Skocz do zawartości

Detailing Show 2019


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem atmosfera mega przyjemna, ludzie bardzo uprzejmi chętni do dyskusji z ogromną wiedzą 🙂 .  Stoiska dobrze zaopatrzone a obsługa na najwyższym poziomie. Kupiłem nowego amuleta i botoxa 😍

Pozdrawiam ekipy:

@Good Stuff

@ADBL

@cleantechco

oraz bardzo sympatyczną Panią ze sklepu Pielegnacjaaut 

Jesteście mega 😄

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem, zobaczyłem i się bardzo pozytywnie zaskoczyłem. Mega fajny event! Czas zleciał za szybko hehe 😜

Jestem pełen podziwu dla organizatorów za zorganizowanie eventu, zwłaszcza w tak szczytnym celu - dla Igorka. Mega pozytywny chłopak, uśmiech mu nie schodzi! 

Pozdrawiam, życzę szczęścia i zdrówka!

Ps: mam nadzieję na kolejne takie eventy 😄

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję przede wszystkim Organizatorom za MEGA imprezę, jak i uczestnikom, z którymi można było pogadać i miło spędzić parę godzin, niektórych można było wreszcie poznać na żywo. Żonie i Synkowi się też bardzo podobało, bo o sobie to pisać nie muszę. Mam nadzieję, że impreza wpisze się na stałe w kalendarz i spotkamy się w tak licznym gronie za rok. Jeszcze raz Wielkie Dzięki i Uszanowanie 👍

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emocje po imprezie są nie do opisania:)

Wszystko było extra jedynie szkoda że przy podziale na grupy nie było okazji z każdym zamienić slowo:) Atmosfera magiczna i nie są to tylko moje odczucia bo przyjechaliśmy w 4 I każdy jest podjarany jak małe dziecko:) Wielkie brawa dla chłopaków za organizację:)

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Siemanko 

Coż napisać,

Żal było odjeżdżać, dawno tak dobrze się nie bawiłem, fantastyczny klimat, super było poznać wszystkich w realu, podziękowanie dla @AreK  i dla reszty organizatorów, dla was chłopaki i dziewczyny rownież wielkie dzięki za miłe słowo i chęć dzielenia sie wiedzą . Mam nadzieję że do zobaczenia za rok albo i wczesniej.

Pozdro :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - @AreK nie sądziłem, że jesteś tak zajebistą osobą 😄 Od pierwszego uścisku dłoni, przez wszystkie atrakcje, pytania, szkolenia, licytacje, uśmiech nie schodził Ci z twarzy! Z każdym miałeś moment aby pogadać, każdego widziałem, że pytasz co i jak 🙂  Normalnie widać, że czułeś się jak ryba w wodzie! Z całego serca: chapeau bas  💪

Z mojej strony te 10 godzin spędzone od rana do wieczora minęło tak szybko, że nawet nie zgłodniałem 😄 Nie było czasu aby się nudzić, wszyscy koledzy, nauczyciele, wystawcy tak pomocni i chętni do dzielenia się wiedzą, że bania mała. Czy amator, czy już osoba doświadczona - nikt chyba nie miał na co narzekać, świetna sprawa, super atrakcje!

Kto nie był, niestety ma czego żałować...

Z mojej strony pozdrawiam wszystkich których spotkałem, poznałem, zobaczyłem, pogadałem 🙂  

i takie fotki z zakończenia 😉 


all.jpg.4e06597087ba4fc974cbb95cc1b8cd22.jpg

skok.jpg.63f35f341c9f4c120afbcc8e6f52a91a.jpg

1526592089_ekipaka.jpg.4e3899f5354b7f63c2ba31d5b0569579.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kecav napisał:

Cóż można powiedzieć. Wspaniała impreza. Brawa dla @AreK i całej ekipy 👍

ds.jpg.0180d4f442cc01e2e5a4bb67665b0a27.jpg

Jedni polerowali, a inni malowali :-D

 

p.s. gdzieś na hali zgubiłem taką nakładkę przeciwsłoneczną na okulary. Jakby ktoś coś ...

Prawdopodobnie przy stoisku aqua, podniosłem i oddalem na stoisko,aczkolwiek była już potrzaskana:( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Mega impreza - szacun za organizację - szacun dla sponsorów i wystawców - szacun dla forumowiczów który tak licznie przybyli ! Szacunek dla wszystkich którzy tam byli i się do skarbonki dołożyli 😄

Mam nadzieję, że za rok powtórka 😄 

 

 

 

 A gdzie byłeś że sienie spotkaliśmy ? 😞

9 godzin temu, kecav napisał:

Cóż można powiedzieć. Wspaniała impreza. Brawa dla @AreK i całej ekipy 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie ogarniam tego co to był za dzień.  Brak mi słów żeby to podsumować .Moze jak ochłonę. Czy mógłbym prosić Was o zdjęcia które macie z imprezy?  Wrzucę coś na fb FKA. 

