Skocz do zawartości

Prosimy wyłączyć Adblock'a, nasze forum korzysta jedynie z reklam statycznych. 

Firmy zainteresowane reklamą na forum Kosmetyka Aut zapraszamy do zapoznania się z tematem w poniższym linku.

Partnerzy forum - zasady współpracy.

Rekomendowane odpowiedzi

Pierzecie fibry, pady, ręczniki razem? Pewnie było wałkowane, ale jestem juz zmęczony i muszę wstawić pranie, dzieki za szybkie odpo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja piore razem fibry i reczniki, pady staram sie prac osobno ale zdarzyło sie raz czy dwa ze pralem z fibrami 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

pady osobno ręcznie

6 minut temu, Arkeolowy napisał:

pady

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jakby ktoś ostatnio się nie załapał to znów w emagu jest biały jeleń za 10,63 z darmową dostawą :)

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1 godzinę temu, kamykmm napisał:

jakby ktoś ostatnio się nie załapał to znów w emagu jest biały jeleń za 10,63 z darmową dostawą :)

@kamykmm dzięki za info właśnie zamówiłem;);)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja właśnie wyprałem. Jest ok tak samo jak Jeleń Żel do Prania. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do mnie dzisiaj przyszła paczka z emag z jeleniem, rękawica od nigrina porządny sklep , ładnie robią pączki.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przedwczoraj zrobiłem mały eksperyment: kilka MF (po polerowaniu i docieraniu produktów z SiO2 w składzie, po wycieraniu pasty Scholl-a i po inspekcji, oraz dwie po czyszczeniu progów i wnęk), aplikatory z pianki i MF, ręcznik Gyeon'a SD, oraz dwa pady gąbkowe (jeden po paście Scholl S20, drugi po Essence) uprałem - jak zwykle ostatnio - w BJ do delikatnych (pranie w automacie, 40 stopni C, wirowanie 800). Dodałem jednak odrobinę (ok. 5 ml) koncentratu APC Advanced od Excede. Do płukania dodany oczywiście ocet. Wynik: wszystko doprało się idealnie (wcześniej, po samym BJ, na niektórych MF zostawały plamy), jednak jeden z padów (one step od Royal'a po Essence) odbarwił się zupełnie (gąbka ma teraz kolor brudno-popielaty). MF mięciutkie, po wyschnięciu czuć to delikatne "czepianie się skóry" tkaniny, jak przy nowych szmatkach. Wcześniejsze prania, poza pozostawianiem lekkich plam na tkaninie, nie dawały aż takiej miękkości MF. Poza tym, w porównaniu do poprzednich prań bez APC, pienienie podczas prania bardzo zostało ograniczone (do prania na ok. 1/3 pojemności pralki wlewam zawsze ok. 150-200 ml BJ). 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak to jest z tym emag, niby jest BJ w cenie jw 10.63pln, ale kwota dostawy to dodatkowo 14,95pln. Oni robią jakieś akcje na darmową dostawę?

wysłane przez tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@kerad, czasem jest darmowa dla każdej wysyłki, a czasem tylko powyżej jakiejś kwoty. Nie wiem czemu tak jest. Jak jest darmowa na wszystko, to się robią bardzo konkurencyjni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Eidos71 APC dodałeś do BJ czy do bębna? Ten odbarwiony pad prałeś pierwszy raz ? Może tu jest przyczyna ?

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Gold_Car - APC poszło do bębna, razem z BJ (wlewane osobno, zmieszały się w bębnie). Pad był prany drugi raz - przy pierwszym praniu, bez dodatku APC, odbarwienie nie wystąpiło. Co ciekawe, prany (po raz trzeci, a po raz pierwszy z APC) pad od Scholl'a nie odbarwił się. Więc faktycznie wina leży prawdopodobnie po stronie słabego barwnika gąbki w padzie Royal'a.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta