Skocz do zawartości

Zapachy do autka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jaki zapach do auta możecie mi polecić. Posiadałem CS CORONADO CHERRY, które mi nie podeszło. Zapach był dla mnie zbyt słodki, mdły i po prostu bolała mnie głowa, mimo że otworzyłem bardzo bardzo delikatnie.

 

Uwielbiam zapach QD Morning Dew od Shiny Garage, myślałem o czymś z podobnych zapachem (wiem, że SG ma również ten zapach jako Freshener, lecz czytałem że co kilka dni trzeba pryskać - to nie dla mnie). Podobała mi się również czarna choinka Wunderbauma Classic.

 

Szukam zapachu, który wystarczy mi chociaż za 3-4 tygodnie, nie będzie go bardzo czuć, lecz zapach będzie dość przyjemny po wejściu do auta. Wracając do Freshenera SG czy faktycznie trzeba pryskać co kilka dni? Nie ma chociaż tak że zapach utrzymuje się powiedzmy 10-12 dni? Czy zapach Peach&Mango jest równie "mega" co Morning Dew?

 

Peach & Mango jest świetny, chowa się do MD ale daje radę. Z trwałością jest różnie, w jednym aucie trzyma się kilka dni, w innym znika szybko, zależy to od tapicerki itd. W samochodzie mam mały "psikacz" z 50cm3 z MD+woda 3:1 i po prostu co jakiś czas psiknę na dywaniki, resztę mam w domu :)

 

Czy zapach od California Scents występuje w wersji MD lub coś bardzo zbliżonego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupiłem California Scents do środka auta, zapach no bardzo dobry itd.

Tylko w BMW e46 jest odzielony bagażnik, planuję go ręcznie "wyprać" Excede Encapsulator - bo trochę śmierdzi tak w tym bagażniku i czy po takim zabiegu będzie dobry zapach Californii Scents Shasta Strawberry ? na chwile obecną nie potrzebuję w atomizerze więc pomyślałem że w puszce o zapachu truskawki byłby dobrym rozwiązaniem.. :o

Czy ten zapach będzie dobrze wyczuwalny w bagażniku ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przetestowałem nowy zapach, póki co niedostępny w sklepach detailingowych - ręcznie uszyta saszetka w kształcie woreczka z zawartością niesamowicie aromatycznej lawendy, prezent od kobietki u której byłem na agroturystyce. Pachnie obłędnie :D

 

Slawne bialo-niebieskie lniane torebki z lawenda z Chorwacji?ilekroc jade to zawsze je przywoze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

do tej pory używałem wunderbaum new car i podoba mi się ten zapach, ale tej choinki chwila moment i nie czuć. Myślę teraz nad AREON GOLD, ponoć bardzo dobre (nie wiem nawet jak pachną). Zależy mi na tym, żeby zapach faktycznie długo się utrzymywał i ogólnie żeby ładnie pachniało :mrgreen:

 

Może jakaś alternatywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

709727 Jeśli ten od CS to ja bym powiedział że jest gorzej niż słabo

Widocznie każdy z nas ma inne upodobania, bo mi pasuje bardzo :good: Tak jak ludzie zachwycają się zapachem gumy balonowej a mi się na wymioty zbiera jak czuję ten zapach :roll: bardzo nie lubię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam puszkę gumy balonowej, od jesieni siedzi. Jeśli chodzi o długość pachnienia to odkrecony minimalnie do pierwszych mrozow była bajka. Po zimie otwarty całkiem pachnie tylko przy włączonym nawiewie i zapach zrobił się już całkiem chemiczny ale ciągle podobny do gumy.

Teraz poluje na scentway w rossmanie ew znowu wezmę jakas puszkę ale to już muszę do sklepu podjechać i kilka powachac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprobuj fresh linen :) jest swiezy.

 

Zapach ładny, ale chyba jeden z najkrócej trzymających od CS. Po krótkim czasie zupełnie go nie czuć. Desert Jasmine jest fajny, świeży i trzyma dosyć, dosyć.

Co do New Car-a, mnie zupełnie nie podszedł, ale to już totalnie kwestia osobista gustu każdego z nas. Ja przetestowałem już chyba więcej niż połowę asortymentu CS i mnie zdecydowanie podchodzą zapachy słodsze. Co do wytrzymałości, to nic nie pobije Golden State Delight - nie mogę się dokopać do swoich starych postów, ale będzie minimum ze 3-4 lata, możecie mi wierzyć lub nie, a jego... wciąż czuć w jednym z samochodów.

Obecnie w Ravce mam Bel Air Blueberry i zapach taki sobie, baaaardzo przeciętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam całkiem inne wrażenia odnośnie fresh linen, u mnie w aucie pachniał prawie rok po czym zesłabł więc wziąłem go do domu i postawiłem na parapecie w łazience gdzie na nowo (chyba od promieni słonecznych) zaczął być wyczuwalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.