Jump to content

michal

Użytkownik
 • Content Count

  142
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About michal

Informacje

 • Imię
  michał
 • Auto
  Golf 7
 • Lokalizacja
  SBE
 1. Poproszę o dodanie m-k@o2.pl Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 2. Dzięki za podpowiedzi, na co szczególnie zwracać uwage przy wyborze ? Moc silnika, Podciśnienie czy Przepływ powietrza ? Potrzebny mi będzie raczej tylko do odkurzania "na sucho" bo chyba tymi tańszymi tapicerki nie wypiore.
 3. co wybrać w granicach 4 stów do samochodu Nilfisk Multi20 KARCHER MV3 PREMIUM LAVOR CF20 lub jakiś inny ?
 4. Również jade Tugą + Glinka, nic się nie dzieje a efekty imo lepsze niż jakikolwiek lubrykant
 5. podniosłeś wartość tego samochodu przynajmniej 10krotnie, kawał przeogromnej pracy, efekt przed i po jest nie do opisania. szacun.
 6. Mariusz,czy zam. 15870 z wczoraj wyjdzie przed waszym urlopem ?
 7. Szacun, dobra robota, jedna z lepszych relacji ostatnio.
 8. to nie chodzi o pomieszczenie, to przypadkowe nieprzemyślane kadry. Pomijam pierwsze 3 w garażu, ale zobacz chociaż by na to ostrość jest na początku tej owiewki, o ile lepiej by to wyglądało gdyby ostrość była z znaczku bwm lub na napisie RR
 9. motocykl piękny, robota ale gdzie ta profesjonalna sesja?
 10. nr. 13931 zamówione, bardzo proszę o naliczenie rabaciku
 11. Wymyślono już coś lepszego od PRICKBORT'A ?
 12. Non-Ferro na filmiku z FB miażdzy Irona ? Pianownica ładna, aż dziw, że żadna inna z firm nie wpadła na pomysł obrandowania swoim logiem pianownicy.
 13. Na pierwszy rzut oka (pomijając design) niczym się nie różni od PA. Czy może się myle ? Czy to non ferro to połączenie irona i prickobrta w działaniu czy raczej mocniejszy iron ? Jak ten produkt sklasyfikować ?
 14. michal

  Zapachy do autka

  Mango mam teraz, fajnie pachnie w połączeniu z już kończącą się wanilią też wunderbauma
 15. oczywiście zawsze są jakieś problemy i nie ma co ukrywać że straty mogą być spore, ale to tylko odkładanie na później W tym przepadku im później tym gorzej. im dłużej taka decyzja zostaje wstrzymana tym większe problemy przy przenosinach. Ja również mógłbym poświęcić zakup jakiegoś nowego siuwaksu na rzecz zbiórki na ten cel. Myśle, że temat jest godny chociażby jakiejś ankiety o ile w ogóle administracja nie skreśla takiego rozwiązania już na starcie z jakiegoś powodu, o którym nie wiadomo.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.