Skocz do zawartości

CarPro EliXir


D@ViD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
31 minut temu, BiałyGTi napisał:

Przed lepiej wyglada niz Po 

 

27 minut temu, Grzechu23 napisał:

No krótko mówiąc 'niestety' tak

Jak patrze na zdjęcia - to tak. Widać nawet, że pierwsze zdjęcie w słońcu, drugie przy zachmurzonym niebie - niestety ;/

Byłem teraz na dworze obejrzeć i jest całkiem ładnie.

Ale widać, że na 100% "coś" robi z lakierem. 🙂 Spodobała mi się zabawa z miernikiem 😄 Walczymy dalej 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel co do atomizera to dostałem w ramach reklamacji nowy, plus zapas uszczelek których mi brakowało. Sprawdź czy u Ciebie jest. Z gwintu się teraz nie leje, przetestuję to zobaczę jak z "górą", do której też miałem jakieś zastrzeżenia. Może to kwestia wyregulowania, zobaczymy. 

PS Dzięki za gratisy @MrCleaner, choć zamawiałem w @ANB Karol. Taka pewnie wymiana, bo Mr Cleaner jest oficjalnym dystrybutorem. 

IMG-3815.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno foto w sloncu, drugie totalne chmury a my mowimy o wygladzie lakieru;) niestety foto jest niemarodajne w takich warunkach plus jedno jest na stojaka a druge ewidentie przykucniete i od dolu:) ciekawe co z atomizerami;( 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 minutę temu, TfB napisał:

Jedno foto w sloncu, drugie totalne chmury a mh mowimy o wugladzie lakieru;) niestety foto jest niemarodajne w takich warunkacj plis kedno jest na stojaka a druge ewidentie przykucniete i od dolu:)

Tak, pisałem o tym wyżej. Słonce i cień. Przyszły chmury ;/  Generalnie cos sie tu zadziało :) Dopiero początek sezonu, jeszcze będzie okazja na nie jedna aplikacje i pomiary :) Ale już czuje wiosnę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel a ja mam uszczelkę. Na atomizer nie narzekam. Widziałem, używałem gorsze 😂

Co do efektów. Myślę, że Elixir ma swoje plusy i minusy w zależności jaki lakier, jaki kolor 🙂 Detailing Panowie....bawic się i testować.. Jeden lubi to, drugi tamto etc... 

Elixir napewno duży wnosi do wygladu. Pytanie czego oczekujemy? Trwałości? Maskowania rys? Podbicia hyfrofobowosci? Przyciemnienia? Wet look? 

IMG_20190215_200320.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nalozone przy temp +-25 stopni. Po wyjechaniu na zewnatrz, masakra plamy jak... zostawilem auto na noc. Dzis wyjazd zobaczyc co sie dzieje w swietle dziennym, jest spoko ! Przyciemnia  fakt. Kryje drobne swirle i chyba bardziej sliski niz po goldzie. Obserwujemy dalej 😁 jak sie hydro sprawdzi wlatuje na dluzej 😉

IMG_20190217_141734.jpg.c9af06c0451227c63f707ba450393fae.jpg

Ps, fajny efekt na szybach daje 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rygryss napisał:

zdjęcie robione kalkulatorem, czy normalnie z filterkiem polaryzacyjnym?

 

brak odbicia, głębi na lakierze... jest ciemno ale gdzie odbicie.

Kalkulatorem, a on slabo oddaje to co powinien a w szczególności ten... mam film z robienia maski co zostalo ukryte po nalozeniu.

Jutro jak bedzie slonce ogarne jakies foty dokladniejsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rygryss w sloncu juz widac perle, w cieniu lakier czarny, a to granat lz5l... bede obserwowal dalej ten produkt moze sie wybroni w porownaniu z goldem. Dla korzysc golda jest to ze uzywam go do osuszania, strzal na recznik jeden przejazd i suchy element... 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja testu po tygodniu, na masce testowej. 

Tydzień w deszczu, mrozie, słońcu itd

Tak to wygląda.PicsArt_02-17-03_56_12.jpg.f110c2a3363965746702b9ba34ae3bd9.jpgIMG_20190216_103919.jpg.0d07934f68aff9f9d902eba06b571d96.jpgIMG_20190216_103931.jpg.a388bb9e6683df0e4493cafe60784b2c.jpg

Co ja widzę:

- CarPro Elixir siedzi tak samo jak Water Gold. Oboje maja się dobrze 

- ProElite Gloss Max o dziwo również nie ustępuje komercyjnym przeciwnikom i ładnie trzyma, kropelkuje

- FW Botox raz Kecav YOGA Umarły 

-DM Spray Wax Magic coś tam jescze tafluje ale bez rewelacji 

 

 

  • Lubię to 5
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.