Skocz do zawartości

Wybór odkurzacza piorącego.


Maru 123

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o zelmer aquawelt ? Dokładnie chodzi o biały model o mocy 1700w I zestawem wszystkich końcówek i ssawek. Będzie on używany jako odkurzacz domowy A co jakiś czas do prania tapicerki. Był kilka razy wspomniany w tym dziale Ale nikt się o nim nie wypowiada.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po lekturze forum zdecydowałem się na zakup PROFI 7.0

Nacieszyłem się nim 3 tygodnie. Pompa przecieka gdzieś wewnątrz i zalewa powoli podłogę dookoła odkurzacza. Kropla po kropli się tak zbiera, chyba już wcześniej tak miał ale nie zwracałem uwagi na to na podwórku. W domu po 15 minutach mamy dość sporej wielkości kałużę. 

 

Materiały z których wykonany jest PROFI 7.0 sprawiają wrażenie solidnych. Zwijacz kabla jest rewelacyjny, w zasadzie przekonał mnie najbardziej względem George oraz Profi 50.1C. Ssanie i ciśnienie spryskiwania są jak najbardziej OK. Ale to koniec plusów. 

 

Teraz minusy:

1.0 - Wyważenie przy pustym zbiorniku wody brudnej i pełnym wody czystej jest ZEROWE:
     1.1 - Odkurzacz wywraca się przy pociągnięciu rury na plecy bo rozstaw kółek jest zbyt mały i na granicy stabilności.
     1.2 - Odkurzacz przechyla się do tyłu przy podnoszeniu za uchwyt, przeciąża go zbiorniczek wody czystej
     1.3 - Odkurzacz wywraca się przy postawieniu zbiornika wody czystej bez założonej wcześniej części dociążającej komorę wody brudnej, czyli cały zespół napędowy. Bez górnej klapy wszystko się wywraca samo z siebie

2.0 - Klapki zamykające silnik z podstawą nie trzymają, mają dość spory luz, przy podnoszeniu za uchwyt ( pełny zbiornik wody czystej + częściowo zapełniony brudny ) silnik ciągnięty za rączę unosi się względem podstawy i zbiorników wody. Zbiornik wody czystej przytrzymywany jest silnikiem z rączką w wyniku czego powstaje przerwa i wody czystej trzyma się tylko dzięki grawitacji.

3.0 - Dysza spryskiwacza do dywanów wygląda na wadliwą, psika szerokością dobrą do czyszczenia tapicerki a nie do dywanu. Zdecydowanie za wąski strumień.

4.0 - Wylewanie wody brudnej wymusza zdjęcie silnika na bok razem z wężykiem do poboru czystej wody. Trzeba też wyjąć zbiornik wody czystej. Dopiero wtedy podstawę z kółeczkami można wynieść do wylania. łatwo tutaj przeoczyć miejsce na wpięcie rury ssącej przez co bokiem można pozalewać łazienkę. 

5.0 - Złączki do węży damskie oraz męskie wykonane są z plastiku, nie wyglądają solidnie, latają na wszystkie strony. Nie wróżę długiej pracy bez pęknięć przy tych naprężeniach, które wywiera na nie konstrukcja odkurzacza. Jeszcze nie pękły, ale zrobią to na pewno! Profi 50 przy odkurzaczu ma złączki metalowe, cięcie kosztów po całości jak wszędzie dali plastiki. Może nagrać filmik jak ta całość lata we wszystkie strony w 3 osiach ? 

 

Miałem już przyjemność pracować na dwóch rożnych odkurzaczach Kercher Puzzi 10.1 oraz 100. Dodatkowo pracowałem też z Spray Boy 2000. Nigdy nigdzie nie miałem takich komplikacji i tak mokrej roboty jak przy PROFI 7.0. Wrąbałem się po uszy, nie przetestowałem dość dobrze sprzętu. Minęły już dwa tygodnie(+) od zakupu czyli 14-dni na zwrot odpada. Czuję, że popełniłem największy błąd w życiu. George pewnie pozamiatałby te 7.0 cztery razy w praktyczności i rozwiązaniach. Profi 50.0/ 50.1 pewnie 10 razy lepiej by się sprawdził w użyciu niż ten 7.0.

