Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... zarejestrowałem się 28.01 ... 29.01 się grzecznie przywitałem i przedstawiłem a dziś dostałem wiadomość, że się jednak nie przywitałem :mrgreen: mógł by mi ktoś to wytłumaczyć ? :P pozdrawiam :)

 

Na pewno dzisiaj dostałeś wiadomość ?

Sprawdź to, bo wg mnie dostałeś ją w momencie zarejestrowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał problem jak pojawia się okienko z informacją o Prywatnej Wiadomości (w okienku są dziwne rzeczy i brakuje jakiejś wtyczki) to albo zainstalujcie sobie dodatek Apple QuickTime (większość na pewno to ma zainstalowane), albo dajcie znać, to wyłączę powiadomienie krótkim dźwiękiem o przychodzącej PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał problem jak pojawia się okienko z informacją o Prywatnej Wiadomości (w okienku są dziwne rzeczy i brakuje jakiejś wtyczki) to albo zainstalujcie sobie dodatek Apple QuickTime (większość na pewno to ma zainstalowane), albo dajcie znać, to wyłączę powiadomienie krótkim dźwiękiem o przychodzącej PW ;)

zainstalowałem wtyczkę :) wolę jak mi okienko wyskakuje ,a nie sam dźwięk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem wtyczkę :) wolę jak mi okienko wyskakuje ,a nie sam dźwięk :)

 

A ja jednak usunąłem ten dźwięk, bo nie wiem jak Wam, ale mi czasami zamulało i to zdrowo. Chyba, że chcecie to z powrotem to piszcie ;) Mi osobiście jednak sam migający napis wystarczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marctwain napisał/a:

A może by tak część ostatnich postów z wątku spotkania warszawskiego też do kosza wrzucić? Nic nie wnoszą, licznik biją. A po co zakładano Luźne rozmowy?

Obiektywizm.

 

 

Ale o co chodzi ? :o

pewnie o to,że zrobił się tam taki mały spam wątek :D i część postów jest taka jakby z luźnych rozmów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o wycinanie z Luźnych, np samochód do 5 tys. zl

 

Mariusz, to że luźne to nieistotne - ważne o co ktoś chciał zapytać, a jeżeli 2 osoby zgłaszają posty jako niezgodne z normą i tak rzeczywiście jest to po prostu zostało to usunięte - takie zasady i czy to Luźne czy inne tak samo robimy :P

 

Temat śpiochów jest zupełnie otwarty i tam jest prawie zerowa reakcja cokolwiek by się działo, ale jeżeli ktoś pyta o auto to nie zaśmiecajmy mu wątku - od spamu są właśnie np. śpiochy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do adminów. Czy rozważane jest założenie osobnych działów ;przyczepionych, o najpopularniejszych markach kosmetyków . Było by to miejsce dla wypowiedzi osób pracujących przede wszystkim na tych produktach, Dla innych konkretne miejsce potrzebnej im wiedzy, Na forach zagranicznych jest tak od dawna i bardzo je systematyzuje. Widzę kilka istotnych korzyści : zakupy pozwalają na uzyskanie lepszej ceny , zaleca się stosowanie produktów z rodziny, dość często z wypowiedzi na tym forum wynika o takiej potrzebie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że nie zrozumiałem o co chodzi

Chyba u mnie z precyzją nietęgo, Chodzi mi o : dział Zymol, dział Meguaiers, dział AG,itd. Myśl taka nasunęła się (nie tylko u mnie) po niedawnych rozważaniach na forum z Damianem "strzemą"

Ps Po braku reakcji wydaje mi się że coś palnąłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba u mnie z precyzją nietęgo, Chodzi mi o : dział Zymol, dział Meguaiers, dział AG,itd. Myśl taka nasunęła się (nie tylko u mnie) po niedawnych rozważaniach na forum z Damianem "strzemą"

Ps Po braku reakcji wydaje mi się że coś palnąłem

 

Nie, nie palnąłeś nic - bez przesady ;)

 

Pomysł z działami nie jest zły, tylko tak sobie myślę - na forum jest podział na pewne kawałki procesu autodetailingu - lakier, wnętrze, silnik itp itd. I w tym wątkach są środki różnych producentów.

Jeżeli stworzylibyśmy dział i poddziały to po 1 było by ich od zatrzęsienia, bo firm jest mnóstwo, czasami w niektórych mogłoby nie być pytań, a poza tym pytania mocno by się powtarzały i powielały na forum co nie jest dobre dla osoby, która zaczyna coś szukać. Jeżeli ktoś pyta o zestaw to przeważnie w zestawie tym wchodzi 2-3 producentów - do którego działu wstawi wątek zadając o ten zestaw pytanie ? Rozbijanie go na 3 różne działy mija się z celem. Nie widzę też sensu zakładania oddzielnych wątków w działach po to żeby zapytać o 1 produkt.

 

 

Nie wiem czy dobrze przekazałem to co myślę, bo jest rano i z wysławianiem się bywa różnie.

 

Sam nie wiem - może inni coś napiszą od siebie jak to widzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.