Skocz do zawartości

Zapachy do autka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, ktm950 napisał:

Spróbuj My shaldan squash. Spełnia wszystkie Twoje wymagania, jest trwały. Powinien Ci przypaść do gustu.

Sprawdzę, dzięki.

20 minut temu, KHOT napisał:

Nie wiem jak Morning Dew, ale mam zieloną herbatę i brzoskwinię/mango z SG i są bardzo sztuczne, chemiczne. Mi zdecydowanie nie przypadły do gustu.

Czyli odpada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6/28/2017 o 09:53, Pływak napisał:

Wszystko zależy od tego jak często jeździmy autem bo mózg przyzwyczaja się do zapachu i zaczyna go ignorować. Ja u siebie zapach zawsze mam ledwo wyczuwalny, a jak ktoś wsiada mówi, że jest zbyt intensywny :)

Też takiego szukałem i niestety większość zapachów CS to zapachy słodkie dość "ciężkie", a znowu większość zapachów oznaczonych jako "rzeście cytrusowe" waliło jak odświeżacz do kibla.

 

Może coś w tym jest, jak wsiadłem dziś do drugiego auta po tygodniowej przerwie to zapach jest wyczuwalne, jednak bez szału.
Nie ma jakiegoś zapachu który potrafi pachnąc np. 2mce? Nawet mogło by byc coś w stylu elektrycznego air wicka.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał Ci @KHOT CS Corrnado Cherry potrafi wytrzymać nawet do pół roku. Z tym, że po miesiącu Ty nic nie czujesz i otwierasz kratkę na maxa, a każdy kto wsiądzie do twojego auta będzie chciał jak najszybciej je przewietrzyć :D U mnie Corrnado Cherry nawet po pół roku jeżdżenia w aucie jak postawiłem na półce w garażu był spokojnie wyczuwalny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś bedąc w Tesco w łodzi na pojezierskiej ;). Napotkałem zapachy Little Joe w bardzo fajnej cenie bo po 15,49;). Także wygląda ze są to zapachy spotykane w całej sieći Tesco. Wziołem dwa New Car i Vanilia;). Niebieski ludzik pójdzie do Fiesty , a Żółty do Służbówki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strus w Tesco na pojezierskiej jest dużo New Car , Tonic, i jakiś czerowny ale nie pamietam jego nazwy I cos tam jeszcze jest. Chyba truskawa. Ja brałem ostatnia vanillie.Ogólnie strasznie ubogi wybór zapachowy, w porównaniu do allegro. Ogólnie to New Car z początku hiper intesywnie pachnie , nawet ciut głowa mnie bolała jak dłużej posiedziałem w aucie na początku, ale jak ciut zwietrzał to super;). Z kolei vanilla idealna takiej vanilli właśnie szukałem nawet lepiej niz air wick pachnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w Tesco i kupiłem 2 sztuki LJ waniliowego. Na zapas :) Bo 10zł to naprawdę świetna cena. A  z tych które przetestowałem tylko Vanilia jest świetna. Reszta niefajna albo przeciętna. Ale cieszę się bo mam idealny zapach vanilii. Taki jaki chciałem. Czereśnia nie do pobicia z CS, Stripper nie do pobicia w kategorii bez kategorii :)

 

I teraz znów trzeba czegoś poszukać. JAkiś fajny new car by się przydał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj LJ czerwony (chyba Passion), zapach mi się podoba, myślę żeby może kupić jeszcze ze 2 szt tylko jak z trwałością tych zapachów? Pachną tylko kilka dni od otwarcia czy wytrzymają chociaż ten miesiąc (bo na opakowaniu podają że niby 45 dni)?

Jak wygląda porównanie trwałości LJ z My Shaldan, CS? Bo bez promocji wszystkie są w podobnej cenie.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.