Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, powalla napisał:

Nooo, a jak wytkniesz komuś w jego relacji coś "co można poprawić ", to wychodzisz na pieniacza i hejtera 😜

Dla tego trzeba być  człowiekiem i umieć przyznać się do błędu:) Ja ucząc się sztuki detailingu popełniłem mnóstwo błędów, ale tylko dzieki temu czegoś  się  nauczyłem taki dział był by dobry dla mniej doświadczonych można by było tam wklejać zdjęcia jak nie należy robić:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, powalla napisał:

Nooo, a jak wytkniesz komuś w jego relacji coś "co można poprawić ", to wychodzisz na pieniacza i hejtera 😜

Czuje ze chodzi o moj temat. Wiec jestem 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Eryczek napisał:

Panowie, dobrze się bawicie?😎

@wojtek1788 zakładaj nowy temat i zobaczymy jaki będzie odzew. Tylko ludzie zakompleksieni boją się przyznać do swoich błędów.

Bedzie wesoło:) w jakim dziale proponujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
12 godzin temu, Administrator napisał:

@Karbo@Tomas22, problem znany nam i oficjalnemu supportowi skryptu, ale rozwiązania nadal brak. Polecam korzystać z aplikacji Tapatalk. 

A z taptalkiem to nie jest tak że oznaczanie wcale nie działa ? 😁

Takie mam wrażenie że ktoś o tym wspominał 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 godzin temu, Tomas22 napisał:

Ooo chopaki chyba narozrabialismy 😁

5 godzin temu, BiałyGTi napisał:

Bedzie ban jak nic 😁

4 godziny temu, Karbo napisał:

Ja to w ogóle sam już usuwam konto, nie dam im takiej satysfakcji 😄

Miałem znaleźć rozwiązanie, ale problem jest na wielu płaszczyznach, więc musimy czekać, aż zostanie on rozwiązany po stronie edytora i skryptu forum.

Zgłosiłem również do Tapatalk problem z cytowaniem użytkowników, może wreszcie go rozwiążą. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Administrator 4 godziny czekania na ten wyjątkowy moment 😄 Emocje jak na grzybobraniu i taka informacja 😞

A tak na poważnie to cieszę się, że coś w temacie zostało popchnięte dalej. W większości siedzę na telefonie i ciężko czasem dodać jakąś wiadomość, tym bardziej, że zaczyna się tu robić gwarno ostatnio. 

Dzięki wielkie 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.