Skocz do zawartości

Zapachy do autka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie tez 66 krótko pachniał i był slablo wyczuwalny

 

Nie używałem innych CS w tym sławetnego Coronado Cherry - dla mnie wyczuwalny to taki zapach który nie powoduje mdłości ani nie sprawia że ubrania zaczynają nim pachnieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

macie jakiś patent na osłabienie zapachy CS cherry? W małym aucie jak jesienią wkładałem zapach to otworzyłem kawałek puszki a tę plastikową pokrywkę miałem na minimum i było ok. Nastało zimno i zapach zamarzał więc otworzyłem całkowicie puszkę a plastykową pokrywkę przekręciłem w pozycję maksymalnie otwartą za dużo to nie dało ale coś było czuć. Natomiast w dniu dzisiejszym auto postało na słońcu i po wejściu było nieprzyjemnie. Przekręcenie plastykowej pokrywki za dużo raczej nie da. Zastanawiam się nad wyjęciem 2 z 3 kawałków tego zapachu jednak jak to przechować by nie wywietrzało? no chyba że ktoś ma inny pomysł na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]SzymonVWGolf[/ref], jakiś czas temu sprawdzałem Areon'y, Z serii Sport lux (czarnej) najciekawszy wydaje mi sie Gold, elegancki, dystyngowany :D, niezbyt ciężki. Platinum pachnie wg. mnie podobnie do Fahrenheit'a, taki korzenny zapach. Silver to coś pomiędzy Gold a Platinum, mniej "słodszy" od Gold. Areon Bubble gum pachnie coś jak guma"kulka". Najlepszy Areon jaki miałem okazje testować to Beverly Hills. coś w stylu Strippera. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam zapachu który nie będzie zbyt słodki ma być subtelny ,ale musi się go dać wyczuć w aucie. Czytając parę stron tematu myślę o zapachach California Scents , dokładniej o:

-Coronado Cherry bardzo dużo osób sobie chwali :D

-Newport New Car miałem wunderbaum-a o tym zapachu i był całkiem całkiem

-Malibu Melon (myślę że może być ok)

Jakieś inne propozycje? Najlepiej żeby zapach utrzymywał się ok. miesiąca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzoooo przyjemny jest świeży zapach "jabłuszka" jakby świeżego w kształcie kostki Rubicka firmy Soft99. Mam w bagażniku i super po otwarciu pięknie i delikatnie pachnie. Jakbym nie miał skóry wewnątrz (i zapachu skóry doddatk.) zdecydowanie siedziałby ten Sotf99 wewnątrz auta. Polecam do aut z tkaninami bezskórnym wnętrzem ;)

Bardzo delikatny i niechemiczny a trwały zarazem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam zapachu który nie będzie zbyt słodki ma być subtelny ,ale musi się go dać wyczuć w aucie. Czytając parę stron tematu myślę o zapachach California Scents , dokładniej o:

-Coronado Cherry bardzo dużo osób sobie chwali :D

-Newport New Car miałem wunderbaum-a o tym zapachu i był całkiem całkiem

-Malibu Melon (myślę że może być ok)

Jakieś inne propozycje? Najlepiej żeby zapach utrzymywał się ok. miesiąca

 

Cornado Cherry jest bardzo słodki i intensywny, Trzyma spokojnie 2 miesiące albo i dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś alternatywa dla zapachów CS? Szukam czegoś innego aby spróbować.

 

ja właśnie będę zamawiać z firmy Areon, np http://allegro.pl/hit-areon-perfume-gol ... 37549.html

 

jak się nie spróbuje to się nie przekonam jak to pachnie i czy trwałe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CS Cherry to mój pierwszy i ostatni zapach. Dla mnie on się nie podoba, za mocno słodki. Wcale go za dużo się nie wydobywa, szczelina może na 1mm. Nie chodzi nawet o intensywność tylko ten zapach jest jak dla mnie mdły. Mam jeszcze od CS gumę do żucia i truskawkę. Za jednym zamachem wziąłem 3 różne zapachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam właśnie gumę z cs ale przez mrozy tej zimy pewnie przemarzl i skrocil żywotność bo mam otwarty na max i ledwo wyczuwalny. Kupię jeszcze raz na wiosnę i sprawdzę jak długo będzie pachniał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emigrant Spróbuj z Cs żurawiny :) Gorąco go polecam każdy kto wchodzi do mojej służbówki go chwali :) .Nie pachnie jak jest zimno tak winiaczem ja cherry :( .Aaa czuć taka delikatna żurawinę ;)

etr U mnie w służbówce żurawina pachnie od grudnia ledwo otwarta bo tylko otworzyłem nawet nie zdjąłem wieczka . A sporo już testowałem zapachów Cs.Długo trzymające, jest jeszcze Truskawka i guma balonowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam pytanie dotyczące zapachu, a raczej jego rozlaniem się na plastik, zostawił po sobie szaro-srebrny ślad. Próbowałem usunąć plakiem, potem acetonem ale tylko to rozmazałem. Tyko polerka czy ma ktos jakiś sprawdzony płyn który usunie ślad po płynie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jaki zapach do auta możecie mi polecić. Posiadałem CS CORONADO CHERRY, które mi nie podeszło. Zapach był dla mnie zbyt słodki, mdły i po prostu bolała mnie głowa, mimo że otworzyłem bardzo bardzo delikatnie.

 

Uwielbiam zapach QD Morning Dew od Shiny Garage, myślałem o czymś z podobnych zapachem (wiem, że SG ma również ten zapach jako Freshener, lecz czytałem że co kilka dni trzeba pryskać - to nie dla mnie). Podobała mi się również czarna choinka Wunderbauma Classic.

 

Szukam zapachu, który wystarczy mi chociaż za 3-4 tygodnie, nie będzie go bardzo czuć, lecz zapach będzie dość przyjemny po wejściu do auta. Wracając do Freshenera SG czy faktycznie trzeba pryskać co kilka dni? Nie ma chociaż tak że zapach utrzymuje się powiedzmy 10-12 dni? Czy zapach Peach&Mango jest równie "mega" co Morning Dew?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#ff3366]Cortex[/ref], wszystkie atomizery są krótkotrwałe i wymagają psikania praktycznie raz na dzień.

 

Mr. Fragrance są faktycznie fajne. Miałem pomarańczowego i bardzo mi się podobał.

 

Polecam też zdecydowanie Scentway - Testowałem London Club, Mathys Story i Voyage a New York. NY jest jak dla mnie najlepszy choć wszystkie mają podobny klimat. Raczej typowo męski, ciężkawy ale bardzo przyjemny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za podpowiedzi. Mr Fragrance ciekawa propozycja, muszę iść gdzieś i sprawdzić zapachy.

 

Scentway jeśli mówisz że mają męski zapach jak perfumy męskie to odpada, żona by nie wsiadła do auta bo nie lubi takich mocnych zapachów:D

 

A czy testował ktoś zapachy audi - Gekony? Takie http://allegro.pl/zapach-audi-gekon-aud ... 54418.html

 

Jeśli tak to jak z wytrzymałością i zapachem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.