Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mozliwe bylo by dodanie linku "oznacz wszystkie tematy jako przeczytane" w dziale handlowym partnerow forum - tak by mozna bylo odhaczyc wszystkie tematy na raz, bez koniecznosci wchodzenia do poszczegolnych sklepow?

 

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewforum.php?f=39

 

Również podpisuję się pod tą prośbą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie a może by wprowadzić jakieś restrykcje w dziale "pokaz swój blask"... Ostatnio strasznie dużo pojawia się tematów gdzie ktoś umył sobie auto, w dodatku z mega kiepskimi zdjęciami... Ostatnimi czasy temat ten tak się rozrósł że nie długo nie będzie można znaleźć w nim nic, a szkoda by było bo jest tam dużo fajnych relacji do których ja np lubię czasem wracać.

 

Może ten dział powinien być ograniczony tylko do relacji z korektą lakieru? :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poradnik pdf w dziale FAQ tematów na forum- "Polerowanie maswzyna rotacyjna" pierwszy link jest niepoprawny i przenosi do sklepu www.detailer.pl

drugi jest ok

(detailingworld.co.uk itd.)

 

To samo jest z linkiem do poradnikia "Polerowanie maszyną DA"

1 link jest do sklepu j.w.

2 link ok.

 

Czy jest mozliwosc ponownego podlinkowania poradnikow ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejdź do ich blogu, tematy Cię interesujące znajdują się na drugiej stronie.

Tak ja wiem o tym,dzieki za info :)

Tylko jak nowy uzytkownik forum bedzie chcial poczytac to moze nie znalezc tematu.

A jak admin poprawi link to bedzie OK.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie a może by wprowadzić jakieś restrykcje w dziale "pokaz swój blask"... Ostatnio strasznie dużo pojawia się tematów gdzie ktoś umył sobie auto, w dodatku z mega kiepskimi zdjęciami... Ostatnimi czasy temat ten tak się rozrósł że nie długo nie będzie można znaleźć w nim nic, a szkoda by było bo jest tam dużo fajnych relacji do których ja np lubię czasem wracać.

 

Może ten dział powinien być ograniczony tylko do relacji z korektą lakieru? :idea:

 

Jest możliwość wprowadzenia akceptacji tematów/postów przed adminów/moderatorów.

 

Po napisaniu posta czy tematu pojawiał by się napis "Oczekuje na akceptacje", przynajmniej znam to z innego forum i wiem że takie coś do zrobienia.

 

Po przeczytaniu przez admina czy moda jeżeli by się temat nadawał zostawał by akceptowany, jeżeli nie to weg do kosza.

 

Dziękuję za uwagę . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko bez jasnych reguł użytkownicy mogą się czuć pokrzywdzeni że relacja nie przeszła a inna np podobna ( w ocenie laika) przeszła pozytywnie weryfikację... Dodatkowo jest to zawsze dodatkowa robota dla mod-ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Może korekta lakieru to za duże wymaganie ale dział pokaż swój blask powinien zawierać ciekawe projekty - może to być wg mnie tylko dogłębne mycie ale fajnie udokumentowane, z fotami, opisem środków.

Od pokazywania swojego umytego auta jest temat nasze pieszczochy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może korekta lakieru to za duże wymaganie ale dział pokaż swój blask powinien zawierać ciekawe projekty - może to być wg mnie tylko dogłębne mycie ale fajnie udokumentowane, z fotami, opisem środków.

