Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

To jeszcze ja dodam 3 grosze. 

Wiele spamu by przeszło gdyby można było dodawać reakcje wszedzie, nie tylko w niektórych działach. Często gesto coś w dziale co zrobiłeś przy swoim aucie chciałbym pochwalić np., ale żeby nie robić spamu mijam to i nie pisze nic xD 

Może zrobi się z lekka Facebookowo, ale to dość dużo ułatwia. 

Pomysł Tomasa podbijam. Ciężko szukajki czasem używać bo szuka po jednym wyrazie. Zamiast brać pod uwagę całość, czy też zwrot. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
11 godzin temu, Tomas22 napisał:

Szukając tematu "jaka maszyna dla początkującego" wpisałem słowa klucze JAKA MASZYNA. wyniki były takie że każde słowo było szukane oddzielnie. Nie można tego zrobić by szukało np. w poście dwóch słów kluczy a nie jak do tej pory pojedynczo? Wyskakiwały tylko wyniki dla słowa Jaka lub maszyna. 

9 godzin temu, Karbo napisał:

Pomysł Tomasa podbijam. Ciężko szukajki czasem używać bo szuka po jednym wyrazie. Zamiast brać pod uwagę całość, czy też zwrot. 

Wyszukiwarka idealna nie jest, jednak wystarczy wyszukiwane hasło wpisać w cudzysłowie np. "jaka maszyna". Pozwala to na uzyskanie o wiele trafniejszych wyników wyszukiwania.

11 godzin temu, Tomas22 napisał:

Pytanie 2 czy nicki moderatorów nie będą już oznaczane na kolorowo? Na telefonie widnieją jako normalni użytkownicy. Nie wiem jak na kompie.

Nie. Sama grafika wystarczy.

10 godzin temu, barto125 napisał:

Poprawiłem. Jak jeszcze znajdziesz gdzieś problem z osadzoną treścią to daj mi znać na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas22 i @Karbo

9 godzin temu, Karbo napisał:

Pomysł Tomasa podbijam. Ciężko szukajki czasem używać bo szuka po jednym wyrazie. Zamiast brać pod uwagę całość, czy też zwrot. 

Takie rozwiązanie już jest. Klikacie poniżej interesujący Was filtr:

Szukajka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, rafalk napisał:

W nieprzeczytanej zawartości jak kliknę w "Pokaż więcej elementów aktywności" wyświetla mi się komunikat "Wystąpił błąd, podczas ładowania aktywności".

 

6 godzin temu, Administrator napisał:

@rafalk, sprawdziłem i nic takiego nie zauważyłem. 

Mam ten sam problem

 

Bez tytułu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Przem@S napisał:

Łączysz się przez polski serwer czy zagraniczny? Bo mam swoje podejrzenie , ale mogę się mylić. 

Polski, chyba ? Jak to sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.