 

Jeżeli ktoś planuje zakup Profi 7.0 to z całego serca ODRADZAM. Cena w tym przypadku nie czyni cuda. Lepiej dopłacić do zielonego uśmiechniętego albo do pięćdziesiątki. W przeciwnym wypadku zamiast kupować lepiej wypożyczać. W sklepach Komfort za 60zl kupuje się butelkę preparatu czyszczącego a odkurzacz wypożycza na za 1zl. Na OLX znajdziecie milion ofert z wypożyczaniem Puzzi.  Nie będziecie musieli składować złomu i wkurzać się na pseudo oszczędność. Chociaż jak nigdy na niczym nie pracowaliście, to 7.0 może sprawiać wrażenie idealnego sprzętu. 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Minciu napisał:

Witam,

Po lekturze forum zdecydowałem się na zakup PROFI 7.0

Nacieszyłem się nim 3 tygodnie. Pompa przecieka gdzieś wewnątrz i zalewa powoli podłogę dookoła odkurzacza. Kropla po kropli się tak zbiera, chyba już wcześniej tak miał ale nie zwracałem uwagi na to na podwórku. W domu po 15 minutach mamy dość sporej wielkości kałużę. 

 

Materiały z których wykonany jest PROFI 7.0 sprawiają wrażenie solidnych. Zwijacz kabla jest rewelacyjny, w zasadzie przekonał mnie najbardziej względem George oraz Profi 50.1C. Ssanie i ciśnienie spryskiwania są jak najbardziej OK. Ale to koniec plusów. 

 

Teraz minusy:

1.0 - Wyważenie przy pustym zbiorniku wody brudnej i pełnym wody czystej jest ZEROWE:
     1.1 - Odkurzacz wywraca się przy pociągnięciu rury na plecy bo rozstaw kółek jest zbyt mały i na granicy stabilności.
     1.2 - Odkurzacz przechyla się do tyłu przy podnoszeniu za uchwyt, przeciąża go zbiorniczek wody czystej
     1.3 - Odkurzacz wywraca się przy postawieniu zbiornika wody czystej bez założonej wcześniej części dociążającej komorę wody brudnej, czyli cały zespół napędowy. Bez górnej klapy wszystko się wywraca samo z siebie

2.0 - Klapki zamykające silnik z podstawą nie trzymają, mają dość spory luz, przy podnoszeniu za uchwyt ( pełny zbiornik wody czystej + częściowo zapełniony brudny ) silnik ciągnięty za rączę unosi się względem podstawy i zbiorników wody. Zbiornik wody czystej przytrzymywany jest silnikiem z rączką w wyniku czego powstaje przerwa i wody czystej trzyma się tylko dzięki grawitacji.

3.0 - Dysza spryskiwacza do dywanów wygląda na wadliwą, psika szerokością dobrą do czyszczenia tapicerki a nie do dywanu. Zdecydowanie za wąski strumień.

4.0 - Wylewanie wody brudnej wymusza zdjęcie silnika na bok razem z wężykiem do poboru czystej wody. Trzeba też wyjąć zbiornik wody czystej. Dopiero wtedy podstawę z kółeczkami można wynieść do wylania. łatwo tutaj przeoczyć miejsce na wpięcie rury ssącej przez co bokiem można pozalewać łazienkę. 

5.0 - Złączki do węży damskie oraz męskie wykonane są z plastiku, nie wyglądają solidnie, latają na wszystkie strony. Nie wróżę długiej pracy bez pęknięć przy tych naprężeniach, które wywiera na nie konstrukcja odkurzacza. Jeszcze nie pękły, ale zrobią to na pewno! Profi 50 przy odkurzaczu ma złączki metalowe, cięcie kosztów po całości jak wszędzie dali plastiki. Może nagrać filmik jak ta całość lata we wszystkie strony w 3 osiach ? 

