Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

Kto by chcial poczytac negatywne opinie nie musialby szukac po 1000 innych watkow, tylko mialby wszystko w jednym miejscu.

 

Pozwolę sobie nie zgodzić się. O wiele częściej ktoś szuka opinii o konkretnym produkcie niż opinii negatywnych o wszystkich produktach. I w takim przypadku o wiele łatwiej i szybciej będzie znaleźć wątek dot. produktu, którym jestem zainteresowany niż czytać post po poście w rozbudowanym wątku żeby zobaczyć , czy przypadkiem nie jest tam coś napisane o szukanym produkcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie nie zgodzić się. O wiele częściej ktoś szuka opinii o konkretnym produkcie niż opinii negatywnych o wszystkich produktach. I w takim przypadku o wiele łatwiej i szybciej będzie znaleźć wątek dot. produktu, którym jestem zainteresowany niż czytać post po poście w rozbudowanym wątku żeby zobaczyć , czy przypadkiem nie jest tam coś napisane o szukanym produkcie.
No i swietnie :) Nikt przeciez w tym nie przeszkadza i po to sa watki o konkretnych produktach. Watro natomiast pamietac, ze moga byc osoby (i jak widac po aktywnosci w tamtym watku jest ich wcale niemalo), ktore wolalyby miec takie opinie w jednym miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jaki cel miałby przyświecać istnieniu tego "negatywnego" wątku?
j.w. : Watro natomiast pamietac, ze moga byc osoby (i jak widac po aktywnosci w tamtym watku jest ich wcale niemalo), ktore wolalyby miec takie opinie w jednym miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj temat o kiepskich detailingowych kosmetykach nie byl pierwszy, juz pamietam ponad rok temu byl taki temat na tym forum i spotkal go taki sam los co moj temat (czytaj: usuniety/zamkniety) - szukalem i nie ma po nim sladu, a na 100% byl.

Oczywiscie odrazu ten tematu juz pierwszego dnia byl dla wiekszosci osob "bez sensu" . Umowmy sie - na tym forum znalazloby sie pewnie ponad 50 tematow bardziej pozbawionych sensu jak wlasnie ten.

 

 

kuflik - ja wiem ze jest OK poki na tym forum pisze sie same och i ach nt "drogich" kosmetykow. Dziwne ze jak sie ktos wyrwie z jakas negatywna opinia to odrazu zlatuje sie stado obroncow i odrazu wmawia ze to napewno "blad ludzki" LOL . ("kocham" to okreslenie :lol: )

 

Dziwne jest tez ze jak ktos jedzie ile sie da po produktach np. autolandu (ktore uwazam za bardzo dobre), K2, Prestone, Sonaxa, Turtle waxa itp itd to jakos nikt nawet nie pisnie ze to byl blad ludzki :| .

Zadziwiajace, prawda ?

 

Wymienilbym Ci jeszcze inne przykłady dlaczego tak mysle ale pewnie i tak wiesz swoje.

 

To forum przypomina mi telewizyjna propagande polityczna :wallbash: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
To forum przypomina mi telewizyjna propagande polityczna :wallbash: .
Takich bredni już dawno nie słyszałem/czytałem.

Nikt Tobie tutaj na forum przebywać nie każe - każdy jest tutaj dobrowolnie.

Jeżeli inni są innego zdania o danych produktach aniżeli Ty i nie dopuszczasz możliwości iż nie masz racji, to już Twój problem.

 

 

 

Więc jaki cel miałby przyświecać istnieniu tego "negatywnego" wątku?
j.w. : Watro natomiast pamietac, ze moga byc osoby (i jak widac po aktywnosci w tamtym watku jest ich wcale niemalo), ktore wolalyby miec takie opinie w jednym miejscu.
Może i tak, ale jeżeli ktoś chce ten wątek o danym produkcie pociągnąć bo ma inne zdanie lub popiera tą opinie lub ma jakieś zapytanie, to zaczną się za chwile przekrzykiwania.

Temat w którym jest ciągniętych wiele wątków naraz nigdy na dobre nie wyszedł.

Znacznie łatwiej pisać w konkretnym temacie o konkretnym produkcie i każdy może swoje pozytywne jak również negatywne doświadczenia tam pisać a inne osoby mogą również pytać.

Zaleźć taki temat również nie jest trudno.

Do tej pory zdawało to egzamin i przy tej metodzie pozostaniemy.

 

Ściana płaczu nic tutaj nie da. :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli inni są innego zdania o danych produktach aniżeli Ty i nie dopuszczasz możliwości iż nie masz racji, to już Twój problem.

