Skocz do zawartości

Zapachy do autka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Może mały offtop ale wszystkie zapachy we flakonikach dla mnie daremne tym bardziej o tej porze roku wszelkiego rodzaju choinki zawieszki itp będą słabe ze względu na chłodne powietrze w aucie.Najlepszym wyborem będzie coś w nawiewy żeby dostało ciepłego powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k2 Deocar truskawka. Na życzenie mojej córki wypsikano mi tym auto po praniu tapicerki. Tak podszedł, że kupiłem sobie butlę. Trzyma się mocno 3-4 dni, pachnie kilka kolejnych. Potem szybkie psiknięcie tu i tam i intensywność powraca. Cena/jakość/ilość rewelacja. Zgubiłem butelkę, nie wiem jak, właśnie dokupuję kolejną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zastanawiam się nad zapachem gumy balonowej.

Lepszy będzie w atomizerze od sg czy puszka californi. Dokładnie chodzi mi o jaknajbardziej zbliżony zapach. I siłę wyczuwania "na drugi" dzień. Wiem ze jeden jest w płynie drugi w puszce ale może ktoś coś podpowie. Aurę mamy zimową co się lepiej sprawdzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam od dawna maksymalnie naturalnego zapachu naturalnej skóry do auta.

Znalazłem kilka w sprayach ale są bardzo nietrwałe chociaż ładnie pachną. Chciałbym coś w płynie by nasączyć tabliczkę Gliptona która szybko niestety wysycha i niestety nieco za słabo pachnie chociaż bardzo ładnie.

Ostatnio znalazłem "w formie przezroczystego oleju" w płynie Colourlocka i jest bardzo fajny ale też słabo pachnie

 

Może ktoś zna jakiś taki płyn do nasączania zapachem skóry jak Colourlock ale trwalszy i mocniejszy ?

Może być w PL lub ebayu dostępny, z góry dziękuję za sugestię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Zastanawiam się nad zapachem gumy balonowej.

Lepszy będzie w atomizerze od sg czy puszka californi. Dokładnie chodzi mi o jaknajbardziej zbliżony zapach. I siłę wyczuwania "na drugi" dzień. Wiem ze jeden jest w płynie drugi w puszce ale może ktoś coś podpowie. Aurę mamy zimową co się lepiej sprawdzi?

 

 

Zimą puszko CS niestety nie pachną. Zupełnie ich nie czuć. NA pewno tych z "drewienkami". Nie wiem jak żelowe. Nie est to majątek więc sprawdź. Mi guma od CS nie podeszła. Z CS tylko Cherry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.