Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

@Administrator to ja tu zakładam 5 par bokserek i 3 pary spodni w tym jedne narciarskie w obawie o moja du.. yy znaczy pupe a ty mi tu z takim czymś 😂 no nic rozbieram sie  😛

 

Ps. Jak sie uda to naprawić to fajnie ale ja osobiście tez sie przyzwyczaiłem juz do tego 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy jest jakiś pomysł co zrobić z nieaktywnymi relacjami  w działach w&w PSB czy PSB najlepsze projekty ? Chcąc obejrzeć relację większość ma wygaszone linki do zdjęć. Może takie relacje w porozumieniu z autorem poprostu usunąć ? Gdyż teraz niepotrzebnie zajmują miejsce relacjom gdzie są fotografie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Administrator Jednak moim zdaniem @mrsjackdan ma trochę racji, nieraz szukając relacji konkretnego auta trafia się na coś, gdzie zdjęcia nie działają, wprowadzenie poddziału archiwum/nieaktywne gdzie leciałyby tematy nieaktualizowane i z zdjęciami które wygasły moim zdaniem jest dobrym pomysłem.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Tomas22, w najbliższym czasie IPS nie planuje aktualizacji CKEditor do najnowszej wersji, a problem tkwi właśnie w edytorze.

@maciek-drummer, nie rozumiem pytania. Odznaczać fora jako przeczytane można klikając w ikonkę obok nazwy działu, bezpośrednio w dziale lub wszystkie działy jednocześnie za pomocą przycisku na dole i u góry forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Po ostatniej aktualizacji coś się popsuło:

wchodzę w „Nieprzeczytana zawartość”, zaznaczam „Oznacz całą zawartość jako przeczytaną” a tematy nadal pozostają. Znikają dopiero po odświeżeniu lub ponownym kliknięciu w Nieprzeczytaną zawartość.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiałem dzisiaj szukając jednego tematu czy byłaby opcja usprawnienia wyszukiwarki. 

Szukając tematu "jaka maszyna dla początkującego" wpisałem słowa klucze JAKA MASZYNA. wyniki były takie że każde słowo było szukane oddzielnie. Nie można tego zrobić by szukało np. w poście dwóch słów kluczy a nie jak do tej pory pojedynczo? Wyskakiwały tylko wyniki dla słowa Jaka lub maszyna. 

Mam nadzieję że rozumiecie o co mi chodzi.

Pytanie 2 czy nicki moderatorów nie będą już oznaczane na kolorowo? Na telefonie widnieją jako normalni użytkownicy. Nie wiem jak na kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.