Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

@sztefan24 no przyznam że na insekty zużywam 1l na 2 lata....często nie chce mi się iść po środek i Apc psikam i też działa.

Ewocar dotarł w piątek do dystrybutora, nie ma jeszcze kart charakterystyki, nie wiadomo czy zawiera wodorotlek sodu, określane jest jako Apc ale do wewnątrz.

Można prać,, bonnetować, czyścić plastiki,, nie wiem jeszcze jakie pH, ale coś na zasadzie Koch PO lub MZR.

Jak zawiera wodorotlek sodu to odmówię, Apc mam zapas spory, do prania też zapas jest.

Jak będzie miał neutralne pH lub lekko zasadowe, można będzie stosować wewnątrz bez wymywania,będzie dawał gęstą pianę i przyjemnie pachniał to te 5l pójdzie moment.

Zawsze można komuś odsprzedać na miejscu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
13 godzin temu, grechut napisał(a):

@CAR CRAZY

Macie już poprawiona wersje u siebie? Zamawiałem od was może z miesiąc temu i jestem ciekaw. 

Nowa wersja ma być dostępna dopiero w tym tygodniu u producenta, czekamy aż będzie dostępna aby zamówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, CAR CRAZY napisał(a):

Jest to poprawiona wersja, zachowana skuteczność przy zwiększonym rozcieńczeniu. Bezpieczeństwo składu nadal takie samo. 

Zeszli z rozcieńczeniem konkretnie.
Było od 2 do max 5%, a nowa wersja od 0,5 do max 2%.
Dobra wiadomość 😉 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
2 godziny temu, przemas.p napisał(a):

Na Bilt Hamber UK już jest dostępny

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
 

Na razie dostępna tylko wersja 1L, czekamy na uzupełnienie  5L :-)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2024 o 20:48, CAR CRAZY napisał(a):

Bezpieczeństwo składu nadal takie samo. 

Z tego co widzę stary Touch Less miał tylko wykrzyknik, nowy ma już substancje żrące. Domyślam się, że doładowali go wodorotlenkiem sodu, ale prawda wyjdzie na jaw jak będzie nowa karta charakterystyki. Jeśli tak zrobili to niestety bezpieczeństwo składu w nowej wersji zdecydowanie na minus, bo dobrze domywających prewashy z wodorotlenkiem na rynku jest cała masa. Chyba że masz już nową kartę i możesz porównać co tam dodali? 😄   

Zrzut ekranu 2024-02-6 o 19.21.31.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

@luk45z Teraz nie mam SDS ale jak miałem pierwsze info to widziałem nowy SDS i w zagrożeniach nie ma nic związanego z sodą i wodorotlenkiem.

W zagrożeniach była ta sama substancja tylko byc może stężenie większe.

A piktogram dotyczy tak jak w poprzedniej wersji "oczu" w nowej wersji  mocniejsze zagrożenie, prawdopodobnie też w wyniku mocniejszego stężenia...

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SONAX CERAMIC TYRE + RIM DETAILER

Specjalny środek do opon i felg zapewniający doskonały wygląd koła. Pozostawia intensywny kolor oraz imponujący efekt kropelkowania. Łatwy w aplikacji i nie wymaga czasu schnięcia.

60,66 zł            

SONAX XTREME CERAMIC PLASTIC SEALING

 

Bardzo wydajna ceramiczna powłoka do nielakierowanych tworzyw sztucznych. Tworzy skuteczną i trwałą warstwę ochronną. Zapewnia intensywne odświeżenie koloru oraz pozostawia satynowy, matowy wygląd z efektownym kropelkowaniem 

56,85 zł

OperaZrzutekranu_2024-02-07_144034_sonax.katowice_pl.png.fd42fe20351dd1e61d7c572721e94f4c.png

OperaZrzutekranu_2024-02-07_143731_sonax.katowice_pl.png.ca998e66f09adac12543f69fd720c09c.png

  • Lubię to 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@marcinm76 to raczej mało miarodajne i rzetelne źródło:) liczyłem że jakiś forumowicz miał okazję już go przetestować może przedpremierowo lub za własne fundusze:) kwestię trwałości pomijam,bardziej przyjazność aplikacji i to czy nie skaczą po niej wycieraczki 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć optimum ultra ceramic seal co myślicie o tym produkcie ? 

Screenshot_20240304-003851.png.db9a8ac707c8f419b2b400f9e2d02fcf.png

Może ktoś z Was stosował ?

Tutaj jeszcze pan Szkatuła omawia produkt.

Pomijając całą tą marketingową otoczkę, która pewnie mocno podbija cenę, chciałbym wiedzieć co o tym psikadle sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Śmigol  wrzuciłem dwa razy na auto. Raz jako wspomaganie osuszania. Coś nie siadło. Położyłem drugi raz jak trzeba po porządnym deconie. Wygląd fajny, gloss pierwsza klasa trwałość i hydro bardzo marne. Podobno jest jakaś druga wersja niby lepsza 🤷🏻‍♂️

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PawelRDM pan Szkatuła wspomina, że jako wspomagacz osuszania ten preparat nie zadziała, jeśli nie broni się trwałością tak jak mówisz, to za te pieniądze nie wart zainteresowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.