Skocz do zawartości

Zapachy do autka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Często kupowałem zapach Choinkę o zapachu skóry dla mnie zapach bajka :) moze ktos wie gdzie można kupić cos o podobnym zapachu ale zeby dłużej pachniało

Spróbuj Liquid Leather od Colourlocka. Mam zapakowanego w oryginalną folię i mimo to mocno go czuć.Bardzo trwały zapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No dobra, sam kupiłem te ludziki Little Joe. Wanilia i coś tam jeszcze :) Jak przyjdą to dam znać czy zapachowo się do czegokolwiek nadają.

 

Ostatnio zakupiłem na test troszkę CG New Car. Powiem szczerze - takiej masakry to dawno nie wąchałem. W kiblu bym tego nie użył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziki dojechały. Waniliowy otwarty jako pierwszy. Zdecydowanie tak. Zapach bardzo fajny, zbliżony chyba do Wunderbauma. Zdecydowanie lepszy od wszystkich waniliowych puszek CS czy 7tin. Ludzik się fajnie prezentuje w kratce nawiewu. Zobaczymy jak z trwałością będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem ostatnio puszke CS Hawanian Garden i o ile sam zapach jest calkiem ok to puszki prawie nie czuc w aucie.

Z moich obserwacji po ok. 10 różnych puszkach CS wynika, że zapachy swoją optymalną właściwą woń mają po ok. 7 dniach od otwarcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem ostatnio puszke CS Hawanian Garden i o ile sam zapach jest calkiem ok to puszki prawie nie czuc w aucie.

Z moich obserwacji po ok. 10 różnych puszkach CS wynika, że zapachy swoją optymalną właściwą woń mają po ok. 7 dniach od otwarcia ;)

Moja pucha siedzi juz w aucie ponad 14 dni i nic nie czuc ;) Moze Vanilka bedzie mocniejsza ale watpie XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem ostatnio puszke CS Hawanian Garden i o ile sam zapach jest calkiem ok to puszki prawie nie czuc w aucie.

Z moich obserwacji po ok. 10 różnych puszkach CS wynika, że zapachy swoją optymalną właściwą woń mają po ok. 7 dniach od otwarcia ;)

Moja pucha siedzi juz w aucie ponad 14 dni i nic nie czuc ;) Moze Vanilka bedzie mocniejsza ale watpie XD

Vanilla w mojej ocenie w ogóle nie czuć. Na Hawaiian Gardens nie narzekałem. Fajnie pachniał i długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kedarCesare trzymają się na własnych łapkach. Nie ma żadnego mocowania. Niczego podobnego do Cherry nie ma co zresztą widać po gamie zapachów (http://www.mrandmrsfragrance.it/prodotti/cesare). Za to ludzik Little Joe jest w opcji Cherry. Zamiast Cesare możesz zerknąć na serię Niki (http://www.mrandmrsfragrance.it/prodotti/niki) tylko nie wiem jak z dostępnością w Polsce

 

I żeby nikt nie miał już wątpliwości co jest co - Cesare to ludziki firmy Mr. and Mrs. Fragrance z Włoch (http://www.mrandmrsfragrance.it/). Little Joe to ludziki firmy Supair Drive (http://www.supair-drive.com/), również z Włoch. Cesare są jakieś 80%-100% droższe niż Joe. Nie mają swojego mocowania. Joe mają dokładany klips który wsuwamy w kratki nawiewu.

 

Z Cesare miałem pomarańczowego (Energy) i pachniał spokojnie miesiąc. I to bardzo fajnie. Tak niby owocowo ale jednocześnie dało się wyczuć ową "energię". Little Joe odkryłem 2 tygodnie temu. Zamówiłem zapach Vanilia i Passion. Ten pierwszy siedzi w aucie od tygodnia i ładnie pachnie.

 

 

Następne pójdą na testy pewnie LJ New Car i Black Velvet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.