Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.11.2020 o 10:51, MlodyKoguT napisał:

49 to dużo za świece? Kup sobie kiedyś świece woodwick i zobaczysz czemu taka cena. Zmiesz zdanie co do świec zapachowych

Świecoholicy wiedzą doskonale jak ważny jest wosk użyty do produkcji świec. 75% świec na rynku nie stało koło wosku pszczelego nawet 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2020 o 12:36, vlodek2532 napisał:

7 wersji zapachowych i 11 kolorystycznych za 3... 2... 1...

I nie rozumiem w czym to ma Ci przeszkodzić?

Chyba fajnie, że nie musisz wąchać albo chemicznego zapachu, albo przereklamowanych i powtarzalnych nut. Ale co ja tam wiem 😜 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karbo oczywiscie wiadomo ze lepiej wachac jakies ladne zapachy niz typowy chemiczny, ale wypuszczanie "nowosci" pt mamy dla was nasz nowy/limitowany "produkt" który kazdy dobrze zna ale zmienlilismy tylko kolor i zapach, do tego czesto te produkty sa przecietnie na tle konkurencji i jedyny ich plus to zapach i kolor (jeśli po jakims czasie nie zajdzie jakas magiczna reakcja która ten kolor zmieni)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 18.11.2020 o 12:36, vlodek2532 napisał:

7 wersji zapachowych i 11 kolorystycznych za 3... 2... 1...

Ja akurat uważam osobiście, że Manufaktura ma świetne linie zapachowe, woski i interiory mógłbym wdychać codziennie.

Nowe Mohito pachnie rewelacyjnie. Od razu mi zapachniały wakacje.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel Spoko tylko potem otoczka jakby koło wymyślili na nowo, "super-duper limitet edyjszon - kup jusz dziś". Zapowiadają ciągle nowości, które okazują się tymi samymi produktami ze zmienioną wersją kolorystyczną/zapachową. Takie mówienie "szukamy frajera, który kupi jeszcze raz to samo tylko dlatego, że inaczej pachnie." Nie korzystałem jeszcze z ich produktów ale z tego co czytam na forum i widzę na YT to te kosmetyki jakoś 4 liter nie urywają. Może i dobrze, że gdy kupiłem 2x Heisenberg w strefie okazji allegro to sprzedawca dał dupy i mu zbrakło na stanie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
11 minut temu, vlodek2532 napisał:

@Domel Spoko tylko potem otoczka jakby koło wymyślili na nowo, "super-duper limitet edyjszon - kup jusz dziś". Zapowiadają ciągle nowości, które okazują się tymi samymi produktami ze zmienioną wersją kolorystyczną/zapachową. Takie mówienie "szukamy frajera, który kupi jeszcze raz to samo tylko dlatego, że inaczej pachnie." Nie korzystałem jeszcze z ich produktów ale z tego co czytam na forum i widzę na YT to te kosmetyki jakoś 4 liter nie urywają. Może i dobrze, że gdy kupiłem 2x Heisenberg w strefie okazji allegro to sprzedawca dał dupy i mu zbrakło na stanie dla mnie.

W to już nie wnikam, indywidualny sprawa każdej z firm.

Mi się podobają zapachy MW - a jeśli ktoś jest mocnym miłośnikiem tej marki - na pewno będzie mieć większy wybór 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, doniek77 napisał:

interior cleaner.

Testowałem ten produkt na etapie produkcji i powiem wam ze jest kozak! 

Nie pozostawia smug na wyświetlaczach LCD, inny zapach niż wszystkie IC - przyjemny. No i dość mocny. A zarazem bezpieczny dla nas, bo z naturalnych, eko składników zrobiony.

Polecam sprawdzić każdemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem ten produkt na etapie produkcji i powiem wam ze jest kozak! 
Nie pozostawia smug na wyświetlaczach LCD, inny zapach niż wszystkie IC - przyjemny. No i dość mocny. A zarazem bezpieczny dla nas, bo z naturalnych, eko składników zrobiony.
Polecam sprawdzić każdemu
Potwierdzam ;)

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.