 

Miałem już przyjemność pracować na dwóch rożnych odkurzaczach Kercher Puzzi 10.1 oraz 100. Dodatkowo pracowałem też z Spray Boy 2000. Nigdy nigdzie nie miałem takich komplikacji i tak mokrej roboty jak przy PROFI 7.0. Wrąbałem się po uszy, nie przetestowałem dość dobrze sprzętu. Minęły już dwa tygodnie(+) od zakupu czyli 14-dni na zwrot odpada. Czuję, że popełniłem największy błąd w życiu. George pewnie pozamiatałby te 7.0 cztery razy w praktyczności i rozwiązaniach. Profi 50.0/ 50.1 pewnie 10 razy lepiej by się sprawdził w użyciu niż ten 7.0.

 

Jeżeli ktoś planuje zakup Profi 7.0 to z całego serca ODRADZAM. Cena w tym przypadku nie czyni cuda. Lepiej dopłacić do zielonego uśmiechniętego albo do pięćdziesiątki. W przeciwnym wypadku zamiast kupować lepiej wypożyczać. W sklepach Komfort za 60zl kupuje się butelkę preparatu czyszczącego a odkurzacz wypożycza na za 1zl. Na OLX znajdziecie milion ofert z wypożyczaniem Puzzi.  Nie będziecie musieli składować złomu i wkurzać się na pseudo oszczędność. Chociaż jak nigdy na niczym nie pracowaliście, to 7.0 może sprawiać wrażenie idealnego sprzętu. 

 

Większość odkurzaczy o tej budowie jest problematyczna, więc nie ma co wymagać, tym bardziej w takiej cenie 🙂 

Puzzi przeciez też ma plastikowe szybkozłączki i to w dodatku ciekenące... 

Ssawke tapicerską ma nie poręczna przy pracy w autach ... 

Z dyszy sika jak by chciało a nie mogło, do dywanów to juz wogole... I to w cenie 2800 zl 

W każdym można bylo by zastosować jakieś lepsze rozwiązania. 

Polecam odkurzacze z Prochem Ashby, i tu masz brak problemów. Sama przyjemność i komfort pracy. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy posiada ktoś jakieś nagrania jak się pracuje Profi 7.0 ? Cena i dane wydają się spoko ale może można zobaczyć go w akcji ? Moze kolega Porboy takowy posiada ? 

Ewentualnie czy mógłbym przedzwonic w poniedziałek dopytać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2019 o 12:27, boT napisał:

Większość odkurzaczy o tej budowie jest problematyczna, więc nie ma co wymagać, tym bardziej w takiej cenie 🙂 

Puzzi przeciez też ma plastikowe szybkozłączki i to w dodatku ciekenące..

 

 

 

Bzdura, to nie jest 400zl jak za Clatronic 1309. Który defacto wygląda na dużo lepiej wyważonego i bardziej stabilnego.   

Co do złączek, po mojemu są mniej plastikowe niż w 7.0. 

profieurope-profi-50-1-k-profesjonalny-o                                      

 

 

 

 

 

Nie wiem czy tak mają wszystkie odkurzacze Profi, czy mój nie tylko był projektowany po pijaku ale też na kacu go składali? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Minciu  

1 godzinę temu, Minciu napisał:

Bzdura, to nie jest 400zl jak za Clatronic 1309. Który defacto wygląda na dużo lepiej wyważonego i bardziej stabilnego.   

Co do złączek, po mojemu są mniej plastikowe niż w 7.0. 

Nie wiem czy tak mają wszystkie odkurzacze Profi, czy mój nie tylko był projektowany po pijaku ale też na kacu go składali? 

Mistrzu czy to 400 czy 1400 to nigdy nie będzie profesjonalny sprzęt,  to jest właśnie bzdura. Chcesz mieć profi sprzet zapłać za niego adekwatna cenę. W przypadku Puzzi który to niby jest profesjonalny , to wcale tak nie jest, jest napewno lepiej jak te profi czy george, ale dalej jest w tyle za markowy sprzętem typu Hevay Duty, masz budżetowy odkurzacz do domowego użytku... Tyle w temacie nie będę dyskutowal, przerobilem trochę ekstraktoroww z praktycznego punktu a nie po obrazkach.

W przypadku tej końcóki umieszczonej na odkurzaczu , wygląda jakby nie była dokręcona od wewnętrznej strony. 

