Skocz do zawartości

Detailing Show 2019


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

1274573777_DetailingShowgrafika.png.3b3ebe7b31dd5e51a5398ea2d5b1c420.png

 

Cześć!

Mam dla Was propozycję nie do odrzucenia 😎
Usiądźcie wygodnie i czytajcie. Takiej imprezy jeszcze w Pl nie było.


Rynek motoryzacyjny dynamicznie się zmienia. Dziś Słowo „detailing” kojarzy się zupełnie inaczej niż 10 lat temu. Pojawia się coraz więcej firm działających w tej branży, zainteresowanych również nie brakuje. Jednak wraz z popularyzacją detailingu powoli zatraca się to co stało u jego początków. Pasja, ciekawość, wytrwałość spowodowały, że grupa ludzi zaczęła się spotykać i prowadzić długie rozmowy, dyskusje często łączone z testami. Postanowiliśmy przypomnieć o najważniejszych wartościach w autodetailingu i zorganizować wydarzenie sięgające korzeniami do początków tego hobby. Chcemy aby jednego dnia spotkali się producenci, dystrybutorzy, znane osoby, oraz jak największa ilość pasjonatów.


Gdzie ⁉️
Schavemaker - Wrocław ul. Ks. J. Popiełuszki (zamknięta hala) 300m od autostrady a4, 24 km od Wrocławia

Kiedy ⁉️
21.09.2019
▶️ godz.10.00-18.00

Atrakcje ⁉️
🔴 detailing pewnego zagadkowego pojazdu
🔴 wykłady prowadzone przez naszych partnerów
🔴 gry losowe
🔴 rozgrywki detailingowe
🔴 dmuchańce (dla dzieciaczków) 🎪
Imprezę poprowadzi profesjonalny dj 🤩🎶📀

Coś na ząb ⁉️
Wyżywienie 🍲 dla uczestników zapewni
🔴 foodtruck
🔴 grill
🔴 kawiarnia

Ile ⁉️
🆓Wstęp na event jest darmowy🆓
Jednak w ramach wydarzenia zbieramy mikrony na leczenie syna naszego serdecznego przyjaciela, który jest jednym z organizatorów. Podczas eventu będziecie mogli wrzucać mikrony do puszek a także korzystać z mikronowych atrakcji.
1 Mikron = 1 złoty💸

Wkrótce więcej informacji 🔜

Szykujemy dla Was prawdziwą bombę detailingową 🔥🔥🔥


link do wydarzenia
https://www.facebook.com/events/1321071624726296/

Obserwuj nas na fb:
https://www.facebook.com/Were4detailing/

  • Lubię to 7
  • Super 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
34 minuty temu, Gloss Factory napisał:

Bardzo dobra inicjatywa! 😉

Postaramy się pojawić na miejscu bo szkoda było by przegapić taką okazję! 

Czekamy na więcej informacji! 

Serdecznie zapraszamy!

26 minut temu, Bare Shine napisał:

Nie wiem czy to przesada ale przesunalem urlop zeby tam byc 😅 nawet moja lepsza polowke udalo mi sie przekonac 😄 

To brzmi zaj.... Mam nadzieję ,że będziesz się dobrze bawił. Obserwuj fb, codziennie nowe info. Tylko popijaj melisą ;-)


 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tragedia naszego kolegi z forum który stracił w jednej chwili cały swój dobytek udowodniła ,że w dobrej sprawie potrafimy się zjednoczyć i zrobić cuda.
Mam nadzieję ,że również w tym przypadku pokażecie ,że detailerzy to pasjonaci o wielkim sercu.
Ja wraz z moimi przyjaciółmi zrobię wszystko żebyście dobrze się bawili a także dużo się nauczyli.
Wkrótce przedstawimy Wam ofertę której nigdzie dotąd nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie tak na to patrze i mysle ze nie jestem sa, ze swiat detailingu to wielki kolektyw a nie wieczna rywalizacja. 

Robisz megarzeczy Arek, sam sie o tym przekonalem w zeszlym roku w MX Nowcki i w DA na open day, swietne nastawienie i olbrzymi szacunek za to.

sam mnie zainspirowales zeby detailingiem komus pomoc.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
50 minut temu, Bitek napisał:

Jako świeży w temacie autodetailingu muszę się tam pojawić i poznać ludzi od których czerpie wiedzę 🙂 przybić piątkę i pogawędzić.

