Jump to content
Arkeolowy

Nowości Detailingowe

Recommended Posts

@Domel - buckanizer jest dostępny u partnerów forumowych, ale jego cena jest "delikatnie wysoka"... Podobnie, jak za gąbkę od OPT... 😉 Połowa tej ceny za polski produkt - i można byłoby pomyśleć o zakupie.

@Domel @Eidos71 Nie mogą nam wybaczyć zrobienia naszej wersji mikrofibry z magnesem jak byśmy stworzyli coś na wzór ich Buckanizera stali byśmy się dla nich wrogiem numer 1 😄 

A całkiem na poważnie TAK - nawet pierwsze kroki zostały poczynione w tym kierunku 🙂 

@Good Stuff Ale mikrofibry z magnesem to wynalazek Microfiber Madness czy się mylę?

A buckanizer super sprawa ale trochę drogo jak za taki bajer;)

Z filmiku wynika ze jest "patent pending" wiec jestem ciekaw jak teraz mozna ugryźć własną wersję. Ale generalnie prosty bajer - bardzo przydatny.

5 godzin temu, Domel napisał:

Z filmiku wynika ze jest "patent pending" wiec jestem ciekaw jak teraz mozna ugryźć własną wersję.

Delikatne zmiany konstrukcyjne/w wyglądzie i problemu nie ma. To tak, jak np. z mopem Vileda* - nie ma na rynku identycznych konstrukcji innych producentów, ale są podobne, spełniające swoje zadania 😉 

* Nawiązanie do mopa nasunęło mi się w związku z przedświątecznym szałem sprzątania i wirusem Zespołu Fenestra... 😂

Super to 😄 Pod jarałem sie 😄

Sonax na 2019

Jeszcze jakby były 3 lub 4 oczka na pędzle na rancie był by idealny 😉

Jeszcze jakby były 3 lub 4 oczka na pędzle na rancie był by idealny

No wlasnie to kawałek plastiku który kosztuje jakies krocie :O

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Płacisz za pomysł i patent 😉 przekopuje Internet i próżno szukać czegoś podobnego. Chociaż byłem pewny że Panie domu już dawno mają takie coś z viledy lub innej firmy a tu lipa 😕 są różne silikonowe ale to gra nie warta świeczki chyba. 

Płacisz za pomysł i patent

Lubie Microfibremadness ale to powinno kosztować max 9 dolcow.
Pierwszy raz zrobie wyjątek i kupie od majfrenda jak sie pojawi

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

@piotr@sta wózek to zupełnie nie to. Wózek sprzątający bym porównał do 2 wiader na kółkach z łącznikiem, i to faktycznie już jest. Ale taka zawieszka na organizację gąbki, szmatki czy czegokolwiek niestety chyba nie istnieje. A przynajmniej ja jej nie umiem znaleźć;)

@Birkhof zgadza się cena jest spora jak za takie coś. Ale na takich gadzetach na wyłączność robi się najlepszy hajs 😉 każdy mówi drogie a i tak patrzy gdzie tutaj zamówić bo fajny bajer.

44 minuty temu, Gozdziu23 napisał:

w drukarce 3d pewnie do ogarniecia bez problemu, sa firmy ktore wydrukuja to za nas ale jaki koszt... nie wiem

Użytkownik Khot wydrukował sobie organizer, co prawda nie taki ale był nakładany na krawędź wiadra chyba z Castoramy i mieściły się w nim pędzle.

Za 2.50. Trochę małe ale były  też większe pojemniki. Kolor dyskusyjny Ale lepszego nie było;) Denko wklęsłe i woda ładnie zlatuje. Trzyma się stabilnie. Wchodzą 2 pędzle, szczotka do opon, wycior do wnętrza felgi i szczotka do nadkoli.20181225_183155-1280x622.jpg.c1f4bf27527347916ee75b6e97aa7a42.jpg20181225_183218-1280x622.jpg.6d29f38fadd6cfed602785ffcdd2d2e9.jpg20181225_183222-1280x622.jpg.c577b1f8779b8ec00cb16c8885a63824.jpg

• Lubię to 1