Przy ssawce to  nie wiem ocb,  ale najprościej zacząć od sprzedawcy który odpowiada za pomoc z gwarancją... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoim zdaniem domowy sprzęt ma prawo się sypać i przeciekać po 3 tygodniach używania? A właściwie po 2 użyciach ? 

Ładnie sprany łeb konsumpcjonizmową papką.

 

Odkurzacz przecieka i zalewa mieszkanie.

Podniesienie odkurzacza za rączkę oznacza przechylenie i zalewanie mieszkania.

Pociągnięcie odkurzacza za rurę oznacza jego wywrócenie i zalewanie mieszkania.

 

To jest Twoim zdaniem sprzęt do domowego użytku? 

Jak mam budżetowy odkurzacz do domowego użytku skoro odkurzacz przecieka i się wywraca? Mam zalewać w domu ciągle podłogę? 

 

Konstrukcja jest zrąbana tak samo jak jakość wykonania. I wiesz co, te obrazki wyże się ruszają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, rataj napisał:

@Minciu Mam George i z żadnym z wyżej wymienionych problemem się nie spotkałem, złączki są metalowe. Odkurzacz nie przewraca się ani nic się nie łamie (do tej pory nic mi się nie zdarzyło) - jakbym miał znów wydać 1000+ na odkurzacz - znów kupiłbym George.

No i to jest właśnie to sedno. 7.0 ssie i tyle 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Minciu napisał:

Twoim zdaniem domowy sprzęt ma prawo się sypać i przeciekać po 3 tygodniach używania? A właściwie po 2 użyciach ? 

Ładnie sprany łeb konsumpcjonizmową papką.

 

Odkurzacz przecieka i zalewa mieszkanie.

Podniesienie odkurzacza za rączkę oznacza przechylenie i zalewanie mieszkania.

Pociągnięcie odkurzacza za rurę oznacza jego wywrócenie i zalewanie mieszkania.

 

To jest Twoim zdaniem sprzęt do domowego użytku? 

Jak mam budżetowy odkurzacz do domowego użytku skoro odkurzacz przecieka i się wywraca? Mam zalewać w domu ciągle podłogę? 

 

Konstrukcja jest zrąbana tak samo jak jakość wykonania. I wiesz co, te obrazki wyże się ruszają

Nic tylko reklamować odkurzacz, nie wiem czemu jeszcze tego nie zrobiłeś, widzisz wady a wylewwasz żale jaki to złom...  Skoro coś się leje, przecieka a jest nowe... 😮 Czy zrobiłeś to w pierwszej kolejności?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do sprzedawcy - jeszcze nie odpisał. Dzwoniłem ale abonent czasowo niedostępny.

Odkurzacz kupiony u ktrade.pl / poorboy, czyli mam nadzieje ze nie będzie problemów.

DŁUGI WEEKEND 🙂

 

Boję się trochę odsyłki odkurzacza, bo oczywiście przyszedł do mnie zapakowany w karton z zerowymi zabezpieczeniami. Ani grama styropianu i mam szczere wątpliwości, czy bez problemów będzie w takim stanie kursował po świecie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@poorboy  ☎️▶️☎️

3 minuty temu, Minciu napisał:

Napisałem do sprzedawcy - jeszcze nie odpisał. Dzwoniłem ale abonent czasowo niedostępny.

Odkurzacz kupiony u ktrade.pl / poorboy, czyli mam nadzieje ze nie będzie problemów.

DŁUGI WEEKEND 🙂

 

Boję się trochę odsyłki odkurzacza, bo oczywiście przyszedł do mnie zapakowany w karton z zerowymi zabezpieczeniami. Ani grama styropianu i mam szczere wątpliwości, czy bez problemów będzie w takim stanie kursował po świecie.

 

 

Jak u kolegi z forum, to wystarczy oznaczyć, i zaraz będziemy mieli jakieś info 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - czy do Georga jest jakaś mniejsza ssawka niż ta dołączana oryginalnie do prania tapicerki ? Albo może jakiś patent na to ? Piorąc np. boczki drzwi czy coś przydało by się coś mniejszego bo tą z zestawu strasznie ciężko wszędzie dojść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2019 o 11:05, Minciu napisał:

Witam,

Po lekturze forum zdecydowałem się na zakup PROFI 7.0

Nacieszyłem się nim 3 tygodnie. Pompa przecieka gdzieś wewnątrz i zalewa powoli podłogę dookoła odkurzacza. Kropla po kropli się tak zbiera, chyba już wcześniej tak miał ale nie zwracałem uwagi na to na podwórku. W domu po 15 minutach mamy dość sporej wielkości kałużę. 

