Skocz do zawartości

Jaki wosk polecacie i dlaczego?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Wszystkie SV fajnie sie naklada i ciekawie pachna. W porownaniu do Zymoli leza troszke krocej, nie daja takich fenomenalnych kropelek, ale duzo prosciej sie je naklada ;) Jako wosk letni na miesiac z hakiem bardzo fajne ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz temat pt. 'coś z wyższej pólki'. tam znajdziesz wiecej niż jesteś w stanie ogarnąć, jak przeczytasz wszytskie 170 strony, będziesz wiedzial w jaki sposob mirage zapycha fibre przy docieraniu, kto pobił rekord w ilości wypoceń atlantique'a i jakiego koloru jest niebieski. :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Concorso 50ml kusząca rzecz, myślisz ze po zymolu będę usatysfakcjonowany? :-]

 

 

Ile osób tyle opinii, ja zostaję w obozie Zymola, ale Swissvax ma zalety.

 

+ świetny zapach (aczkolwiek na jedno kopyto z tańszymi braćmi)

+ brak pocenia (no, prawie brak)

 

- "ziarnistość", której nie trawię, która zapycha aplikator

- w porównaniu do Zymola Concours zdecydowanie mniej tłusta konsystencja i mniejsza różnica względem tańszych wosków w gamie producenta - aplikacja ręką dość trudna, Zymol za to bajecznie prosty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie mam pytanie: Postanowiłem zakupić wosk na lato Natty's Red do ciemnego lakieru - granat na Golfie 4 ( nie wiem czy nie lepiej by było Blue ) ;)

 

i w związku z powyższym mam dylemat jaki wybrać produkt, na który położę owy wosk Cherry Glaze czy VP Achilles, proszę o jakieś sugestię i podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry i Achilles wypełnia i oszukuje. Jednak Achilles jest też cleanerem i ja bym na niego kładł. Z drugiej strony jak wosk na lato to połóż na Cherry i zobaczysz ile wytrzyma i jak będzie to wyglądać. Jak masz możliwość kup DJLP lub Prima Amigo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Co polecicie do czarnego metalicznego lakieru, co utrzyma się z 2 miesiące i zrobi ładny połysk?

Jaki budżet przewidujesz?

 

Fajnie byłoby zmieścić się w 100zł.

 

Teraz miałem dodo juice blue velvet tester i szczerze mówiąc wystarczył na jakieś 8-10 aut, więc nie zużywam za dużo, chyba że coś źle robię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać wosk na srebny metaliczny lakier zeby się pięknie błyszczał i był trwały.

 

Zastanawiam się nad Collinite 476 lub Poorboy's World Wosk Natty's paste.

 

Kto miał z nimi do czynienia jak się sprawdzały? Dla mnie najwazniejsze jest zeby samochód się błysczał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać wosk na srebny metaliczny lakier zeby się pięknie błyszczał i był trwały.

 

Zastanawiam się nad Collinite 476 lub Poorboy's World Wosk Natty's paste.

 

Kto miał z nimi do czynienia jak się sprawdzały? Dla mnie najwazniejsze jest zeby samochód się błysczał.

 

Kumplowi do srebrnego auta polecilem:

 

collinite 845

 

tutaj masz fajny opis, a jak zjedziesz nizej to widac, zdjecia wlasnie na srebrnym.

 

http://www.autogeekonline.net/forum/how ... y-wax.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Na lato zakupiłem sobie P21s czyli inaczej R222 concours look i jestem bardzo zadowolony co prwada nie wiem jak z trwałością ale to dla mnie najmniej ważny aspekt jeśli chodzi o letnie woski. Za to praca z nim bajka nakładanie,ścieranie dziecinnie łatwe ,braakuje mi jednak nutki zapachowej rodem z carbona wtedy byłby to ideał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie coli się kończy i potrzebuję czegoś nowego z wosków... ( czarny metalik )

Ma być:

- w miarę tani ( do 100zł )

- nie przyciągać kurzu ( z coli jest dramat z przyciąganiem kurzu i to lepi się do lakieru tak, że nawet jazda i to szybka nie pomaga )

- maksymalny wet look

- łatwo się aplikować i łatwo polerować

- trzymać się trochę ( 1m-c ) na aucie

 

Co polecacie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.