 

Powiem Ci ze ladnie "odwrociles kota ogonem" . Wzorcowo wrecz.

 

Zakladajac ten temat wiedzialem ze bedzie w nim dyskusja (nawet dział forum w ktorym go zalozylem byl do tego raczej odpowiedni -"luźne rozmowy"), ze niektorzy nie beda sie zgadzac ze zdaniem innych - ale chyba takie sa zalozenia kazdego forum - zeby dyskutowac, prawda ?

Zreszta napisalem nawet tam ze podoba mi sie dyskusja jaka zaczela sie rozwijac w temacie (mimo ze byly tam opinie przeciwstawne do tych ktore wyrazilem osobiscie o pewnych produktach).

 

Za to inni tylko krzyczeli ze "temat bez sensu" nie podajac znaczacego uzasadnienia swojej opinii. Na ogol byly to wlasnie te osoby wmawiajace czesto "blad ludzki" :| . Pozostawiam wiec czytajacym samodzielne stwierdzenie kto ma problem :song: .

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienilbym Ci jeszcze inne przykłady dlaczego tak mysle ale pewnie i tak wiesz swoje.
Może podlinkuj jakiś konkret? Bo jak na razie robisz szum i nic z niego nie wynika.

 

Nie bede Ci nic linkował. Dla mnie jest to oczywiste. ale nie bede pisal tego publicznie bo zaraz sie zrobi wielkie poruszenie, powiem w skrocie wystarczy skojarzyc kim jest administacja tego forum ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skojarzyc kim jest administacja tego forum

No to teraz poleciałeś po bandzie... Czy administratorzy forum narzucają się gdzieś? Czy robią reklamę jakąś reklamę? Są to osoby o ogromnej wiedzy, wiedza ta stanowiła podstawę powstania tego forum, on nich się większość osób uczyła (w tym ja). Ilekroć zadawałem pytanie komuś z "administracji" to zawsze otrzymywałem rzetelną i obiektywną ocenę.

Pomijam fakt, że od dawna większość administracji się tutaj nie udziela, więc tym bardziej Twoje zarzuty są wyjęte z kapelusza.

Co do zamknięcia Twojego super hiper tematu, to po prostu nie lubimy tematów-kobyłek. Robi się zamęt przy szukaniu. Masz jakiś prdukt super hiper drogi, jest pon fatalny - OPISZ TO w dziale testy. Pomóż innym, by po wpisaniu nazwy produktu trafili na Twoją opinię.

I przestań wymyślać głupoty, że nie wolno pisać o jakiś firmach kosmetyków, bo przecież wolno pisać o czym tylko chcesz. Wyjątek stanowią oczywiście pytania z serii:

-mam auto, co zrobić by było super?

-byłem w tesco, jaki wosk kupić

-mam wosk autolanu, co do niego dokupić

A jest to spowodowane czymś bardzo prostym, większosc użytkowników forum zaczynała od kosmetyków marketowych, jednak po sprawdzeniu najtańszego firmowego kosmetyku wszystko z marketu leci do kosza. Stąd wątki o skuteczności autolandu i takie tam bywaja usuwane bo są po prostu bez sensu.

I naprawdę, jeśli jest jakiś post, z nachalną reklamą czy czymkolwiek innym podpadającym to klikaj w wykrzyknik i zgłąszaj to nam- zajmiemy się problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, ktos skasowal posty o innych forach detailingowych w Polsce

Cos sie tu zaczyna robic jak w Korei Polnocnej...

Przeniosłem do kosza, są tam dostępne. To jest wątek o pomysłach do administracji a nie o żalach do całego świata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie jestem właścicielem: Swissvax lub Zymöl lub innych podobnych producentów jak również nie jestem przedstawicielem tych firm w Polsce.

 

To forum nie zakładałem po to, aby ktoś urządzał tutaj przepychanki, a administratorzy i moderatorzy są tutaj z dobrej woli i nie otrzymują za to żadnych pieniędzy.

 

Jeżeli ktoś szuka zaczepki, proszę poszukać sobie innego terenu wyżywania się.

 

@Xeper

@piotres

odpocznijcie, bo chyba jesteście zmęczeni (macie wolne do końca roku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
O, ktos skasowal posty o innych forach detailingowych w Polsce

Cos sie tu zaczyna robic jak w Korei Polnocnej...

 

Gwoli ścisłości - to JA poprosiłem moderatora o skasowanie wątku o tamtym forum. Skoro oni stosują identyczne metody, to nie widze powodów dla których mielibyśmy robić im reklame.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam jeden powód dla którego ta opcja powinna być włączona, może to coś zmieni.

Forum się szybko rozwija, tudzież trzeba sporo czasu poświęcić, żeby być na bieżąco.

Nie raz, nie dwa zdarzyło mi się napisać "sorry muszę juz lecieć" następnie "pokaż posty od ostatniej wizyty" i czytamy, a na głównej Online "Vanquisz obecny na forum od x minut". Sytuacja wygląda jak wygląda i nie widzę powodu dla którego obecność "szarych forumowiczów" musi być ujawniana. Nie widzę też w tym żadnego związku z marketingiem czy reklamą (w ogóle skąd ten pomysł?), tylko sprawy osobiste.

 

Pozdrawiam i liczę na postęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie raz, nie dwa zdarzyło mi się napisać "sorry muszę juz lecieć" następnie "pokaż posty od ostatniej wizyty" i czytamy, a na głównej Online "Vanquisz obecny na forum od x minut".

 

A co ma wspólnego POKAŻ POSTY OD OSTATNIEJ WIZYTY z wyświetlaniem, kto jest akurat online ? Na głównej stronie jak jesteś zalogowany to jesteś wyświetlany. W momencie jak naciskasz WYLOGUJ to znikasz ze strony głównej. Jeżeli ktoś kliknie na Twój profil to będziesz widoczny online jeszcze przez bodajże 2 minuty - nie pamiętam i nie widzę powodu żeby był w tym problem, bo tak przeważnie jest na forach. Natomiast jeżeli ktoś będzie chciał do kogoś napisać PW to pewnie będzie chciał sprawdzić czy jest online, a jak będzie ukryty to nie sprawdzi.

 

Reklama forum - pierwszy z brzegu przykład: ktoś wchodzi i widzi ile jest userów - przez ten pryzmat dużo osób ocenia forum.

 

Na tym kończę ze swojej strony polemikę na temat ukrywania obecności na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to w końcu jest z tym ukrywaniem obecności? Działa czy nie? :o

Ja mam dzisiaj cos takiego w stopce:

Na Forum jest 24 użytkowników :: 11 Zarejestrowanych, 1 Ukryty i 12 Gości

Zarejestrowani Użytkownicy: julian, Arekkaz, cash, conrado, JacekM, kamkru, Lucas_UK, Marco, MM.MM, Przemko, Roko

Najwięcej użytkowników 63 było obecnych 3 Maj 2010, 20:54

Widać wyraźnie, że jest 1 user ukryty, a wymienionych nicków jest 11 - czyli tyle ilu pokazanych zarejestrowanych. :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma wspólnego POKAŻ POSTY OD OSTATNIEJ WIZYTY z wyświetlaniem, kto jest akurat online ? Na głównej stronie jak jesteś zalogowany to jesteś wyświetlany. W momencie jak naciskasz WYLOGUJ to znikasz ze strony głównej. Jeżeli ktoś kliknie na Twój profil to będziesz widoczny online jeszcze przez bodajże 2 minuty - nie pamiętam i nie widzę powodu żeby był w tym problem, bo tak przeważnie jest na forach. Natomiast jeżeli ktoś będzie chciał do kogoś napisać PW to pewnie będzie chciał sprawdzić czy jest online, a jak będzie ukryty to nie sprawdzi.

 

Chyba nie zrozumiałeś tego co napisałem. Jeszcze raz.

Żegnam sie z osobami z którymi powiedzmy prowadziłem rozmowę, ażeby przeczytać nowo napisane posty.

Cytam posty, gdy oni są przekonani, że nie ma mnie przy komputerze.

I teraz może nastąpić sytuacja, w której te osoby widzą że od powiedzmy 1h przeglądam dział "Pokaż swój blask" Znajdujemy sie w nieciekawej sytuacji.

Czy teraz rozumiesz przykładowe działanie tego skryptu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
To jak to w końcu jest z tym ukrywaniem obecności? Działa czy nie? :o

Ja mam dzisiaj cos takiego w stopce:

Na Forum jest 24 użytkowników :: 11 Zarejestrowanych, 1 Ukryty i 12 Gości

Zarejestrowani Użytkownicy: julian, Arekkaz, cash, conrado, JacekM, kamkru, Lucas_UK, Marco, MM.MM, Przemko, Roko

Najwięcej użytkowników 63 było obecnych 3 Maj 2010, 20:54

Widać wyraźnie, że jest 1 user ukryty, a wymienionych nicków jest 11 - czyli tyle ilu pokazanych zarejestrowanych. :idea:

Ten ukryty to admin który tutaj sprząta :ad:

 

@vanquisz

na razie pozostanie tak jak jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.