Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, adi1509 napisał(a):

Myślałem, że to żart... Chyba najdroższy odmrażacz jaki widziałem.

Legendarna jakość Ceramikera musi kosztować. Technologia co najmniej z NASA, dlatego też cena z księżyca.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dalej dziwi że ludzie w Polsce jeszcze nie używają "farelek" z rana. Są dostępne pewne rozwiązania np u mnie w Finlandii ( póki co nie używam bo szyby mi nie zamarzają pod dachem no i mam nieregularne godziny pracy). Chodzi o taki kabelek który montujesz gdzieś z przodu zderzaka który ciągnie się do kabiny. W kabinie kończy się normalnym gniazdkiem no i do tego podłączasz nagrzewnice elektryczna. Prawie każdy parking w Fin ma skrzynkę przy miejscu parkingowym z timerem. Ustawiasz czas o której ma Ci grzać auto w wewnątrz. Szyby odmarazaja, w środku cieplutko, tylko odłączyć kabel i jechać.

  • Lubię to 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Tomas-sg napisał(a):

Mnie dalej dziwi że ludzie w Polsce jeszcze nie używają "farelek" z rana.

Może w PL chodzi o to... 🙂

47 minut temu, Tomas-sg napisał(a):

Prawie każdy parking w Fin ma skrzynkę przy miejscu parkingowym z timerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, skrzat06 napisał(a):

Jest takim osiągnięciem techniki, że nawet artykuły o nim piszą... LINK 🤣

"Pomimo sceptycyzmu co do lotniczych technologii w produkcie, którego wcześniej nie znałem, zaryzykowałem. Cena była przystępna, więc złożyłem zamówienie."

Chciałbym, żeby cena 5x większa niż typowego produktu z marketu była dla mnie przystępna 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K2 LUSSY PRO 40x40 cm

 

Opis
Przeznaczona do polerowania, niezwykła mikrofibra K2 Lussy Pro pielęgnuje lakier z delikatnością motyla muskającego o brzasku taflę jeziora.  Jeśli lakier Twojego auta wymaga łagodności i absolutnej perfekcji wykończenia – puszysta mikrofibra K2 będzie spełnieniem jego marzeń.  

Dzięki wysokiej gramaturze 1200 gsm oraz delikatnym, zwartym włóknom idealnie sprawdza się w docieraniu wosków, powłok ceramicznych oraz podczas nakładania quick detailerów. Z czułością nadaje blask każdemu centymetrowi lakieru.

Zaprojektowana z pieczołowitością struktura włókien oraz poręczny rozmiar 40x40 cm sprawia, że praca K2 Lussy to prawdziwa przyjemność.

Jak na synonim delikatności przystało, jest w pełni bezpieczna dla lakieru. Posiada miękkie obszycie, które eliminuje ryzyko zarysowania lakieru. Pracuje z gracją - nie pyli oraz nie pozostawia włókien.

Może być wielokrotnie używana. Nadaje się do prania mechanicznego w temperaturze 40° bez użycia wybielaczy i płynu do płukania.

Jeśli oczekujesz perfekcji przy pracy nad swoim autem lub autami klientów, spędź chwilę z K2 Lussy, a nie już nigdy nie zapragniesz innej. Podobnie jak lakiery auta, którego dotknie.

Rozmiar 40x40 cm
Gramatura: 1200 gsm
Skład: 80% poliester, 20% poliamide

Opera Zrzut ekranu_2023-12-25_173538_k2.com.pl.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bartek1985 napisał(a):

K2 LUSSY PRO 40x40 cm

 
Opis
Przeznaczona do polerowania, niezwykła mikrofibra K2 Lussy Pro pielęgnuje lakier z delikatnością motyla muskającego o brzasku taflę jeziora.  Jeśli lakier Twojego auta wymaga łagodności i absolutnej perfekcji wykończenia – puszysta mikrofibra K2 będzie spełnieniem jego marzeń.  
Dzięki wysokiej gramaturze 1200 gsm oraz delikatnym, zwartym włóknom idealnie sprawdza się w docieraniu wosków, powłok ceramicznych oraz podczas nakładania quick detailerów. Z czułością nadaje blask każdemu centymetrowi lakieru.
Zaprojektowana z pieczołowitością struktura włókien oraz poręczny rozmiar 40x40 cm sprawia, że praca K2 Lussy to prawdziwa przyjemność.
Jak na synonim delikatności przystało, jest w pełni bezpieczna dla lakieru. Posiada miękkie obszycie, które eliminuje ryzyko zarysowania lakieru. Pracuje z gracją - nie pyli oraz nie pozostawia włókien.
Może być wielokrotnie używana. Nadaje się do prania mechanicznego w temperaturze 40° bez użycia wybielaczy i płynu do płukania.
Jeśli oczekujesz perfekcji przy pracy nad swoim autem lub autami klientów, spędź chwilę z K2 Lussy, a nie już nigdy nie zapragniesz innej. Podobnie jak lakiery auta, którego dotknie.
Rozmiar 40x40 cm
Gramatura: 1200 gsm
Skład: 80% poliester, 20% poliamide
 


K2 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Jak coś to się lekko wstrzymajcie, w tym tygodniu na pewno przetestuje na różnych powierzchniach, więc będzie jakaś opinia z "naszego podwórka"

 

Odnośnie ceny to weźcie pod uwagę że to 1L i 2 mikrofibry, patrząc na ceny zagranicznych produktów to nie jest tak źle.  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, CAR CRAZY napisał(a):

Jak coś to się lekko wstrzymajcie, w tym tygodniu na pewno przetestuje na różnych powierzchniach, więc będzie jakaś opinia z "naszego podwórka"

 

Odnośnie ceny to weźcie pod uwagę że to 1L i 2 mikrofibry, patrząc na ceny zagranicznych produktów to nie jest tak źle.  

A jakieś porównanie do Gyeon glass jest możliwość zrobić. Obecnie mój ulubiony płyn do szyb.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Szybki test już zrobiony i tak w skrócie (później może będzie więcej czasu na rozpisania)

Kolejny dowód na to że jak BH cos robi to można brać w ciemno.

Siła domywania bardzo dobra: radzi sobie z naprawdę mocnym brudem: tłusta mgiełka, brud drogowy, a także na resztkach zerwanej naklejki która była zerwana poł roku temu i IPA nie chciała zdjąć resztek, a po tar nie chciało się iść, resztki naklejki i kleju nadal miały właściwości lekkiego ciągnięcia się no i tu tak samo produkt bez problemu sobie poradził

Efekt zwilżania faktycznie mega

Wypracowanie przyjemne

Polerowanie także bez najmniejszego problemu, tylko w jednym przypadku musiałem po zebraniu syfu jeszcze raz prysnąć delikatnie i ponownie przetrzeć.

 

No i.....   jest jeden mankament: może to być jednym minus, a drugim mega plus:

ZAPACH: hmm chyba winogrono, bardzo mocne winogrono.   Do tego w składzie produktu są jakieś lotne związki chociażby trochę alkoholu co ten zapach jeszcze bardziej potęgują. 

Podczas pracy jest naprawdę mocny, a po pracy hmm mamy w sumie bardzo przyjemny zapach winogron który stosunkowo długo się utrzymuje.

Ostateczna kwestia to czy lubimy zapach winogron, o ile mnie zmysł nie myli i może to zapach czegoś innego ale nie zmienia to faktu że jest mocny.

 

 

 

  • Lubię to 13
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.