Skocz do zawartości

Detailing Show 2019


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, AreK napisał:

Myślałem o tym mocno ale nie jesteśmy w stanie sfinansować produkcji koszulek. Event przybrał takich rozmiarów, że ciężko realizować wszystkie marzenia.
Jestem w stanie zapewnić projekt graficzny. Jeśli ktoś z Was zna firmę która mogłaby to sfinansować to będę wdzięczny za kontakt.
Skala przedsięwzięcia jest tak ogromna ,że nie jesteśmy w stanie tego ogarnąć. Zwłaszcza ,że mamy określony cel finansowy. 

Myślałem o rozwiązaniu w formie zbiórki, ten kto zapłaci będzie miał koszulkę. @Mumins wspomniał o firmie narzeczonej

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Bare Shine napisał:

moze jakies glosowanie zrobic co do tych koszulek? 

i jak pisano wyzej kazdy placi  za siebie 🙂

kolega wyzej wspominal o narzeczonej ktora moze to 'wyprodukowac' moze jakis ladny rabacik by wpadl 🙂 

Dobra dobra rabat może być ale kupujemy po Ori cenie a kwota z rabatu na dzieciaczka !! 😉

Niestety mnie nie będzie... ( Chociaż tym razem jestem w Polsce )

@paperson jakbym zamówił koszuleczke to odbierzesz ? 😁

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Bare Shine napisał:

moze jakies glosowanie zrobic co do tych koszulek? 

i jak pisano wyzej kazdy placi  za siebie 🙂

kolega wyzej wspominal o narzeczonej ktora moze to 'wyprodukowac' moze jakis ladny rabacik by wpadl 🙂 

Dokładnie, jest jeszcze kwestia samego projektu. Event odbędzie się równo za miesiąc także zakładam 2 tygodnie na kwestie organizacyjne i 2 na produkcję. Mogę przygotować wstępny kosztorys.

Mój pomysł to wgrzewana grafika z motywem przewodnim na plecach oraz z przodu dwa małe loga po lewej i prawej stronie klatki piersiowej, ale haftowane: event + Forum Kosmetyka Aut i nick. 

@AreK czy wydarzenie ma już jakieś oficjalne logo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bare Shine napisał:

bardzo dobry pomysl! 🙂

@Mumins wlasnie @AreK wspominal cos o projekcie na koszulki

Również popieram, w końcu mamy się tam spotkać również "w celach wyższych" 😉

Jeśli Arek będzie miał gotowy projekt, nie widzę problemu by go po prostu zrealizować. Na pewno obniży to całościowy koszt wykonania koszulek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, AreK napisał:

Co myślicie o tym żeby każdemu kto będzie z naszej społeczności, nakleić na pierś wizytówkę z imieniem oraz nickiem z forum?
To będzie takie nasze małe święto prawie w 10 rocznicę powstania forum.

Bardzo fajny pomysł, aczkolwiek z koszulkami dodatkowo też nie głupie - zrobić po prostu jakąś eventową grafikę i myślę że niejeden potencjalny uczestnik się na nią złoży, tym bardziej że koszt koszulki z nadrukiem nie powinien przy większej ilości przekroczyć 25-35 zł/szt. w zależności od materiału. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Porozmawiam z naszą Panią grafik i dam Wam znać czy jesteśmy w stanie to przygotować.  Tak, mamy logo, jest na każdym kroku na fb w4d.
Może projekt w konwencji tej z ubiegłego roku + plakat okolicznościowy ?
Dajcie chwilkę. Wiem ,że produkcji koszulek nie jesteśmy w stanie ogarnąć i tu będę Was prosił o pomoc. Druk plakatów ogarnę.
Dajcie mi proszę kilka chwil, odkopię się z korespondencji eventowej i zadziałam.

Wkrótce przedstawimy Wam formy uczestnictwa w projekcie. Proszę o zastanowienie i szybką reakcję ;-)

Przygotowuję też konkurs niespodziankę dla każdego. 

Mam do Was prośbę, zależy mi na kasie. Im więcej ludzi przyjedzie tym więcej uzbieramy. 
Pomożecie mi rozdmuchać akcję na fb? Wystarczą lajki i udostępnienia.
Będziemy gotowi na przyjęcie ok 500 osób. 

Poniżej link do profilu fb 
https://www.facebook.com/Were4detailing/

Odwdzięczymy się niejedną niespodzianką!

  • Lubię to 4
  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może gdyby :

Robimy koszuleczke ciut droższa prawdopodobnie ale z haftem ( nick na piersi, logo KA na plecach - kwestia dyskusyjna) a co jakiś event z KA będziemy robić coś w stylu " naklejek " wprasowywanych które na danym evencie będzie możliwość sobie wprasowania czegoś takiego 😁

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, darecki78 napisał:

Kurdę taka impra a ja mam wesele na którym muszę być. Ale jak będzie jakieś konto do wpłaty na dzieciaczka to z miłą chęcią wspomogę. 😀

Ten sam problem mam 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
8 godzin temu, Tomas22 napisał:

Ten sam problem mam 😁

W 2012 podczas Euro byłem na weselu. W sobotę grała Polska reprezentacja - podczas meczu praktycznie wszyscy wyszli do restauracji obok oglądać mecz i na sali weselnej została garstka 😄 Więc wiesz - możesz też wyjść na chwilę 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Domel napisał:

W 2012 podczas Euro byłem na weselu. W sobotę grała Polska reprezentacja - podczas meczu praktycznie wszyscy wyszli do restauracji obok oglądać mecz i na sali weselnej została garstka 😄 Więc wiesz - możesz też wyjść na chwilę 😛

Haha w tym samym roku pracowałem jako kelner na weselu.😁 ludzie też uciekali na mecze do restauracji na mecze. Pan młody któremu nie wypadało wyjść zachodził na kuchnię pytać o wynik 😁

Licząc że będzie to ok. 400km to raczej wróciłbym na poprawiny 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.