Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Strus napisał:
W dniu 3.01.2019 o 21:31, Eidos71 napisał:

Mothers CMX Ceramic Spray Coating 

O tym na (chyba) DW wzmianki są już sprzed roku

Być może, ale do sprzedaży wchodzi dopiero teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beadmaker coś czuje, że jest mocno przereklamowany. Nie mówię, że jest zły, tylko wszyscy za bardzo go wypromowali i może być rozczarowanie. Z tego co wyczytałem to utrzymuje się jakiś miesiąc w porywach maks do dwóch, klasyfikowany jako sealant. Bardzo podobny do Meguiar's X-Press Spray Wax. Zostawia niby bardziej śliską powierzchnię i robi większe szkiełko od Megs'a (tyle, że po tygodniu już efekt śliskości i szkiełka zanika) . Generalnie zauważyłem, że Pan The organizer nie potrafi wskazać wad, wszystko co wyjdzie jest jego ulubione i najlepsze, mało krytyczny 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kropelek i szkła to ja już mam Water Golda 🙂 Na Bead'a się tak nie napalam bo mam podobne odczucia. Za cudowny jest 🙂 Ale Mothers mnie interesuje bardzo. Ten Megs nowy też mnie nie kręci bo za dużo z nim roboty - gdyby można go było na mokro aplikować to byłoby fajnie. Ale przy nim wypada umyć auto, osuszyć, aplikować i spłukać i znowu suszyć. Przynajmniej tak daje lepsze efekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beadmaker coś czuje, że jest mocno przereklamowany. Nie mówię, że jest zły, tylko wszyscy za bardzo go wypromowali i może być rozczarowanie. Z tego co wyczytałem to utrzymuje się jakiś miesiąc w porywach maks do dwóch, klasyfikowany jako sealant. Bardzo podobny do Meguiar's X-Press Spray Wax. Zostawia niby bardziej śliską powierzchnię i robi większe szkiełko od Megs'a (tyle, że po tygodniu już efekt śliskości i szkiełka zanika) . Generalnie zauważyłem, że Pan The organizer nie potrafi wskazać wad, wszystko co wyjdzie jest jego ulubione i najlepsze, mało krytyczny

Przecież Pan to jest taka sympatyczna maskotka :-)))


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
8 minut temu, Birkhof napisał:

Pan

Strasznie zmanierowany - chyba mu popularność odbija 😉 usunął nie dawno mój komentarz na youtubie wytykający kilka nie dociągnięć po tym jak sie dyskusja wywołała o sponsorowanych testach 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie zmanierowany - chyba mu popularność odbija usunął nie dawno mój komentarz na youtubie wytykający kilka nie dociągnięć po tym jak sie dyskusja wywołała o sponsorowanych testach

Moj komentarz spotkało to samo. To wyjaśnia dlaczego w amerykańskich filmach, a w sumie pod komentarzami jest tak „słodko” :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 minutę temu, Birkhof napisał:

Moj komentarz spotkało to samo. To wyjaśnia dlaczego w amerykańskich filmach, a w sumie pod komentarzami jest tak „słodko” :-)
 

A teraz w dyskusji do Bead Makera strasznie się podniecał - ale makabryczna podnieta - jaki to nie samowity look daje - doradziłem mu, żeby kupił Połyskometr - bo błysk i look to subiektywna sprawa - to chyba się oburzył, że woli zaufać swoim oczom bo jak widzi że się błyszczy to mu wystarcza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Sieć partnerska załatwia umowy to czego wy oczekujecie, że za kasę od firm będzie mówił że produkt jest kiepski. To jest jeden z kiepskich kanałów na temat detailingu, większość filmów jest sponsorowana. Kiedyś były nawet komentarze na ten temat prawie pod każdym filmem ale znikały tak samo szybko jak się pojawiały.
On tak mówi to tak musi być, polaczki się nie znajo na myciu aut.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga !!! Powłoki do śmieci !!! Nadchodzi natryskowa powłoka o twardości 9H 😉  Zaaplikujesz ją tak, jak QD 😉

https://adamspolishes.com/adam-s-ceramic-spray-coating-9h-16oz.html

A tak na serio - nie chce mi się wierzyć w deklarowaną przez producenta trwałość, a tym bardziej twardość zaaplikowanego produktu... No i cena - 70 USD za butelkę... Czyżby kolejny przykład olbrzymiego marketingowego bełkotu, aby wyciągnąć od klienta 500 procent rzeczywistej wartości produktu..? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
42 minuty temu, Eidos71 napisał:

nie chce mi się wierzyć w deklarowaną przez producenta trwałość, a tym bardziej twardość zaaplikowanego produktu... No i cena - 70 USD za butelkę... Czyżby kolejny przykład olbrzymiego marketingowego bełkotu, aby wyciągnąć od klienta 500 procent rzeczywistej wartości produktu..? 

spokojnie, poczekamy co powie PAN 😛 i wszystko będzie jasne 😛

44 minuty temu, Eidos71 napisał:

Czyżby kolejny przykład olbrzymiego marketingowego bełkotu

Nie koniecznie, to moze być hit. Technika idzie do przodu. Pożyjemy zobaczymy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu wszystko sie zgadza i jest ok producent deklaruje 6-8 miesięcy, dzielimy to na pół jak w przypadku każdego producenta dostjamey 3-4 miesiące, bierzemy pod uwage wypadkowe, klimat, nie idealnie przygotowany lakier ( nie po pelnej korekcie ) i dostajemy około półotorej do trzech miesiecy trwalosci no to juz w sumie jak wetcoat, BSD, ssw i wiele innych pryskaczy 😉
Wiecie ceramic coating z duraglossa tez mial siedziec rok a wytrzymywal okolo 3 miesiace 😄
Ale produkt sam w sobie ciekawy i jak by ktos chcial moge kupic na próbe x ilości
No i troszke strzał w stope gdyż po co tak to kupowac ich topowoą powłoke ceramiczną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
16 minut temu, Gozdziu23 napisał:

Ale tu wszystko sie zgadza i jest ok producent deklaruje 6-8 miesięcy, dzielimy to na pół jak w przypadku każdego producenta dostjamey 3-4 miesiące, bierzemy pod uwage wypadkowe, klimat, nie idealnie przygotowany lakier ( nie po pelnej korekcie ) i dostajemy około półotorej do trzech miesiecy trwalosci no to juz w sumie jak wetcoat, BSD, ssw i wiele innych pryskaczy 😉
Wiecie ceramic coating z duraglossa tez mial siedziec rok a wytrzymywal okolo 3 miesiace 😄

idealne podsumowanie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.