Skocz do zawartości

Detailing Show 2019


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Meldujemy i my swoją obecność na Detailing Show 2019 🙂 W programie przygotowaliśmy dla Was m. in. warsztaty z renowacji skór, będziemy też mieli kilka nowości do pokazania. Obserwujcie nasz profil na FB, już niebawem pojawi się na nim wydarzenie oraz szczegółowy plan warsztatów.

Do zobaczenia!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2019 o 07:40, Domel napisał:

W 2012 podczas Euro byłem na weselu. W sobotę grała Polska reprezentacja - podczas meczu praktycznie wszyscy wyszli do restauracji obok oglądać mecz i na sali weselnej została garstka 😄 Więc wiesz - możesz też wyjść na chwilę 😛

I wrócę w poniedziałek 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nasza Pani grafik nie jest w stanie przygotować projektu w tak krótkim czasie.
Jeśli znacie kogoś kto mógłby pomóc w tej kwestii to dajcie znać. Pomożemy i ukierunkujemy grafika.

Przygotujemy kartki/naklejki które dostaniecie na "dzień dobry" . Nasze dziewczyny napiszą na nich nick i imię. 

Zdradzę Wam ciekawostkę. 😎
Dołączyło do nas blisko 25 firm z branży w tym 5 producentów maszyn polerskich. 

...ale będzie testowanie 🔥🔥🔥
Jeśli planujecie zakup polerki a nie wiecie co wybrać, na Detailing Show będzie można wszystko przetestować 😊

 

  • Lubię to 1
  • Super 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, AreK napisał:

To w ciemno możesz mnie atakować

Super 😄 postaram się Ciebie zaatakować o ile się przedostanę przez te tłumy 😄 bo znając życie będziesz oblegany hehe 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o stworzeniu osobnego tematu związanego z dojazdem na imprezę, ten temat zostawiłbym na oficjalne informacje. Sam chętnie bym się podłączyłem do kogoś, ewentualnie mogę wybrać się swoim benzyniakiem 🙂 prawie 400 kilometrów mam od siebie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
26 minut temu, Bitek napisał:

Co myślicie o stworzeniu osobnego tematu związanego z dojazdem na imprezę, ten temat zostawiłbym na oficjalne informacje. Sam chętnie bym się podłączyłem do kogoś, ewentualnie mogę wybrać się swoim benzyniakiem 🙂 prawie 400 kilometrów mam od siebie.

 

Super pomysł.

Dogadujcie się w temacie poniżej.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wpisałem w kalendarz Google, żeby żona była zawczasu poinformowana. Potem jak zobaczyłem tego pięknego Magirusa-Deutza, to pomyślałem że trzeba jednak przyjechać z dzieckiem. A samego mnie z dzieckiem pewnie nie puszczą (mógłbym z wrażenia zapomnieć o nim na pokazach), więc szykuje nam się piknik rodzinny 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
29 minut temu, mienczak napisał:

Ja już wpisałem w kalendarz Google, żeby żona była zawczasu poinformowana. Potem jak zobaczyłem tego pięknego Magirusa-Deutza, to pomyślałem że trzeba jednak przyjechać z dzieckiem. A samego mnie z dzieckiem pewnie nie puszczą (mógłbym z wrażenia zapomnieć o nim na pokazach), więc szykuje nam się piknik rodzinny 😂

Prawidłowo, przygotowujemy atrakcje dla całej rodziny.
Bierzesz udział w szkoleniu czy będziesz zwiedzającym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, Garażowy napisał:

Czy osoby biorące udział w szkoleniu będą miały szanse/czas również pozwiedzać?

Tak. Będą , podzielimy Was na trzy grupy i  zrobimy trening obwodowy. Praktyka przy straży, wykłady w "Akademii Detailingu" i czas na zwiedzanie, rozmowy oraz resztę atrakcji.
Program tak skonstruowaliśmy żeby każdy z kursantów miał szansę załapać się na wszystkie atrakcje.

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.