 

Materiały z których wykonany jest PROFI 7.0 sprawiają wrażenie solidnych. Zwijacz kabla jest rewelacyjny, w zasadzie przekonał mnie najbardziej względem George oraz Profi 50.1C. Ssanie i ciśnienie spryskiwania są jak najbardziej OK. Ale to koniec plusów. 

 

Teraz minusy:

1.0 - Wyważenie przy pustym zbiorniku wody brudnej i pełnym wody czystej jest ZEROWE:
     1.1 - Odkurzacz wywraca się przy pociągnięciu rury na plecy bo rozstaw kółek jest zbyt mały i na granicy stabilności.
     1.2 - Odkurzacz przechyla się do tyłu przy podnoszeniu za uchwyt, przeciąża go zbiorniczek wody czystej
     1.3 - Odkurzacz wywraca się przy postawieniu zbiornika wody czystej bez założonej wcześniej części dociążającej komorę wody brudnej, czyli cały zespół napędowy. Bez górnej klapy wszystko się wywraca samo z siebie

2.0 - Klapki zamykające silnik z podstawą nie trzymają, mają dość spory luz, przy podnoszeniu za uchwyt ( pełny zbiornik wody czystej + częściowo zapełniony brudny ) silnik ciągnięty za rączę unosi się względem podstawy i zbiorników wody. Zbiornik wody czystej przytrzymywany jest silnikiem z rączką w wyniku czego powstaje przerwa i wody czystej trzyma się tylko dzięki grawitacji.

3.0 - Dysza spryskiwacza do dywanów wygląda na wadliwą, psika szerokością dobrą do czyszczenia tapicerki a nie do dywanu. Zdecydowanie za wąski strumień.

4.0 - Wylewanie wody brudnej wymusza zdjęcie silnika na bok razem z wężykiem do poboru czystej wody. Trzeba też wyjąć zbiornik wody czystej. Dopiero wtedy podstawę z kółeczkami można wynieść do wylania. łatwo tutaj przeoczyć miejsce na wpięcie rury ssącej przez co bokiem można pozalewać łazienkę. 

5.0 - Złączki do węży damskie oraz męskie wykonane są z plastiku, nie wyglądają solidnie, latają na wszystkie strony. Nie wróżę długiej pracy bez pęknięć przy tych naprężeniach, które wywiera na nie konstrukcja odkurzacza. Jeszcze nie pękły, ale zrobią to na pewno! Profi 50 przy odkurzaczu ma złączki metalowe, cięcie kosztów po całości jak wszędzie dali plastiki. Może nagrać filmik jak ta całość lata we wszystkie strony w 3 osiach ? 

 

Miałem już przyjemność pracować na dwóch rożnych odkurzaczach Kercher Puzzi 10.1 oraz 100. Dodatkowo pracowałem też z Spray Boy 2000. Nigdy nigdzie nie miałem takich komplikacji i tak mokrej roboty jak przy PROFI 7.0. Wrąbałem się po uszy, nie przetestowałem dość dobrze sprzętu. Minęły już dwa tygodnie(+) od zakupu czyli 14-dni na zwrot odpada. Czuję, że popełniłem największy błąd w życiu. George pewnie pozamiatałby te 7.0 cztery razy w praktyczności i rozwiązaniach. Profi 50.0/ 50.1 pewnie 10 razy lepiej by się sprawdził w użyciu niż ten 7.0.