Przybić piątkę? Pogawędzić? Tylko tyle?😂

...a może zrobić coś o czym nigdy nie marzyłeś?🔥🔥🔥

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, AreK napisał:

Przybić piątkę? Pogawędzić? Tylko tyle?😂

...a może zrobić coś o czym nigdy nie marzyłeś?🔥🔥🔥

Coś czuje, że będzie sporo możliwości popracowania różnymi maszynami, sprawdzenie produktów z każdej kategorii, myślę, że zobaczę / zrobię coś o czym nie marzyłem wiem, że stać Cie na dużo by mnie zaskoczyć patrząc na samą zawartość Old School Detailing Box 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Co myślicie o tym żeby każdemu kto będzie z naszej społeczności, nakleić na pierś wizytówkę z imieniem oraz nickiem z forum?
To będzie takie nasze małe święto prawie w 10 rocznicę powstania forum.

  • Lubię to 5
  • Okay 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, AreK napisał:

Co myślicie o tym żeby każdemu kto będzie z naszej społeczności, nakleić na pierś wizytówkę z imieniem oraz nickiem z forum?
To będzie takie nasze małe święto prawie w 10 rocznicę powstania forum.

Arek nie kuś, bo się wezmę i przyjadę 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, paperson napisał:

Arek nie kuś, bo się wezmę i przyjadę 😅

Łukasz, Ty się zastanawiasz? 
...no bo się wkurzę, przyjadę na Mazury i kopnę w du.....
Chłopie, nie może Cię zabraknąć 😍

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
21 minut temu, Inka14 napisał:

Prawie 4 godziny drogi, też wpisałam już w kalendarz ❤️

Co to jest w porównaniu do trzech miesięcy poświęconych na organizację ;-) 

 

 

14 minut temu, paperson napisał:

Z chęcią zabiorę się z kimś z Was. Dopuszczam nawet dojazd w promieniu 200 km od Olsztyna do miejsca "zbiórki" (Gdańsk, Warszawa, itp.).

Kwestia organizacji i zaplanowania wspólnych wyjazdów. Załóż proszę temat na forum. Na bank ktoś się znajdzie. Warto zaczekać na kolejne info które zachęcą jeszcze bardziej 😍

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, AreK napisał:

Co myślicie o tym żeby każdemu kto będzie z naszej społeczności, nakleić na pierś wizytówkę z imieniem oraz nickiem z forum?
To będzie takie nasze małe święto prawie w 10 rocznicę powstania forum.

Super pomysł, można pójść do tego dalej i zrobić koszulki z całej akcji poza wspomnieniami na lata będzie coś na dłuższy czas bądź tak samo trzymane za gablotą 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł, można pójść do tego dalej i zrobić koszulki z całej akcji poza wspomnieniami na lata będzie coś na dłuższy czas bądź tak samo trzymane za gablotą
Jeśli powstanie taka inicjatywa, to mogę ogarnąć temat i przywieźć je ze sobą (narzeczona ma agencję eventowo/reklamową) ;) kwestia zrobienia listy on-line żeby się każdy zainteresowany mógł wpisac. Można zainwestować parę złotych więcej i zrobić haft ;)
  • Lubię to 2
  • Super 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
19 minut temu, Bitek napisał:

Super pomysł, można pójść do tego dalej i zrobić koszulki z całej akcji poza wspomnieniami na lata będzie coś na dłuższy czas bądź tak samo trzymane za gablotą 🙂

Myślałem o tym mocno ale nie jesteśmy w stanie sfinansować produkcji koszulek. Event przybrał takich rozmiarów, że ciężko realizować wszystkie marzenia.
Jestem w stanie zapewnić projekt graficzny. Jeśli ktoś z Was zna firmę która mogłaby to sfinansować to będę wdzięczny za kontakt.
Skala przedsięwzięcia jest tak ogromna ,że nie jesteśmy w stanie tego ogarnąć. Zwłaszcza ,że mamy określony cel finansowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.