Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

Płyn do szyb Bilt Hamber Trace-less który miał niedawno premierę ma już nową poprawioną wersje .  Jest to spowodowane silnym zapachem wersji pierwotnej który przeszkadzał sporej grupie ludzi(widziałem to  również na grupie BH na fb) w poprawionej wersji ma być słabszy ten zapach.  Fajnie że firma szybko reaguje 🙂 Używałem wersji pierwszej i aż tak bardzo mi zapach nie przeszkadzał. 
 

 

 

@CAR CRAZY Zamówiona masz wersje v1 czy z automatu dostaniesz v2? 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2024 o 00:46, Śmigol napisał(a):

Cześć optimum ultra ceramic seal co myślicie o tym produkcie ? 

Screenshot_20240304-003851.png.db9a8ac707c8f419b2b400f9e2d02fcf.png

Może ktoś z Was stosował ?

Tutaj jeszcze pan Szkatuła omawia produkt.

Pomijając całą tą marketingową otoczkę, która pewnie mocno podbija cenę, chciałbym wiedzieć co o tym psikadle sądzicie ?

Też miałem okazję poznać produkt (Dzięki @polll). Według mnie nie warty nawet 1/4 swojej ceny.

Jedyne czym się troszkę wyróżnia to śliskość. Szklistość nie jest jakaś spektakularna.
Opis dystrybutora vs rzeczywistość wypada żałośnie. Hydro tragiczne. Trwałość IRL to może 6 dni, nie miesięcy.
Na dodatek ma bardzo intensywny zapach "orange popsicle"

Nie polecam

  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MikeLBN

@polll

Bardzo podobnie podejrzewałem, ale Wasze opinie całkowicie mnie przekonały aby go nie kupować 😉 czyli w sumie niczym nie różni się od opti seala poza większą śliskością. Opti seal słabo i na krótko zabezpiecza a hydro po nim żadne... 

Firma optimum moim zdaniem przegina z tymi cenami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dla użytkowników systemu Parkside i nie tylko. Na stronie holenderskiego Lidla pojawiła się nowa bezprzewodowa polerka wyceniona na 40 Euro. Brak informacji o skoku. Teraz tylko czekać aż trafi do nas, ciekawe na ile ją wycenią. 

aprk.jpg.42bb4a43ab21e70f7d9a489521be57af.jpg

https://www.lidl.nl/p/parkside-accu-polijstmachine-20v-zonder-accu/p100372366?fbclid=IwAR1Th7LQAFWq-DOgSVWSb0I9vb1rKS_y0Oj5IdrbdwdtHFEUNI30Q-dbaqU#product-info-description

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wypuszczony a już numer 1 na rynku  

To samo pomyślałem będziemy testować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, osiolek1204 napisał(a):

Jeszcze nie wypuszczony a już numer 1 na rynku  🙂

Duda fantazjuje i to ostro 😉

Chciałbym wierzyć chociażby w produkt Polski ale z tą marką nigdy nie można mieć pewności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas-sg mam podobnie, dobra chemia ale jak obserwuje manewry ludzi odpowiedzialnych za markę to czuję takie lekkie zniesmaczenie. 

 

W końcu mieli ładne, czytelne, estetyczne etykiety to wymyślili jakieś pstrokate coś, które wygląda trochę jak szampon za 10 zł z marketu, nasrane jakiś haseł. 

 

Szampon i tak kupie. Przygodę z rinseless zacząłem niedawno, od optimum i się srogo zawiodłem. Kupię CarLab to też się pewnie zawiodę ale chociaż za pół ceny. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Prawdopodobnie to hydrowosk z etykietą Rinselessa (tak przynajmniej ostatnio było to tłumaczone)... 

A jest ktoś kto siedzi głębiej w temacie CarLab ? Jakies szersze info czy to szampon bardziej "doładowany" czy "czysty"  ? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jak wiecie maczałem paluchy w marce dość mocno ale to było ze 4 lata temu. Od dłuższego czasu nie ma to już miejsca i mówiąc otwarcie miewam podobne do Was odczucia. Produkty są lepsze i gorsze. Jak u każdego. Ale okrutnie razi mnie ten facebookowy marketing. A ta etykieta z rinselssa…… mam nadzieję że to taki żart bo w tej formie wygląda dramatycznie. Sam szampon był gotowy już z rok temu z tego co pamiętam ale ceny jednego ze składników powstrzymywały wprowadzenie go na rynek.  Czy jest „czysty” czy „napakowany” - dam znać. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus Facebook był prowadzony ładnie przez pewien okres czasu. Potem zaczęły się jakieś filmiki że sklepow-dystrybutorow, wszystko się zrobiło tak jakby przypominało bardziej reklamę kapci, mioteł, obważanek i skarpet 10 zł za pięciopak na niedzielnym rynku w Polsce powiatowej B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas-sg Duda ma fantazję to fantazjuje 🤛👍

@sztefan24 @Tomas-sg Duda ma fantazję to fantazjuje 🤛👍

Etykietka jest zrobiona z pełną premedytacją, odpustowa jak to wspomniał kolega. Prawda jest taka, że co byśmy tam nakleili i tak znajdzie się dwa tysiące myślących inaczej i krytykujących wszystko co jest marki CARLAB. Jeszcze więcej osób przyj....bie się do zapachu. Hejt jest naszą (detailerów) specjalnością i nawet gdyby etykietki były z czystego złota, to sekta ONR będzie chciała mnie zjeść. I szczerze - niczego innego się nie spodziewam. Wkładam kij w szprychy. 🙃

Mam pełną świadomość, że rzucamy się na pożarcie.  I o to chodzi. Nie mam najmniejszych kompleksów związanych z tym produktem.

Nie jest to żaden hydrowosk. Nie jest napakowany nabłyszczaczami. Dla jasności - ONR też nie zawiera żadnych nabłyszczaczy (na zasadzie pochodnych silikonowych) nawet jeżeli pół świata uważa inaczej.

POLIWASH jest całkowicie moją recepturą i tak - jest numerem 1* w Polsce (stosunku jakości do ceny). Szampon testowany jest miesięcy, przez kilkadziesiąt osób. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, drufi napisał(a):


 

 

 

 


Hmm?

 

 

 

to jest pytanie?? POLIWASH nie jest żadnym hydrowoskiem. I tak, weź dowolny hydrowosk i możesz go użyć jako szampon rinseless. Duża część hydriwosków zawiera silany i siloksany czyli tzw nabłyszczacze. POLIWASH nie zawiera żadnych pochodnych silikonowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.