Skocz do zawartości

Wybór odkurzacza piorącego.


Maru 123

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie do końca chodziło o Ciebie, ale zastanawiam się, ile z tych osób, które nie kupiły Georga ze względu na wygląd wie, że ta część się zdejmuje

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pracy mamy większy model ,prywatnie mam Georga, poza pojemnością i kolorem nie widzę w nich innych różnic. Parametry też są takie same, chociaż spotkałem się z podawaniem dwóch rodzajów mocy 1060 i 1200W. W moim przypadku oba są takie same. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888 Nie mam porownania do innych odkurzaczy w tej kategorii cenowej. Oczywiscie czuc w dloniach, ze material z ktorego wykonany zostal odkurzacz nie jest premium. Waz mogby byc bardziej elastyczny... Ale czy mozna miec takie wymagania od sprzetu, ktory zwraca sie po 3-4 praniach. Czy powienienem potraktowac to jako duza wade, robiac prania 3 razy w roku? Odkurzacz robi robote, do ktorej zostal stworzony. Pierze tak samo jak te za 1500 zl. Oczywiscie w drozszych mozna doszukać sie bardziej ergonomicznych rozwiazac ulatwiajacych, przyspieszajacych prace ale w przypadku moich potrzeb nie ma sensu doplacac x 3, x 4. Pamiętać nalezy o chemii. Co mi po odkurzaczu za 1500zl skoro chemia, ktorej bede uzywal nie bedzie w stanie "prac". Mialem ostatnio okazje organoleptycznie przetestowac odkurzacz karcher 4001 ale raz, ze koszuje ponad 700 a dwa ze nie ma w zestawie waskiej ssawki bez ktorej roboty nie ruszysz. W mojej ocenie dla mnie do potrzeb prania 3 razy w roku w tej cenie napewno sie to swietny wybor. Nawet gdybym mial robic tych pran dwa razy wiecej rowniez siegnal bym po niego. Zaznaczyc jednak nalezy ze nie rozgladalem sie za alternatywa (podobna cenowo) do clatronica.
Moj odkurzacz w najblizszym czasie pojdzie na sprzedaz ale tylko dlatego, ze dostane nowy sprzet pewnego producenta z rabatem 70% (prosze nie pytac o szczegoly )

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PiterG Dzięki za odpowiedź 🙂 znam Clatronica 😜 bo miałem "chyba" go jako pierwszy z forum i ja go tutaj zareklamowałem heh (ah ta skromność 😛 )

Potwierdzam Twoje zdanie 😉 Clatronic + Maxifi = robota wykonana bdb 🙂 

Wiadomo czasowo schodzi dłużej, bo wypłukiwanie pre-spraya dłużej trwa, ale tak jak mówisz. Na użytek 2-3x do roku to dobry wybór w tej kasie. 

Ja ostatnio wykorzystuje dobroć kolegi @V1RU$ i użyczam sobie od niego Karcher Puzzi 10/2.... to jest dopiero moc.... ale to już odkurzacz z wyższej półki 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też posiadam ten odkurzacz i złego słowa nie mogę powiedzieć. Kilka razy użyłem do prania samochodu i mebli w domu. Robi robotę. 

W dniu 29.05.2020 o 09:30, david2888 napisał:

Clatronic + Maxifi = robota wykonana bdb 🙂

Ten zestaw jest bardzo dobry👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2020 o 20:00, buka napisał:

Da się jeszcze gdzieś kupić Clatronica poniżej 450zł?

Jest dostępny na morelach 433 zł i w sferis za 445 zł. Jeszcze w Smyku za 454 z odbiorem osobistym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, 

chciałbym zamówić Clatronic BSS 1309, teraz pytanie czy będę w stanie nim wyprać samochód tak samo dobrze jak przykładowo 3x droższym numatickiem?

jaką chemię do niego najlepiej zamówić?, najlepiej koncentrat do samego odkurzacza + jakiś prespray do szczotkowania przed?, możecie coś polecić?

@david2888, @smerf91, @keza

możecie podać pęłną nazwę tego maxifi, mówicie o proszku czy koncentracie w płynie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, PiterG napisał:


Tak, bedziesz w stanie. Moze zejdzie troche dluzej.
Maxifi pre spray,
Maxifi power rinse

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
 

@jazdabokiem Potwierdzam post kolegi PiterG. Mam taki zestaw i radzi sobie elegancko 🙂 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smerf91 chodzi dokładnie o te środki?

https://allegro.pl/oferta/maxifi-master-pre-spray-500g-8990959673

https://allegro.pl/oferta/maxifi-power-rinse-proszek-do-prania-ekstrak-500g-8556965061

 

Sam się nad tym clatronickiem zastanawiam. Na początek nie chce wydawać 3k na puzzi

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, PiterG napisał:

@vlodek2532 tak, o ta chemie chodzi.

Moze dzisiaj albo jutro wystawie swojego clatronica na sprzedaz. Uzywany dwa razy.

Pisz priv hał macz i jak z gwarancją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.