Swoop wybacz, ale zawsze mówię/piszę wprost co myślę i zrobię tak też w tym przypadku: i Ty jeszcze udzieliłeś słów krytyki pod kątem dorobionych świateł w obecnym banerze ???????? Sorry, ale te gify wyglądają jak coś robione 20 lat temu. Jeżeli robiłeś to 5 minut włączając w to znalezienie zdjęć to nie ma czym się chwalić. I jeszcze te koszmarne filtry z jakimś poszarpaniem - chłopie, mamy 2013 rok.

 

P.S. 5 minut ? Takie coś robi się w 2 minuty.

 

Swoop, sorry ale należało Ci się :) - więcej pokory chłopie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jeszcze udzieliłeś słów krytyki pod kątem dorobionych świateł w obecnym banerze ????????

 

hmm. tu się chyba trochę zagalopowałeś, bo ja nigdzie o światłach nie mówiłem/pisałem. tak jak ty wyraziłem swoje zdanie odnośnie obecnego bannera, który mi się nie podoba, no chyba że jako użytkownik nie mam prawa mieć swojego zdania :mrgreen:

 

 

P.S. 5 minut ? Takie coś robi się w 2 minuty.

 

Czas start :P (znajdź zdjęcie na forum, przerób choćby tak jak ja, wrzuć ja serwer i podlinkuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że zdjęcia wygasły - pracowałem w studiu jako grafik i myślę, że mógłbym udzielić konstruktywnej krytyki.

 

Powiem tylko jedno - jeśli ktoś pisze, że prace robił "5 minut" to nawet nie muszę jej oglądać... nie ma się czym chwalić, bo nawet osoba z dużym doświadczeniem robi to o wiele dłużej.

 

Nie chcę też pisać w "ciemno", bo tego nie jestem pewien (zdjęcia wygasły) ale jeśli to są zdjęcia ot tak pobrane z neta, to jest to co najmniej niemoralne. Nawet jak robię projekty dla znajomych - zdjęcia zawsze kupuję.

 

Sam bym Wam chętnie pomógł, ale:

1) Nie bardzo mam teraz czas, przynajmniej nie do 15-stego lutego.

2) Uważam, że ten header przynajmniej nawiązuje trochę do poprzedniego i mógłby zostać. Zdjęcia są dobrej jakości, reszta to kwestia przyzwyczajenia. Ewentualne zmiany można wprowadzać powoli, ludzie nie lubią jak są do czegoś już przyzwyczajeni i nagle zmieni się to całościowo.

3) Mi nie podoba się jedynie zerwanie z zasadą, iż logo nie odwołuje do strony głównej :)

 

Będę tutaj jeszcze zaglądał.

 

Pozdrawiam

 

@down - prawie o to chodzi... ale to nie jest istotne, kwestia przyzwyczajenia i tyle :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... 3) Mi nie podoba się jedynie zerwanie z zasadą, iż logo wraz z logotypem nie odwołuje do strony głównej :)...

 

Nie wiem, czy o to Ci chodzi ale jak klikniesz na kolo Astona to wraca do strony głównej.

 

Poza tym logo całkiem fajne. Zmienił bym jedynie Astona, czarny na czarnym tle się zlewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebek0720, Projekty swoopa to było coś w stylu tego co często widujemy na stronach głównych firm/producentów. Po lewej stronie czarne tło z logo forum przechodzące płynnie w zdjęcie na którym było zbliżenie na maszyne polerską w trakcie pracy na lakierze czy słoiczek wosku i ręka która nakłada ręcznie wosk na znaczek bentleya ;) Wg mnie były bardzo fajne, wystarczyło popracować nad wykonaniem :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.