Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Domel napisał(a):

A nawet jesli to w czym problem? Przynajmniej leją w butelki sprawdzony towar a nie bubel poprawiany 100x do finalnej wersji

Męczy już mnie zapychanie rynku tymi samymi produktami, z jedynie innym logo na etykiecie (i inną ceną). Jest ok, jeśli marka zleca jakiemuś producentowi wytworzenie produktu wg własnej receptury (marka posiada zaplecze "naukowe", ale nie dysponuje możliwościami produkcyjnymi). Ale wrzucanie na rynek produktu "A", bliźniaczego z produktem "B" innego producenta / innej marki - to już lekka żenada. Stąd moja ciekawość (w żadnym wypadku nie formułuję żadnych zarzutów w stosunku do żadnej marki) 😉 Może przedstawiciel tej nowej marki pojawi się na forum z jakimś info... 

Coś @Domel  masz dziś kiepski humor... 😆 Albo coś wiesz o tej nowej marce... 😉

18 minut temu, Domel napisał(a):

a nie bubel poprawiany 100x do finalnej wersji

Chyba domyślam się, o kim mowa (przypadki z nowszej i starszej historii)...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
18 minut temu, Eidos71 napisał(a):

masz dziś kiepski humor... 😆

Właściwie to od wczoraj 😄 .... ale pracuje nad tym 😄 btw. nic personalnego, luźna dyskusja.

 

18 minut temu, Eidos71 napisał(a):

Męczy już mnie zapychanie rynku tymi samymi produktami, z jedynie innym logo na etykiecie (i inną ceną). Jest ok, jeśli marka zleca jakiemuś producentowi wytworzenie produktu wg własnej receptury (marka posiada zaplecze "naukowe", ale nie dysponuje możliwościami produkcyjnymi). Ale wrzucanie na rynek produktu "A", bliźniaczego z produktem "B" innego producenta / innej marki - to już lekka żenada. Stąd moja ciekawość (w żadnym wypadku nie formułuję żadnych zarzutów w stosunku do żadnej marki) 😉 Może przedstawiciel tej nowej marki pojawi się na forum z jakimś info... 

No tak, ale zaden z nas nie jest wstanie podać które produkty to rozlewki. No chyba, że wiecie z mniej lub bardziej oficjalnych źródeł. Generalnie to w 99,99% ścliśle strzeżona tajemnica 🙂

Czasem poł komponenty są "importowane/rozlewane" bo wychodzi taniej ale finalna receptura to produkt własny, kwestia polityki firmy lub budżetu.

 

Ja po wielu latach i tak staram sie trzymac dystans i nie zwracam na to uwagi no chyba ze to produkty w których maczałem swoje łapy 🙂

18 minut temu, Eidos71 napisał(a):

Albo coś wiesz o tej nowej marce... 😉

Oj nie, pierwszy raz widzę tą markę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@drufi - na mapach Google Ich nie ma. Zgodnie z info z Net-u:

Działalność przeważająca wg PKD

93.29 - Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna

Pozostałe:

20.41.Z - Produkcja mydła i detergentów, środków myjących i czyszczących

33.12.Z - Naprawa i konserwacja maszyn

46.90.Z - Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana

47.91.Z - Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet

47.99.Z - Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami

77.39.Z - Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane

81.21.Z - Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych

81.29.Z - Pozostałe sprzątanie

81.30.Z - Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni

93.29 - Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna

A więc raczej nie produkują sami... Teraz pytanie - czy chemia to ich receptury... 😉 Ok - myślę, że nie ma sensu kontynuować dywagacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eidos71

93.29 - Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna

Pozostałe:

20.41.Z - Produkcja mydła i detergentów, środków myjących i czyszczących

 

Panowie produkują mydło i detergenty, a w ramach działalności rozrywkowej ostro  weszli w detailing.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz branża detailingowa to żyła złota, każdy chce zarobić.

Ostatnio wpadło mi w ręce 3 produkty firmy SWAG, oczywiście z produkcją nie mają nic wspólnego ale ....

Mam Leather Cleaner koncentrat....czyści świetnie z zapach ....słaby, cena jak za 0,5l z którego mamy 5l gotowego płynu przeciętna.Ake pracuje się fajnie.

Mam Leather Creme, zapach też słaby, taki chińskich sztucznych skórzanych torebek, gęsty, po aplikacji dość matowy, nigdy bym w tych pieniądzach nie kupił.

Mam Leather Wax, wosk do skór, zadałem pytanie w sklepie Swag czy na Creme można położyć Wax , już tydzień nie odpowiedzieli, bardzo twardy ciężko go wydobyć, niestety daje połysk.

Towar kupiony za 1/2 a  nawet 1/3 ceny rynkowej dla tego trafił do mnie.

Uwaga produkuje pani od zarządzania nieruchomościami, ale też mydłem i powidłem, taka firma kombinator co wszystko i nic robi.

Ale ktoś im to robi i nie są to źle produkty, choć innych nie próbowałem 

IMG_20231111_180501.jpg

Screenshot_2023-11-11-18-06-46-523_com.android.chrome.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
29 minut temu, drufi napisał(a):

Gdzieś w PL do dostania? 😉
Cena chyba niezła.

Wygląda spoko ale te atomizery padają jak muchy, szczególnie na gwintach no chyba ze dla Epoci maja lepszą jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Partner forum

@AudiBlask @gprzesniak  Ogólnie na świecie to nie nowość, bo powłoka jest już na rynku ponad rok, jednak przed pełnym przetestowaniem nie dodawaliśmy jej do oferty. Teraz jak już wiemy co i jak ... jest w ofercie 😎

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.