Skocz do zawartości

Wybór odkurzacza piorącego.


Maru 123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
30 minut temu, Marino166 napisał:

I jak się sprawuje? Pytam, bo chcę coś kupić, a nie wiem co. Ostatnio też myślę o gregorym emoji4.png

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
 

Zadnych zastrzeżeń co do jego pracy . Jedynie to trzeba pilnowac to stanu na brudna wode ale juz sie przezwyczailem ze 1 L presprayu odciagam i trzeba wylac wode i tyle.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, poorboy napisał:

Model z wygiętymi rurami został zastąpiony przez proste rury.

Profi 7.0 będzie godną alternatywą dla George-a 🙂 - do końca kwietnia cena dla forumowiczów 999zł 🙂

Rozumiem, bo właśnie nie ogarnąłem dlaczego macie zdublowane zdjęcia przy tym samym modelu 🙂

Jak wobec tego wypada 7.0 w porównaniu z 50.1C ? Bo odzywa się wewnętrzna cebula "oszczędzania", bo to prawie 50% więcej trzeba dołożyć do 7.0 aby kupić 50.1c... ? 🙂

 

Godzinę temu, Gozdziu23 napisał:

Te rury to tylko do prania dywanów beda solidniejsze, bo nie pękną podczas mocnego nacisku, do samochodówki nic to nie zmieni, bo rzadko się ich używa, samą rączke z odsysaniem i to i tu masz i tak palstikową


Dzięki za podpowiedź, też tak myślałem właśnie, że solidniejsze będą, a jeśli chodzi o działanie, to powinno być 1:1 z plastikiem.

Pozostaje kwestia wyboru:  GEORGE vs  50.1C  vs  7.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7.0 to nowość wątpię ze ktoś poza kolega poorboy juz ma, czytaj uważniej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No właśnie, na necie tylko w jednym sklepie go znalazłem za 1099 zł. Tylko opis ubogi raczej, nie wiem, czy on także odkurza na sucho, czy tylko pierze

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca tygodnia postaram się wrzucić opis i zdjęcia  Profi 7.0 . Odkurza na sucho, pierze i zbiera wodę. 

6 godzin temu, Gozdziu23 napisał:

Te rury to tylko do prania dywanów beda solidniejsze, bo nie pękną podczas mocnego nacisku, do samochodówki nic to nie zmieni, bo rzadko się ich używa, samą rączke z odsysaniem i to i tu masz i tak palstikową

To są zupełnie inne ssawki do tapicerki, ta od osprzętu chromoniklowego jest bardziej ergonomiczna.

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc ja też stoję przed wyborem odkurzacza piorącego . Samochodów mam w sumie 3, do tego dywan i kanapy w domu gdzie już naprawdę sporo $$ zostawiłęm na pranie więc dlatego taka  anie inna decyzja.

Mam pytanie do kolegi poorboy :

 

Profi 7.0 czy 50C ?  różnica w cenie ok 300zł.  Na twojej stronie model 7.0 nie jest widzę dostepny do zakupu... 

Polski produkt więc serwis w Polsce i jak to z twojego punktu widzenia z awaryjnością wygląda?

 

Ogółem przemysłowy odkurzacz mam nilfisk i jestem mega zadowolony. 

I właściwie pytanie do wszystkich, co maja Profi 50 prośba o jakieś swoje wrażenia, plusy - minusy :0

 

Dzięki wielkie za informacje

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jendrek1975 A ja jeszcze czekam na ten odkurzacz 😄 Dotarł do mnie, złożyłem nie pobierał wcale wody, odesłałem, przysłali drugi, a na drugi pobierał już wodę, ale z dyszy kapało 😄 Odesłałem po raz kolejny i czekam co na dniach przyjdzie. 😉 
Tak to wyglądało u mnie za drugim razem: 
https://www.youtube.com/watch?v=-162gvTDB04 

Nagra ktoś filmik jak leci u was woda z dyszy, abym wiedział, że z moim jest wreszcie wszystko w porządku? 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zakup tego Clatronica to loteria, a już go miałem kupować.
#poorboy odpisz mi, chcę kupić od Ciebie

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka



Czyli zakup tego Clatronica to loteria, a już go miałem kupować.@poorboy odpisz mi, chcę kupić od Ciebie

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka






Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się tak nie wystraszał za szybko,to jest tylko jedna opinia,patrz ile osób kupiło 

i jaka jest ocena produktu, u mnie znajomi mają też ten odkurzacz i sobie chwalą,

Tak się zastanawiam,bo w mojej ocenie w skali od 0 do 10 daje mu 10,więc jak piorą te za 2 tyś ?

A to jest tylko jedna aukcja :

image.png.6ce53836d05749d2ea45d5af6f55d3dd.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz rację, ale po co dodatkowo się stresować?
Ja potrzebuję jakiegoś odkurzacza tak dla siebie i dla rodziny, powiedzmy 10 samochodów w roku plus jakieś tam dywany. Chciałbym kupić coś na kilka lat, coś niezawodnego

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2019 o 18:04, poorboy napisał:

Do końca tygodnia postaram się wrzucić opis i zdjęcia  Profi 7.0 . Odkurza na sucho, pierze i zbiera wodę. 

To są zupełnie inne ssawki do tapicerki, ta od osprzętu chromoniklowego jest bardziej ergonomiczna.

@poorboy Hello, jak temat testow 7.0?

 

Bo nie ukrywam, że głupio naiwnie czekam grzecznie, a chciałbym już wydać pieniądze 😄

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profi 7.0 moim zdaniem to bedzie cos na wzór zielonego Georga  czyli 2 w 1.  Coś mi stare przysłowie podpowiada, że co jest do wszystkiego to jest.... sami pewnie wiecie. No ale moge sie mylić.

Ja osobiście Nilfiska Buddy mam do odkurzania, a do prania wolę strikto odkurzacz pioracy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polece profi 50.1c, kupiony od kolegi @poorboy . Sprzet profi ! Wzialem z natryskiem 4.8 bar bodajze i jestem mega zadowolony, natrysk/ssanie bardzo fajnie ze soba wspolgra. W gratisie sporo chemi, antypiana fajna sprawa bede szukal wiekszej butli do kupienia. Wielki plus dla kolegi za dobry sprzet w dobrej kasie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polece profi 50.1c, kupiony od kolegi [mention=44]poorboy[/mention] . Sprzet profi ! Wzialem z natryskiem 4.8 bar bodajze i jestem mega zadowolony, natrysk/ssanie bardzo fajnie ze soba wspolgra. W gratisie sporo chemi, antypiana fajna sprawa bede szukal wiekszej butli do kupienia. Wielki plus dla kolegi za dobry sprzet w dobrej kasie !
Dokładnie tak, również polecam kolegę@poorboy oraz odkurzacz Profi 50.1C, rewelacja.

Pozdrawiam!

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.