Przeslijcie na adres were4detailing@gmail.com

 

Dziękujemy Wam za wszystko❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - 32 lata, nie wiem czy to dużo czy mało - ale wczoraj czulem sie jak dziecko na placu zabaw

Mega atmosfera, mega ludzie i do tego szczytny cel.

Fajnie ze można było poznac sie osobiście z czescia z Was.

Szczególne pozdrowienia i podziękowania dla stoisk gdzie spędziłem najwiecej czasu: Funky, Enzo, herrenfahrt, nat, flex, rupes za mile rozmowy i wiele cennych informacji i spojrzenie na rozne tematy z innej perspektywy oraz dla trenerów DA.

@AreK - gratulacje dla Ciebie i calej ekipy organizującej. I dużo zdrówka! Ja juz wiem, ze za rok powtorka

P.s.@kecav właśnie gdzieś Ty był

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak po imprezie u Pawła Nowickiego - mega mega mega!

Jeździłem po różnych eventach motoryzacyjnych i nigdzie jednak się nie czułem jak tu wśród pasjonatów Detailingu! To ludzie tworzą atmosferę, a tak jak zawsze była rewelacyjna.

Też wieczorem w sumie sobie dopiero uświadomiłem, że praktycznie nic nie jadłem konkretnego cały dzień, a bo to rozmowa z jedną osobą, a to z drugą, a z iloma nie zamieniłem słowa bo brakło czasu

Arku naprawdę szacunek za organizację, za ściągnięcie tylu firm i ekspertów!
Jedynie niedosyt pozostał, że ostatnia grupa nie miała co polerować na wozie, ale cała reszta to rekompensuje

Tylko pytanie - rzeczy które były na naczepie będą do licytacji jeszcze? Czy coś mnie ominęło? Bo na koniec leżało tam trochę toreb (np. Work Stuff, ADBL i jeszcze inne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza byla genialnia, tyle wiedzy, tyle atrakcji i ani chwili zeby sie nudzic.

@AreK na kazdym kroku bylo czuc ile serca i pracy wlozyles w ten projekt i za to tobie i reszcie organizatorow bardzo dziekuje! Jestescie mega! W dodatku przy takim zapierdzielu potrafiles znalezc czas zeby spedzic z wiekszoscia chociaz chwile. 

@krisbe tak, reszta przedmiotow trafi na charytatywni na znanym portalu aukcyjnym, to potwierdzona informacja 😉

Dzieki tez osobom z forum, z kilkoma pogadalem, poznalem i teraz juz wiem na 100% ze jestesmy bardza fajna community 🙂

mam nadzieje ze widzimy sie w jeszcze wiekszym gronie za rok 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra koniec słodzenia Arkowi. Czemu nie powiecie prawdy? Słaba ta impreza, naprawdę nic ciekawego 🤗

Oczywiście żartuję haha😁😂

Mega, mega impreza, łogien w szopie był 🔥 Przez pomysł z koszulkami super, że można było poznać każdego forumowicza. Z kim rozmawiałem, to dzięki z rozmowę. Te 10 godzin jakie tam spędziłem, to zdecydowanie za mało. Najważniejszy cel imprezy myślę, że z sukcesem został osiągnięty. 👏 

Komu się nie podobał Peugeot? Przyznać się? 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, AreK napisał:

Chyba zasłużyliśmy 😉...

Odpoczywajcie 🙂 . Za dopięcie na ostatni guzik tego co tam się działo, odpoczynek jest w pełni zasłużony.

Dziękuję Wam i wszystkim organizatorom za ten event. Impreza naprawdę przednia. Że tak polecę pewnym cytatem:

W dniu 17.09.2019 o 20:39, AreK napisał:

 

@AreK nie mogłem się powstrzymać heheh.

No powiem Ci brachu, że się chyba już nie wymigasz od cyklicznej imprezy.

Świetna sprawa poznać osobiście ludzi, z którymi się tutaj koresponduje, ogląda na kanałach. Pozdrowienia dla Was. Szkoda, że nie udało się wszystkich poznać. Ale jak nie teraz to next time.

 

PS. @AreK rozumiem, że ciacha to prywatny wypiek. Staaaary to z kremem przekładane - chcę przepis 😄😄😄

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.