Od pokazywania swojego umytego auta jest temat nasze pieszczochy ;)

 

Problem polega moim zdaniem na tym, że 'Pokaż swój blask' jest na wierzchu, a temat o naszych pieszczochach jest w dziale o luźnych rozmowach który przynajmniej z początku napalonego nowego usera nie za bardzo może interesować :)

Druga sprawa to kwestia tego co pokazują, nie nie chce nikogo wytykać ale są projekty bardzo kiepskie, jak i takie osoby które po zakupie paru markowych kosmetyków myślą, że wykonali detailing w pełnej krasie :mrgreen:

 

Aprobata tematu przez moda mogła by być dobrą opcją ale moim zdaniem lepiej nie zawalać ludzi dodatkową pracą. O ile jest taka możliwość to nowe tematy powinni mieć możliwość wstawiania userzy z postami 50+ albo o określonym stażu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Panowie - nie wiem jak widzą to inni moderatorzy/admini, ale moim zdaniem problem nie jest jeszcze tak palący żeby robić selekcje pod względem "poziomu" w PSB. Rozwiązań jest kilka, albo kontrola prewenycjna tak jak miało to miejsce z ogłoszeniami, albo na bieżace sprawdzenie , czyli w sumie tak jak jest teraz.

 

A co do ilości postów i związanego z tym poziomu - niech przykładem będzie gruby_rs,spójrzcie na jego ilość postów, i na jego tematy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ilości postów mam takie samo zdanie jak Evo, jednak wolałem poczekać, aż ktoś z dużą liczbą postów pierwszy o tym napisze, zauważyłem że coraz częściej właśnie ilość postów jest stawiana na pierwszym miejscu, co według mnie nie oddaje do końca rzeczywistej wiedzy danego użytkownika forum, chociaż nie twierdze, że w kilku przypadkach doświadczenie i liczna postów idą ze sobą w parze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

To fakt, że licznik postów nie jest żadnym wyznacznikiem. Przecież prawdziwi maniacy każdą wolną chwilę spędzają przy aucie oraz w pracy żeby zarobić na te wszystkie zabawki a nie na forum klepiąc niejednokrotnie bezsensowne posty :)

 

Może po prostu jakiś regulamin mały dla tego działu a potem raz w tygodniu czystka na podstawie zgłoszeń tematu do moderatora - sruuu do kosza i po problemie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no może trochę przesadziłem z tymi 50 postami, powiedzmy niech będzie 10-15 :P Moim zdaniem jeżeli będzie to oznaczało ograniczenie dostępu tylko do zakładania tematów w 'pokaż swój blask' to raczej wątpię żeby zaczął się robić bałagan :)

Tak naprawdę żadna opcja nie jest bez wad. Ja nie jestem za tym by obciążać tym modów, szkoda ich czasu. Lepiej zrobić ograniczenie, jak to się nie sprawdzi to zawsze można to cofnąć i za jakiś czas pomyśleć nad czymś innym :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do ilości postów i związanego z tym poziomu - niech przykładem będzie gruby_rs,

Najlepszym rozwiązaniem jest chyba, rozbudowanie przynależności do grup. Stworzyć grupę wśród userów np "x" do której przynależność jest dodawana po zaakceptowaniu przez administratorów forum. W wersji podstawowej bez dostępu do zakładania wątków w dziale PSB czy zestaw kosmetyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem tematu w stylu :problemy z forum" więc napisze tutaj.

W wiadomości PW- tej powitalnej po rejestracji link do tematu "przywitaj się" jest nieaktywny. Z tego co zauważyłem w regulaminie to był dawniej dział gdzie każdy zakładał własny temat powitalny i prawdopodobnie taki link pozostał.

PS: z ciekawości sprawdziłem skrypt "pisownia" choć za mnie robi to ff :D i słowa: "więc" i "wiadomości" rozpoznaje jako błędne co prawda mogę je sam dodać do słownika ale przypuszczam że dodanie ich do "podstawowego" nie będzie od administracji wymagało wiele pracy ;)

 

edit: słowo "wiele" też :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o dodanie QD do słownika oraz informacji kiedy go używamy, dopisanie przy politurach GLAZE oraz informacji na jakim etapie jest używany, jeśli przy cleanerze nie jest napisane kiedy go stosujemy też proszę o uzupełnienie - osoby które są nowe zbyt często mieszają kroki i nie wiedzą co po czym się stosuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.