Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Prosba, mozna dodac jedna funkcje w szukajce? Chodzi mi o to ze jesli wpisze dupa, to chcialbym aby owa dupa juz znaleziona byla wyrozniona jakims kolorem. Znacznie ulatwiloby to przebijanie sie przez setki postow a i po otworzeniu tematu od razu widzimy gdzie znajduje sie szukana fraza ;)

edit... reflektuje sie, jesli zaznaczymy pokaz tematy to po otwarciu tematu jest wyroznienie kolorem. Brakuje tego przy wyszukiwaniu z opcja pokaz posty ;)

 

I jeszcze jedno, narzedzie "szukaj w tym forum" czyli np jesli wejde juz powiedzmy w pokaz swoj blask to chcialbym miec pod reka przycisk ktory umozliwi mi przeszukanie podforum pokaz swoj blask.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym akurat nie ma większego problemu, ponieważ np FF ma opcje szukania słów na stronie.

imo, szukajka na tym forum jest uszkodzona. np szukając " #16" wyskakuje kilka tysięcy wyników, w tym takie jak:

 

Forum: Regulamin i uwagi na temat forum

Wysłany: Dzisiaj 22:28

Temat: Dołącz do nas na Facebook.

 

Również lubię :D

 

 

I jeszcze jedno, narzedzie "szukaj w tym forum" czyli np jesli wejde juz powiedzmy w pokaz swoj blask to chcialbym miec pod reka przycisk ktory umozliwi mi przeszukanie podforum pokaz swoj blask.

 

Słabo szukasz, ponieważ jest takie narzędzie "Szukaj w tym dziale:"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze ff ma taka opcje to wiem, ale przydalo by sie to wyroznienie w wyszukiwarce forumowej. I jesli sie da to opcje szukaj w tym dziale przeniesc na gore.

 

mo, szukajka na tym forum jest uszkodzona. np szukając " #16" wyskakuje kilka tysięcy wyników, w tym takie jak:

 

popieram, wyszukiwanie "Fabric Guard" z zaznaczonymi opcjami zeby szukal wszystkich slow a nie ktoregokolwiek i dodatkowo tylko w tutualch... rezultat 3745 wynikow! Na pierwszej stronie w zadnym tytule nie ma Fabric Guard.

A pozniej mamy pretensje do nowych ze zadaja pytanie pojawaiajace sie na forum dzien w dzien ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze dawac tez ostrzezenia za wybitne dublowanie tematow - nie uzywanie przycisku "szukaj"?

Z pkt 17 - podawaniem linkow do allegro jak najbardziej sie zgodze :good: Na innych formach gdzie jest to dozwolone niektore tematy sa juz zupelnie nieczytelne - linki wygasly i mozna sie tylko domyslac sie o czym byla mowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A naprawicie szukajke? :D:lol:

Działa:P

 

A za dublowanie i nie Używanie szukajki też staram się tępić. Tutaj proszę was o pomoc, jak widzicie coś takiego to proszę klikać wykrzyknik albo słać mi PW. I nie odpisywac na takie tematy! Zglaszac to od razu, to pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie odpisywac na takie tematy! Zglaszac to od razu, to pomaga.
To akurat jest dosyc czesta przypadlosc wielu for - nawet jesli ktos odpisze, ze bylo, na dodatek inna osoba sie zlituje i podesle kilka linkow do istniejacych juz tematow zawsze znajda sie osoby ktore zaczna kontynuowac temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu takie tematy trzeba od razu zamykać bądż usuwać :P

 

Druga prośba dka wszytskich jest taka, aby nie robić OT w temacie. Powiedzmy ktoś zakłada temat o produkcie X a za chwile wszyscy pisza o produkcie Y, Pózniej jakis user szuka tamatów o w/w produkcie X i znajduje tytuł ktore spełnia jakie wymogi uchahchany wchodzi że czegoś sie dowie a tu zonk :shock: bo tylko pierwsze 2/3 posty sa o nim a reszta juz nie na temat :D

Co prawda wiem że ten problem istnieje na każdym forum, ale im więcej bedziemy sie pilnować tym forum będzie bardziej rzetelne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ariello01, firmek, jak wspomniałem, mimo naszych najszczerszych starań nie jesteśmy w stanie przeczytać każdego posta przy obecnym rozmiarze forum. Czasem przeczytamy ale nie zwrócimy na coś uwagi. Dlatego należy zgłaszać wszelkie posty/tematy/osoby na które mamy zwrócić uwagę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z linkami do alegro problem polega na tym, ze po pewnym czasie gina i potem nie wiadomo o czym byla mowa a czesto forumowicze pisza opinie o rzeczy zamieszczonej w linku. Potem czyta sie dyskusje ktora mogla by okazac sie przydatna ale zupelnie nie wiadomo do czego sie odnosila. Link do allegro ok ale jesli w poscie podany jest tez opis przedmiotu, lub zdjecie ktore jest szansa, ze nie wygasnie. Wszystko jest rozsadnie opisane w punkcie 17.

 

Z reszta ostatni przyklad z kosza:

Też szukam jakiegoś fajnego płynu do mycia szyb i zastanawiam się nad

http://allegro.pl/tu_byl_link_ale_juz_nie_dziala

 

Miał ktoś do czynienia??

Bez klikniecia w link nie wiadomo o czym mowa. Jak link przestanie dzialac cala dyskusja stanie sie jalowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firmek, ale mi chodzi jedynie o temat "polowanie na okazje" tam z natury rzeczy zaraz wszystko się przedawnia. Ktoś wkleja ofertę np. z Lidla to za tydzień można ja sobie... wiadomo co. To samo z aukcjami.

 

Kto jest za tym, aby "Polowanie na okazje" wyłączyć z obostrzeń pkt 17?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferte mozna sobie po promocji wiadomo co, ale jesli wklejone jest zdjecie a potem oferta jest opinowana, np ze dany produkt mozna sobie darowac to ta wiedza pozostaje. Bez zdjecia czy opisu z "przedawnieniem" linku cala dyskusja staje sie rownie bezuzyteczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.