Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to nie zamawiam od RRC nic, mam już swoje sprawdzone produkty i tego się trzymam. Nie ma co wylewać wiadrami hejtu, każdy kupuje co uważa za stosowne i jego wybór.

Odnośnie cleanera HoW, faktycznie moim zdaniem to bardziej pasta finish. Ale robi robotę.

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SamotnyDetailer napisał:

Cześć Detailerzy!

Chciałbym Wam zaprezentować szerzej produkt Polskiej firmy Nanotechniq.

Mianowicie Revive jest preparatem gwarantującym większą gładkość wykańczanych powierzchni i trwalszy efekt niż jakakolwiek inne QD. W zasadzie rzekłbym że to połączenie QD z Sealentem.

Dzięki reakcją chemicznym jakie się wytworzyły pomiędzy polimerami w swoim składzie zawiera dodatek SiO2.

Preparat jest zalecany do samodzielnego użytku lub jako topper na powłoki ceramiczne już istniejące.

Revive maskuje lekkie zadrapania oraz przyciemnia lakier. Pozostawia super śliską powłokę, która dodatkowo chroni lakier przed działaniem promieni UV, chemii, warunkami atmosferycznymi i brudem drogowym.

Po aplikacji produkt utwardza się wstępnie prze 3h, natomiast całkowity proces utwardzenia wynosi 24h. Przez ten czas należy chronić powierzchnię zabezpieczaną przed wodą, śniegiem, brudem.

Długotrwałe rezultaty, ochrona do 9 miesięcy.

Szybki i łatwy proces aplikacji, nanosimy preparat na powierzchnię lakieru i kolistymi ruchami wcieramy poprzez polerowanie mikrofibrą.

Alternatywa dla wosków.

Pojemność 250ml wystarcza na około 4 samochody typu liftback / kombi.

Cena 97,27 zł
 

 

1. Nie ten dział.

2. Z opisu nie wynika, że to QD. 
3. 4 aplikacje z jednej butli? Słabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu ciekawostka z dzisiaj o ile nie było wcześniej poruszane, a mowa jest tutaj o aqua car cosmetics i nowej powłoce top coat. O co zapytałem to czy aqua coating one sprawdzi się jako top dla innej powłoki, odpowiedź poniżej.

ECA4B350-7511-43EF-989B-69FA081A879F.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
6 minut temu, GTruszkowski napisał:

A tu ciekawostka z dzisiaj o ile nie było wcześniej poruszane, a mowa jest tutaj o aqua car cosmetics i nowej powłoce top coat. O co zapytałem to czy aqua coating one sprawdzi się jako top dla innej powłoki, odpowiedź poniżej.

 

Może dlatego że okazała się mniej hydrofobowa niż opis i wyjdzie drugi produkt który będzie typowo hydrofobowy bo 99% Top Coat  nastawione jest na jak najmocniejsze podbicie hydro.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aivars

2 godziny temu, Aivars napisał:

@Eidos71 @Domel @D@ViD testowaliscie juz moze nowa paste onestep od Funky Witch ? 🙂

Małe pole liznąłem, ale auto nowe, przebieg 217km, to więc nie ma co się wypowiadać. Na pewno mega wydajna. Docieranie perfekcyjne i uwaga... Zostawia niesamowicie śliska powierzchnię. 

Do środy mam w planie sprawdzić na trudniejszym pacjencie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła powłoka na szyby z aqua, w tym tygodniu postaram się to przetestować, dam znać 🙂

edit:

w przyszłym tygodniu otrzymam również wspomnianego wcześniej top coat’a, więc niebawem wrzucę opinię tych dwóch produktów (glass i top coat) 🙂

C6406CEA-4A20-4E26-B708-EDD231AAB86A.jpeg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.