Skocz do zawartości

Zapachy do autka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba z 18 miesięcy temu kupiłęm Cesare od Mr and Mrs Fragrance. Mi przestał pachnieć po jakiś 2 miesiącach więc dałęm go znajomej bo jej sie podobała forma zapachu. I tak go wozi do dzisiaj. Ostatnio wziąłem go do ręki i przystawiłem sobie do nosa. Skubany.... jest leciutko wyczuwalna woń. W aucie oczywiście go już nie czuć ale..... chyba sobie zakupię znowu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kolejny zapach mający przypominać "skórę", jak wyczyszczę swoje auto to na nim przetestuję, w pojemniku pachnie jak nowe "opinacze" - chłopaki w rurkach, jak to mówi pablogda, nie będą wiedzieć o co chodzi :D , jak przetestuję to się pochwalę co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Otworzyłem wczoraj puszkę Wanilii od California Scents i.. spodziewałem się zupełnie innego zapachu :o

 

Od zawsze wanilia kojarzyła mi się raczej ze słodkim zapachem lodów a ten zapach jest..inny. Zupełnie inny niż wszystkie zapachy waniliowe które wąchałem. Pachnie bardziej jak jakieś ciastka, a z bliska czuć taki pieprzny zapach :o

 

 

Nie jestem pewien, czy sprawdzi się u mnie w aucie, chyba będę musiał szukać dalej swojej idealnej wanilii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie straszne zawiodłem na wanilii z Cs :( . Myślałem ze będzie okej jak lekko uchyle wieczko to będzie pachniał jak chociażby truskawka . A jego trzeba bylo zdjąć cale wieczko i ledwo zapach wyczuwalny;(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Mam pytanie odnośnie zapachu Route 66 od CS, ktoś miał i może się podzielić swoją opinią?

 

Mam ten zapach w służbowym aucie od około pół roku i nadal po otwarciu auta jest wyraźnie wyczuwalny.

Co do samej nuty zapachowej to 4/6; trwałość za to bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

692643 Mam ten zapach w służbowym aucie od około pół roku i nadal po otwarciu auta jest wyraźnie wyczuwalny.Co do samej nuty zapachowej to 4/6; trwałość za to bardzo dobra.

 

To ja chyba jakąś złą partię miałem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.