Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
3 minuty temu, Michał82 napisał:

@Domel  ja też to nazywam gejon, a Ty niby jak? 😉

z tego co wiem DZIJON to poprawne wymawianie, tak sie upierają amerykańce ale słyszałem że w Korei mowili GAJEON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Michał82 napisał:

@Domel  ja też to nazywam gejon, a Ty niby jak? 😉

Dżajon bodajże jest prawdziwe i tak mówi dystrybutor w WWA, ja mówie gejon bo brzmi szmiesznie 😄 bo wiecie kojarzy sie z pedałami od rowerów 😉  podobno kiedyś się dorasta...

Teraz, Domel napisał:

z tego co wiem DZIJON to poprawne wymawianie, tak sie upierają amerykańce ale słyszałem że w Korei mowili GAJEON

no widzisz co kraj to obyczaj, po polsku powinno byc tak jak sie pisze gyeon 😄

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mothers CMX Ceramic Spray Coating 

 

01024_CMX_CeramicSprayWash_wReflection.jpg.6144679bfdb3b82056ee7cc65b979ed8.jpg

Przedstawiamy ceramiczną powłokę natryskową Mothers CMX ™, niedrogą, przyjazną dla użytkownika, profesjonalną, ultraczystą, superhydrofobową formułę ochronną. Wystarczy spryskać i wytrzeć, stosując tą mieszankę SiO2 (ditlenek krzemu) i TiO2 (dwutlenek tytanu), które zmieniają układy. Ta kombinacja mocy zapewnia ultra-długoterminową ochronę przed żywiołami i bezustanną obróbką wody, nie rezygnując z prawdziwej optycznej klarowności, ekstremalnej głębi i charakterystycznego ceramicznego, szklanego wyglądu o płynnym połysku. Używaj jako samodzielny produkt, lub jako środek wspomagający w stosunku do istniejącego uszczelniacza, lub powłoki ceramicznej. Mycie i pielęgnacja samochodu nigdy nie było łatwiejsze.

 

Wg producenta, jest to "płynna powłoka", która na przygotowanym lakierze wytrzyma 12 miesięcy (52 mycia). Specjalnie opracowana formuła ma zapobiegać charakterystycznemu dla innych "powłokopodobnych" produktów zatykaniu się atomizera, spowodowanemu krystalizacją produktu. Cena sugerowana przez producenta to ok. 15-16 USD (wiadomo, że w PL, o ile będzie dostępny, produkt będzie na pewno droższy). Do sklepów w USA ma trafić na początku lutego 2019 r. Jeśli chociaż połowa tych zapowiedzi producenta się sprawdzi, może to być ciekawa alternatywa dla topperów typu Reload, Cure, a nawet dla twardych wosków z dodatkiem SiO2...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel też mam wrażenie, że bezdotykowo działa lepiej chociażby Excede UWC. Dotykowo to nic szczególnego, że domywa, bo większość preparatów obecnie jak ruszysz pędzlem/szczotką to większość zbiera jak nie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.