 

Jeżeli ktoś planuje zakup Profi 7.0 to z całego serca ODRADZAM. Cena w tym przypadku nie czyni cuda. Lepiej dopłacić do zielonego uśmiechniętego albo do pięćdziesiątki. W przeciwnym wypadku zamiast kupować lepiej wypożyczać. W sklepach Komfort za 60zl kupuje się butelkę preparatu czyszczącego a odkurzacz wypożycza na za 1zl. Na OLX znajdziecie milion ofert z wypożyczaniem Puzzi.  Nie będziecie musieli składować złomu i wkurzać się na pseudo oszczędność. Chociaż jak nigdy na niczym nie pracowaliście, to 7.0 może sprawiać wrażenie idealnego sprzętu. 

 

Witam,

Wróciłem z urlopu, stąd opóźniony kontakt.

Uwagi zostały przekazane do producenta.

Dwie kwestie:

ad.2 - rączka służy do transportu pustego odkurzacza - nie pełnego z wodą

ad.4. wylewanie wody w ten sposób wymusza budowa wszystkich odkurzaczy kubełkowych - podobnie sprawa ma się w Georgu, gdzie trzeba, wypiąć głowicę i wyciągnąć zbiornik na brudną wodę

inaczej ma się sprawa w odkurzaczach w układzie tandem jak np. Profi 50.1c czy Puzzi 10/1, tam jest osobne wiaderko do wylewania wody - reasumując przy kubełkowej budowie odkurzacza tego nie przeskoczymy

ad.5 - złączki są z tworzywa, w Karcherze Puzzi także 🙂

 

W kwestii porównania 7.0 vs inne odkurzacze. Porównujemy sprzęt w danej grupie cenowej.

Przypominam 7.0 to cena - 947zł i w tej cenie otrzymujemy naprawdę dobre parametry (turbina z Profi 50, pompa 4 bary)

Wypuściliśmy od siebie ponad 50 szt. i to pierwsza taka uwaga.

Mogę zaproponować wymianę odkurzacza na 50.1c, szczegóły poszły na PM-a.

W dniu 25.06.2019 o 11:52, jagmar napisał:

Panowie - czy do Georga jest jakaś mniejsza ssawka niż ta dołączana oryginalnie do prania tapicerki ? Albo może jakiś patent na to ? Piorąc np. boczki drzwi czy coś przydało by się coś mniejszego bo tą z zestawu strasznie ciężko wszędzie dojść.

Na ten moment nie ma. Pracujemy nad uniwersalną, szczelinówką z wew. natryskiem, pod wszystkie popularne modeli odkurzaczy piorących 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2019 o 12:05, Minciu napisał:

3.0 - Dysza spryskiwacza do dywanów wygląda na wadliwą, psika szerokością dobrą do czyszczenia tapicerki a nie do dywanu. Zdecydowanie za wąski strumień.

Też w swoim 50.1c zauważyłem, że jakoś tak wąsko spryskuje. Póki co jestem na urlopie ale po powrocie podmienię dyszę na inną i sprawdzę. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, poorboy napisał:

Na ten moment nie ma. Pracujemy nad uniwersalną, szczelinówką z wew. natryskiem, pod wszystkie popularne modeli odkurzaczy piorących 🙂

Można wiedzieć na jakim to jest etapie? Jaki mniej więcej przewidujecie czas wprowadzenia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie obecnie znajdę najtańszą ofertę na Georga ? 

Bedzie to mój pierwszy odkurzacz, ale na kupno przymierzam się od dłuższego czasu. Wszędzie polecany  

Pisz do kolegi poorboy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.06.2019 o 21:11, jagmar napisał:

Można wiedzieć na jakim to jest etapie? Jaki mniej więcej przewidujecie czas wprowadzenia? 

Na ten moment nie mogę podać, dokładnego terminu. Chciałbym by ssawka była kompatybilna z większością popularnych odkurzaczy piorących.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.06.2019 o 21:00, xadamx napisał:

Też w swoim 50.1c zauważyłem, że jakoś tak wąsko spryskuje. Póki co jestem na urlopie ale po powrocie podmienię dyszę na inną i sprawdzę. 

Fabrycznie zamontowaba dysza to MMAT 110stopni. Zamontowalem inną MMAT 110 stopni i jest to samo. Spryskuje na 50% ssawki dywanowej. Moim zdaniem peoblem jest w zbyt bliskim umieszczeniu dyszy w tej ssawce. Gdyby dac ja trochę dalej (blizej rury) byłoby znacznie lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.