Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

Była już rozmowa o SB - zaraz zaczną się tam pytania, które powinny znaleźć się na forum albo głupie pytania gdzie można znaleźć to czy to.

Przyznam się szczerze że też nieco się tego obawiam :/

Mimo tego moim zdaniem trzeba dać Forumowiczom szansę i nie zakladać z góry trollowania - w razie czego SB zostanie po prostu usunięty.

Innymi słowy będziemy mówić że się nie sprawdza... jak się nie będzie sprawdzało :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była już rozmowa o SB - zaraz zaczną się tam pytania, które powinny znaleźć się na forum albo głupie pytania gdzie można znaleźć to czy to.

SB widoczny/dostępny dla userów od X postów i po problemie.

 

Są jakieś postępy w sprawie rozdzielczości forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Brakuje mi tu tematu o lakierze samochodowym

Czyli jakie mamy lakiery samochodowe czym się różnią itd

Na jakich samochodach mamy lesze lakiery

Proszę założyć temat LAKIER chętnie opisze w nim moją wiedzę która na pewno przyda się w codziennej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi tez masz AD 2010? Bo wiesz, standardy... :lol:

 

Ale co do ma do rzeczy ?

 

A na powaznie: czy mozna przywrocic poprzednia szerokosc forum?

 

Zapytaj CleanerFreaka, bo mi zabrakło argumentów, których w ogóle nie powinienem przywoływać, a może po prostu nie jestem świadom tego, że w tej dobie i rozwiniętej technologii, ktoś jeszcze używa tak niskich rozdzielczości ekranu. Nie ma to jak mieć ikonki Windowsa na pół ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co do ma do rzeczy ?
To, ze na tym forum jedni maja nowe auta a inni nastoletnie. I w przypadku monitorow sytuacja jest analogiczna choc dysproporcje mniejsze. I to jest normalne i niezalezne od obecnego stanu/standardu technologicznego.

 

Nie ma to jak mieć ikonki Windowsa na pół ekranu.
Na 17" CRT przy rozdzielczosci 1024x768 i defaultowych ustawieniach systemu na pulpicie miesci sie 117 ikon. Nie bede udowadnial, ze nie sa na pol ekranu bo (prawie) wszyscy to wiedza :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, ze na tym forum jedni maja nowe auta a inni nastoletnie. I w przypadku monitorow sytuacja jest analogiczna choc dysproporcje mniejsze. I to jest normalne i niezalezne od obecnego stanu/standardu technologicznego.

 

Niestety jest też tak, że to mniejszość dostosowuje się do większości, a nie odwrotnie.

 

Na 17" CRT przy rozdzielczosci 1024x768 i defaultowych ustawieniach systemu na pulpicie miesci sie 117 ikon. Nie bede udowadnial, ze nie sa na pol ekranu bo (prawie) wszyscy to wiedza :good:

 

Nie musisz niczego udowadniać. Nie moja wina, że nie zrozumiałeś pewnego przekazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje z administratorem Globy ? Ostatni raz był u nas 6 lipca...

chyba jest dość zajęty, w sobotę był ogólnopolski zlot mazdaspeed , największy w tym roku, trochę jest z tym zachodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj CleanerFreaka, bo mi zabrakło argumentów, których w ogóle nie powinienem przywoływać, a może po prostu nie jestem świadom tego, że w tej dobie i rozwiniętej technologii, ktoś jeszcze używa tak niskich rozdzielczości ekranu. Nie ma to jak mieć ikonki Windowsa na pół ekranu.

Temat wałkowany od nowa ale tak jak pialem mam 1680x1050 i tez zauwazam ten problem. Po prostu lubie korzystac z duzej rozdzielczosci i nie trzymac wylacznie jednego okna na ekranie.

Swoja droga tak jak juz pisalem, to problemem nie jest szerokosc glownego panelu forum bo ta mozna nawet jeszcze zwiekszyc nie powodujac problemu skrolowania. Problemem jest szerokosc niebieskich ramek i to przez nie wyskakuje scroll. Inaczej mowiac szerokosc strony aktualnie nie jest wykorzystana efektywnie. Nie ma potrzeby cofania uprzednich zmian (wiec dostosowywania sie wiekszosci do mniejszosci):

 

szerokosc glownej ramki - 1200, spokojnie mozna smniejszyc do np 1000 (zostalo nie potrzebnie zwiekszone w efekcie powodujac pojawienie sie scrolla w oknach mniejszych niz powiedzmy 1200)

szerokosc glownego panelu - 874 jest ok, mozna nawet zwiekszyc (ta wartosc zostala zwiekszona ostatnio)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.