Skocz do zawartości

Wybór odkurzacza piorącego.


Maru 123

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Dzeju napisał:

Dzięki  za info ale proponowany sprzęt przekracza mój budżet i chyba wybiorę opcję poniżej. 

https://allegro.pl/oferta/karcher-puzzi-10-1-odkurzacz-pioracy-odkurzacz-wd3-7751080338?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

 

 

W takim pakieciku jak najbardziej 👍

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tez mam dylemat... odkurzacz bedzie sluzyl do prania tapicerki ok 2 razy w miesiacu i prania dywanow..zeby zona sie nie czepiała 🙂

i co mozecie polecic, przeczytałem watek i jestem głupi 🙂

zastanawiam sie nad

numatic george

karcher 8/1

karcher 4001 se

profi PROFI 50.1C 

profi 7.0

ktory byscie wybrali ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, jary21 napisał:

tez mam dylemat... odkurzacz bedzie sluzyl do prania tapicerki ok 2 razy w miesiacu i prania dywanow..zeby zona sie nie czepiała 🙂

i co mozecie polecic, przeczytałem watek i jestem głupi 🙂

zastanawiam sie nad

numatic george

karcher 8/1

karcher 4001 se

profi PROFI 50.1C 

profi 7.0

ktory byscie wybrali ? 

Profi 50.1 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, przeczytałem już wiele stron forum na temat odkurzacza piorącego. Jednak jeszcze wole się upewnić czy dobrze robię. planuje zakup odkurzacza piorącego w budżecie do 1500zł razem z podstawową chemią. Będzie on używany do prania tapicerki w samochodzie, około 3-4 miesięcznie raczej bardziej brudne auta. Nie planuje używać go na sucho. Czytałem wiele pozytywnych opinii o george z numatic. są jakieś jego minusy oprócz małego zbiornika? jaką polecacie do niego chemie? może proponujecie coś lepszego w tym budżecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, konradjj napisał:

witam, przeczytałem już wiele stron forum na temat odkurzacza piorącego. Jednak jeszcze wole się upewnić czy dobrze robię. planuje zakup odkurzacza piorącego w budżecie do 1500zł razem z podstawową chemią. Będzie on używany do prania tapicerki w samochodzie, około 3-4 miesięcznie raczej bardziej brudne auta. Nie planuje używać go na sucho. Czytałem wiele pozytywnych opinii o george z numatic. są jakieś jego minusy oprócz małego zbiornika? jaką polecacie do niego chemie? może proponujecie coś lepszego w tym budżecie?

Mistrzu cofnij 5 stron wstecz, i przeczytaj każdy post, jest kilka odpowiedzi na twoje pytanie i daje sobie jajka 🥚 uciąć że znajdziesz odpowiedź na każdą twoja myśl. A jeżeli będzie nadal niedosyt to wtedy możemy po klikać 😁💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

przeglądam forum, inne stronki i próbuję wytypować najlepszy odkurzacz w przedziale cenowym do 3 tys złotych. Myślę nad karcherem 10/1 - czy może polecacie coś lepszego do tej kwoty? Jeśli George to jaki model? Może inne firmy? Chciałbym od czasu do czasu sobie i znajomym prać przede wszystkim chodzi tu o tapicerkę samochodową.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanko, od ~trzech miesięcy użytkuję Profi 50.1C, wyprałem już kilka foteli, wykładzin i jedno auto. Dziś chciałem wyprać jedno auto i troszkę się zmartwiłem. Otóż, do dziś wszystko było okej, niczego złego nie zaobserwowałem...., dopóki nie zauważyłem jak odkurzacz traci moc ssania, dlatego, że wciąga pokrywę "do środka" (wrzucam zdjęcia). Przy zasysaniu płukanki pokrywa jest zasysana do środka, jakby plastik zaraz miał się połamać. Na zdjęciach jest efekt po chwili jak odpalam ssanie bez wciągania płukanki. Do tego ze złącza od pompki na obudowie, jak i ze strony ssawki ucieka płukanka. Czy ktoś miał podobny problem? Sprzęt mam ok. 3 miesięcy, więc jest na gwarancji, stąd pytam czy coś takiego komukolwiek się przytrafiło? Troszkę się podłamałem.... 😞

Pozdrawiam!

