Skocz do zawartości

Jaki wosk polecacie i dlaczego?


Rekomendowane odpowiedzi

red jest bardziej uniwersalny, do jasnych i ciemnych. do tego cudownie pachnie malinami i gumą balonową. white jest stricte do jasnych aut i jest parę zł tańszy. wg bardziej doświadczonych kolegów dla nas-amatorów nie będzie szczególnej różnicy w wyglądzie. a zatem, it's up to you :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT. Zdecydowałem się na wosk Poorboy’s. Pytanie czy do srebrnego lakieru lepiej RED czy WHITE?

 

Blue :) ładnie pachnie przyciemnia, nie oplaca sie doplacac do reda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nxt miałem..cienizna..Coli 476. mam od 4miesięcy na aucie, przed zimą aplikowałem i trzyma jeszcze jakoś delikatnie :) A teraz pora na Zymol Carbon ;)

 

Szczerze to mogę polecić Coli 476. jak za taką cene..nie znalazłem nic ciekawszego aaa RED ciągle na półce leży i się kurzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nxt miałem..cienizna..Coli 476. mam od 4miesięcy na aucie, przed zimą aplikowałem i trzyma jeszcze jakoś delikatnie :) A teraz pora na Zymol Carbon ;)

 

Szczerze to mogę polecić Coli 476. jak za taką cene..nie znalazłem nic ciekawszego aaa RED ciągle na półce leży i się kurzy :D

 

Miałem Megsa NXT 2.0 i ja go bardzo lubię. Co prawda nie jest to wosk nastawiony na trwałość ale i nie wymagałem tego od niego. Stosowałem go na żółtym oraz srebrnym lakierze i jak dla mnie bardzo fajnie podbijał kolor. Kropelkowanie również na b. dobrym poziomie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Megsa NXT 2.0 i ja go bardzo lubię
Ja również. Sporo mazideł sie u mnie przewinęło i NXT2.0 w paście jest jednym z moich ulubionych. Super niepowtarzalny zapach. Świetnie współpracuje z UQD Megsa.

Jedynym zastrzeżeniem, które miałem, to to że na ciemnych lakierach, zaraz po spolerowaniu, widać było coś jakby smugi. Po kilku godzinach już ich nie było widać, no ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeważającej części widzę, że pozytywy zbiera Natty's Blue/Red a chciałem zapytać jeszcze, bo ciekawi mnie opinia o FK 2685. A o ile nie przeoczyłem innych użytkowników, to tylko kolega Carire wymienił tą nazwę. Nastawiony jestem bardziej na wygląd, wet look, bo autko mogę woskować co 2-3 tygodnie, z racji tego że lubię :) oczywiście przed woskiem jakiś PB BH, CG Ez creme czy jeszcze coś innego. kolor ciemny granat metalik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marasec,

Do częstszego smarowania i dobrego weet look'u możesz spróbować Butter Wet Wax od Chemical Guys. Przyjemny i łatwy w nakładaniu i polerowaniu. Na lato jak najbardziej godny polecenia.

 

No tak wiem. Już dopisałem do listy zakupów. W sumie to chyba taki sam produkt co

Insta Finish Butter ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy jest jakaś różnica między Dodo Juice Blue Velvet Hard a Purple Haze ?

 

Dla mnie jedynie w zapachu , PH - lawenda , BV - jagody ( a przynajmniej mi się tak kojarzy ) , tester kosztuje mało więc strata niewielka jakby co , na forum jest mały test wosków dodo , koleś nałożył kilka na corollę , wizualnej różnicy ( dla niego ) brak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przeczytałem 20 stron i ani jednego wpisu o Meguiars Ultimate Paste Wax który akurat kupiłem. Do tej pory używałem #16 i byłem zadowolony. Ale mi się skończył i mam tego Meguiars Ultimate Paste Wax. Będzie lepszy ? Chyba tak ale posłucham fachowców... Nie wiem też jak go stosowac czy tak jak #16 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.