Skocz do zawartości

Zapachy do autka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

California Cherry chyba najdłuzej się trzyma

 

Miałem tydzień i dałem koledze.

Zbyt drażniący/intensywny ten zapach.

Żone bolała głowa ... a może to tylko wymówka od ... aaa dobra.

W każdym bądź razie puszka skręcona na minimum, a po dwóch dniach nawet zakręcona całkowicie i było go czuć.

Jeśli komuś sam zapach nie przeszkadza to chyba można polecić bo coś mi się wydaje, że jest on dość trwały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem zieloną herbatę z SG i z miejsca żałuję. Zapach pewnie trwały dość będzie na moje nieszczęście, ale nie do trwałości mam zastrzeżenia, a do samej woni - to pachnie jak tani/podły odświeżacz powietrza do kibla, czy kostka toaletowa. Masakra, pokój sobie tym wypsikałem i *ebie jak w sraczu... :zly:

 

Do kompletu wziąłem też mango/brzoskwinia i chociaż zapach aż tak nie drażni, to też jest taki mega chemiczny, jak sztuczny koncentrat aromatu. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem SG Zielona herbata pachnie całkiem przyjemnie, może nie stricte zieloną herbatą ale przy nie wielkiej ilości psikania zapach jest odświeżający, mi bardziej zalatujący mieszanką czegoś z miętą etc. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów,Wiem że temat był wałkowany setki razy ale i ja się wypowiem:

STRIPPER SCENTS od CG.Byłem właśnie u chłopaków w MrCleaner,zakupiłem wersję 118ml.Pierwsze 4 strzały w aucie i wyczuwam zapach tanich damskich słodkich perfum i..hmm..jakby dym z dymownicy używanej na dyskotekach :D serio.W tle taki jakby alkohol,tani łiskacz.Ogólnie zapach inny niż wszystkie które często przypominają kostkę kontowaną w porcelance :lol: .Zobaczymy jak z trwałością ale na dzień dzisiejszy zapach na +.Ktoś kiedyś na forum pisał że po spryskaniu tapicerki robiły mu się plamy,nic takiego nie stwierdziłem.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.