Skocz do zawartości

Wybór odkurzacza piorącego.


Maru 123

Rekomendowane odpowiedzi

Numatic dotarł, jak już pisałem mam uszkodzoną rolkę ale moja wina bo nie było mnie przy odbiorze.
Z ciekawości napisałem do sklepu o sytuacji to się dowiedziałem że nowa kosztuje 50pln z przesyłką, sporo bo to żaden cud techniki
Ok 10pln podobne w sklepach budowlanych.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, że sprzedawca nie uznaje uszkodzenia w ramach gwarancji, to bardzo źle świadczy o takich sprzedawcach. Przecież nie wszystko można sprawdzić przy odbiorze przesyłki, sam tego umyślnie nie uszkodziłeś. Widać liczy się tylko sprzedaż, a nie zadowolenie kupującego. Ciekawy jestem jaka to firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam jestem tu całkiem nowy i mam problem z doborem chemii. Sprawa wygląda tak: mieszkam w De otwieram mini firmę i na początek mam zamiar wyprać kilka kanap, dywanow oraz samochód. Odkurzacz jaki kupię to Numatic 370-2. Zadania jakie będą do mnie należały to pranie:

- kanap

- dywanów 

- samochodów 

Mam prośbę do doświadczonych forumowiczów, czy ktoś mógłby zerknąć w link konkretnego sklepu i skompletować coś na start,tak żebym mógł zarówno potrenować,jak i zrealizować pierwsze zlecenie? 

https://www.reinigungsberater.de/spruehextraktionsgeraet_numatic_ct_370-2_cleanboy,p-49839086.html 

Dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator

https://www.euro.com.pl/odkurzacze/bissell-odkurzacz-spotclean-pro-heat.bhtml?gclid=Cj0KCQjwpLfzBRCRARIsAHuj6qUT-5b6JXI9bvRYN7PB5RZxmZFRS_xB5n8dwqxAhaFYSVdxO8PGt10aAqTGEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Bissell pojawił sie w Polsce, szkoda tylko ze cena praktycznie x2 wzgledem USA... 

Zastanawiam sie nad tym ekstraktorem od dawna bo fajny mobilny odkurzacz do szybkiego odświeżania foteli by był 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Widziem gdzies ostatnio tego bissela w sklepie internetowy w uk. Cena 90 funtow.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka


Pochwal się jaki to sklep

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, krzysg101 napisał:

Czy ma ktoś numer telefonu do @poorboy i mógłbym prosić o podanie na PW? Już prawie miesiąc nie był aktywny na forum, a chciałbym po świętach się z nim skontaktować i dogadać zakup George'a.

Na jego koncie użytkownika, w informacjach po lewej stronie jest link do witryny internetowej, tam znajdziesz potrzebne informacje. Adresu nie podaję, żeby nie narazić się na ostrzeżenie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przeczytałam prawie cały post i nadal nie znam odpowiedzi... Potrzebuję odkurzacza do wyprania około 2-3 samochodów miesięcznie.

Zastanawiam się nad Georgem, Profi 50.1C i Profi 7.0.

Który sprzęt byście wybrali i czy jest sens dopłacać około 500zł do 50.1 lub George czy Profi 7.0 będzie dla mnie wystarczający? 

Pozdrawiam,

Karolina 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karolina1 , ja zdecydowałem się na Profi 7.0 Max. Nie porównam z innymi,bo nie korzystałem, ale jestem bardzo zadowolony z zakupu.

Sprzęt jest mocny, fajne jest to, że można używać zarówno na sucho jak i do prania. To pozwala oszczędzać miejsce w garażu. Części zamienne są dostępne, ceny niewygórowane. Długi kabel i długa rura pozwalają na pracę w dużym obszarze. Przezroczyste pojemniki pozwalają na bieżąco kontrolować stan płynów.

Ma co prawda kilka niedociągnięć ergonomicznych (narażone na uszkodzenia króćce), ale przy odrobinie uwagi nic się nie stanie. Nie wiem jak z trwałością.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że problem mam podobny do karolina1, też trochę wolnej gotówki na rozwój hobby mam. I zastanawiam się nad dwoma progami 1000zł i tu Profi 7.0Max czy Karcher 5.100/6.100, ewentualnie dołożenie tych 500zł i rezygnacja z zakupu polerki w tym roku i zakup albo George lub Profi 50.1c. Forum czytałem wertowałem już byłem zdecydowany na Georga ale przychodzą wątpliwości czy aby na użytek własny dywany, do obskoczenia w rodzinie 3 auta i może drugie 2/3 znajomych jako usługa w ramach przyjacielskiej przysługi. Pomóżcie bo już sam nie wiem. Do tej pory doświadczenie mam tylko z Zelmerem Aquawelt który jak wiemy idealny do prania nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@croix pomyśl, czy chciałbyś pobawić się polerką. Jeśli tak, to masz odpowiedź i weźmiesz odkurzacz z niższego budżetu. A jeśli wolisz prać albo prania masz dużo, to coś z większym nastawieniem na cele komercyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że lepiej kupić coś raz, a porządnie. Osobiście wybrałem George'a, a jak się uda to może wypierzesz kilka samochodów i uzbierasz na polerkę. 

Ps. Nie mam nic do profi 7.0 nigdy nie używałem, ale George jest sprawdzony i będzie służył lata👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @MOU i @Lukasek13 za odpowiedź, na polerkę uzbieram chyba szybciej jak sprzedam graty po V40 zalegające w piwnicy i kilka innych fantów. Dobra piszę do kolegi z forum w sprawie Georga.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, karols87 napisał:

Witam, moze ktos cos powiedziec na temat tych odkurzaczy?

O odkurzaczu Clatronic są informacje. Wystarczy poszukać 🙂

Pozostałe, to raczej nikt tu nie zna. W ogole po aukcjach widze, że zaden nie ma końcówki "szczelinowej", malej do prania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Koledzy tak obiektywnie jest sens dopłacać do Numatic CT470-2 czy w zupełności wystarczy Numatic GVE370-2 George ?

Na początek praca u siebie w domu, a później rodzina i znajomi 🙂 Jakby byli chętni to i może zarobkowo bym nim pracował, tyko który lepszy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.