IMG_20190603_173253.jpg

IMG_20190603_173303.jpg

 

IMG_20190603_173315.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=23405]Coove[/mention] mi przy pierwszym odpaleniu sikalo woda od natrysku, zacisnalem opaski i gitara. 
To sikanie mnie tak nie martwi jak wciąganie tej pokrywy. Ten plastik nie jest aż tak miękki... Macie coś takiego w swoich odkurzaczach czy to u mnie coś jest nie tak? :(

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Coove napisał:

To sikanie mnie tak nie martwi jak wciąganie tej pokrywy. Ten plastik nie jest aż tak miękki... Macie coś takiego w swoich odkurzaczach czy to u mnie coś jest nie tak? 😞

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Normalna sprawa, odkurzacz wytwarza duże podcisnienie i zasysa obudowę która pracuje, przy częstym praniu będzie pękac, lub ze starości może pęknac raz a dobrze wtedy wymiana na nowy. Użyty Plastiki jest dość elastyczny i musi pracować...  Ja mam odkurzacz dwuturbinowy tam chodzi cała obudowa odkurzacza i wygląda jak lalka Barbie bez żebra z mega wycięciem w tali 😁 

Napisz do tego od kogo kupiłeś z pytaniem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stokie  Widzę, że koniecznie chcesz żeby podjąć decyzję za Ciebie 😂. Bierz Georga od Numatic. Za 1400 wyrwiesz, a resztę pieniędzy możesz przeznaczyć na coś innego. Uważam, ze do użytku amatorskiego jest w 100% wystarczający tym bardziej, że ludzie nim robią usługowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Coove napisał:

Witam!

Mam pytanko, od ~trzech miesięcy użytkuję Profi 50.1C, wyprałem już kilka foteli, wykładzin i jedno auto. Dziś chciałem wyprać jedno auto i troszkę się zmartwiłem. Otóż, do dziś wszystko było okej, niczego złego nie zaobserwowałem...., dopóki nie zauważyłem jak odkurzacz traci moc ssania, dlatego, że wciąga pokrywę "do środka" (wrzucam zdjęcia). Przy zasysaniu płukanki pokrywa jest zasysana do środka, jakby plastik zaraz miał się połamać. Na zdjęciach jest efekt po chwili jak odpalam ssanie bez wciągania płukanki. Do tego ze złącza od pompki na obudowie, jak i ze strony ssawki ucieka płukanka. Czy ktoś miał podobny problem? Sprzęt mam ok. 3 miesięcy, więc jest na gwarancji, stąd pytam czy coś takiego komukolwiek się przytrafiło? Troszkę się podłamałem.... 😞

Pozdrawiam!

 

No powiem ci, że zaciekawiłeś mnie tym bardzo. Właśnie stoję przed decyzją zakupu odkurzacza i mój wybór padł albo na Profi 50.1c albo Profi 7.0. Z tą 50-tką dałeś wiele do myślenia, zwłaszcza że już kilka razy widziałem wypowiedzi o słabej jakości plastików w Profi. Prawie już byłem zdecydowany na 50-tkę pomimo, że 7.0 sporo tańszy. George jakoś nie do końca mnie przekonuje (wielkość zbiornika, obsługa, rozwiązania - pojemnik z czystą wodą w pojemniku z brudną). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii pokrywy w tym konkretnym egzemplarzu , będzie wymieniona na nową. Profi 50.1C ma bardzo duże podciśnienie (siłę ssania), ale pierwszy raz trafił nam się problem z pokrywą. Na ten moment tworzywa używane w Numaticu i Profi są do siebie zbliżone jakościowo.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, poorboy napisał:

W kwestii pokrywy w tym konkretnym egzemplarzu , będzie wymieniona na nową. Profi 50.1C ma bardzo duże podciśnienie (siłę ssania), ale pierwszy raz trafił nam się problem z pokrywą. Na ten moment tworzywa używane w Numaticu i Profi są do siebie zbliżone jakościowo.

 

 

No to mnie pocieszyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.