Skocz do zawartości

Zapachy do autka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno zapach jest słabszy. Cherry jest nie do wyplenienia z auta. I tak jak w chłodne dni jest mega zapach, tak przy upałach w aucie "pachnie" jakby się komuś wiśniówka rozlała. Także na zimę dla mnie super. Na lato jednak coś lżejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.09.2017 o 20:34, ostry2407 napisał:

Mają sporo ciekawych wersji zapachów CS i prawie pełną gamę Mr & Mrs Fragrance. Fajny sklep pod tym względem. Chyba coś zakupię

 

 

 

Miał ktoś może CS Celebration ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie teraz na lusterku wisi Yankee Candle New Car (pachnie jak jakiś meski perfum ze średniej półki, ale może być)+dodatkowo na kratce wisi czerwony ludzik z tesco o zapachu Passion ale czuję już go tylko przez moment gdy wchodzę do auta gdy odpalam nawiew.

A w kolejce czeka biała zawieszka karta Scentway Imao Dreams (zapach póki co leży w domu w szafce i przez zapakowana folie i tak jest dobrze wyczuwalny a zapach jest piękny wręcz idealny coś jakby perfumy jakiejś zadbanej młodej dziewczyny)

Zastanawiam się też nad innymi zapavhami od Scentway Imao czy istnieją też jakieś inne nietuzinkowe i intrygujące zapachy od nich?                

Bo x tego co widzę to wielu ludzi poleca od nich także zapachy New York oraz London? A może ktoś z was korzysta teraz z jakiegoś ich zapachu? 

Zastanawiam się też nad założeniem dodatkowo czegoś na kratce. Chodzi o jakiś wyjątkowy i subtelny zapach myślę nad tym oryginalnym zestawem od BMW lub nad Nikki Fragrance lub ew nad Cessare Air Friend (z tego ostatniego interesuje/ciekawi mnie ten Black lub ten biały) Może ktoś z was używa któregoś z w/w zapachów i coś podpowie lub macie jakieś inne ciekawe alternatywy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Nigdy nie używałem CS zamówiłem te dwa. Zobaczymy. Kupowanie zapachów przez internet to jak kupowanie kota w worku.

California Scents – Laguna Breeze
California Scents – Orange Blossom

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mrowa93 napisał:

New York oraz London?

Jeszcze Matthy's Story jest świetny. Miałem wszystkie 3 i dla mnie

1 - New York

2 - Matthy's

3 - London

 

1 godzinę temu, mrowa93 napisał:

Nikki Fragrance

Nie miałem ale zdaje się że to dośc ciekawa opcja bo można wkłady wymieniać czyli można mieć jednego ludzika i różne zapachy.

 

1 godzinę temu, mrowa93 napisał:

Cessare Air Friend

Miałem pomarańczowego. Bardzo fajny zapach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie teraz wisi zawieszka Yankee Candle Midsummer night i pachnie prawie identycznie jak puszka od Aroma organic Black (coś jakby taki perfumowany męski zapach jak jakiś żel pod prysznic albo inny szampon czy pianka do golenia) ale do auta może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Korzystał ktoś zapachów żelowych Tasotti ? Konkretnie z takich -

http://pl.tasotti.eu/product/gel-luxury/

 

 

EDYTA - Zamówiłem. Zobaczymy

 

Psikałem też dziś w aucie zapachem Tasmański Czar firmy Clinex. Zapach...hmmmm... coś jak Stripper czyli nieporównywalny zupełnie do niczego. Dla mnie taki typ że wącham i nie mogę zdecydować czy chce go mieć czy nie chcę. Zobaczę jak z trwałością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, werty51 napisał:

Używał ktoś może scentway vapo czyli tej wersji  w atomizerze ? Jak z trwałością tego zapachu ? Bo kupiłem kartę imao i po pięciu dniach nic kompletnie nie czuć...

Czuć, czuć, tylko te zapachy są jak perfumy, bardzo szybko się nos przyzwyczaja. ;) W atomizerze są skuteczne od razu po psiknięciu, ale po dłuższej chwili efekt ten sam co w zawieszce.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Grexik napisał:

Ja ostatnio zakochałem się w zapachach Little Joe, a szczególnie New Car:

https://automotivecare.pl/pl/producer/Little-Joe/84 

Mam go obecnie w aucie... ale mi ten new car jak arbuz pachnie :) vanilia tez jest spoko. Ogólnie polecam bo trwałe i nienachalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LJ New Car po 3 miesiącach nadal jakoś tam odczuwalny (choć co prawda niedużo jeżdżę). Co ciekawe - mocniej go czuć jak auto stoi dłuższy czas w cieniu (zapachy CS zdecydowanie mocniej pachną w nagrzanym aucie).

Kupiłem jakiś czas temu jeszcze Vanillę i Passion. Vanilla wczoraj wpadła do innego auta i nie za bardzo mi podeszła - wg mnie zapach za intensywny i taki... kawowy.

Do tego niezbyt odpowiada mi forma tego zapachu. Ok, miejsce w nawiewie wydaje się najbardziej skuteczne, ale nie za bardzo przekonuje mnie na nim widok ludzika w jaskrawym kolorze. Super rozwiązanie w tej kwestii oferuje BMW - jest też na nawiew, design za to bardzo elegancki. Do tego zestaw 3 oryginalnych wkładów kosztuje ~35 zł, co jest ceną bardzo atrakcyjną (zwłaszcza biorąc pod uwagę, że to "premium").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2017 o 09:19, Strus napisał:

Korzystał ktoś zapachów żelowych Tasotti ? Konkretnie z takich -

http://pl.tasotti.eu/product/gel-luxury/

 

 

EDYTA - Zamówiłem. Zobaczymy

 

Nie ma na co patrzeć jak się okazuje.  A tym bardziej nie ma co wąchać. Otworzyłem wczoraj o 15 i zostawiłem w aucie. O 19 ja nic nie czuję. Wsiada znajomy i mówi że coś fajnie pachnie. To podtykam mu pod nos to Tasotti a on mówi że to nie to. Okazało że pachniało mu ludzikiem LJ waniliowym którego wożę chyba już z 10 tygodni z lekką nutą Clinexa psikanego przedwczoraj.

Tasotti się nie nadaje do niczego. Nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem kiedyś też żele od Tasotti i sie na nich zawiodłem w aucie w ogóle go nie czułem a w domu i w łazience byly lekko wyczuwalne.

W auvie mam teraz Lj passion ale juz ma ponad dwa miechy i tylko przy odpaleniu nawiewu chwile popachni + zawieszka midsummers night od yankee candle która też już wisi od ok15 sierpnia i sie już powoli wypachnia.

Teraz chyba znowu jednak powrócę do WunderBaum'ow mimo że troche wioskowe to jednak bardzo trwałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś kiedyś natknąłem się na lekkie odżywienie lekko przymierających zapachów z CS. Pisali, żeby zanurzyć je na chwilę w wodzie. Potwierdzacie ? Ktoś coś ?

Moje mają już niedługo trzeci miesiąc i jak postawiłem je na biurku pod nosem to nadal całkiem mocno dają po nosie ale przydało by się je lekko ożywić. Da się ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.