Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, aeropro napisał(a):

Trochę beka, bo tak szumnie zapowiadane nowe autorskie atomizery, a tu pyk Canyony, które można było wsadzać po pierwszych wpadkach 😆

 

To chyba najlepsze regulowane atomizery na rynku, więc należy się cieszyć. Szkoda, że tak późno wpadli na ten pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ral6014 napisał(a):

To chyba najlepsze regulowane atomizery na rynku, więc należy się cieszyć. Szkoda, że tak późno wpadli na ten pomysł.

ależ o to mi chodzi, bardzo dobrze - sprawdzone itd, ale mogli trochę wcześniej na to wpaść 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi z 10 Canyon  szybko padły 2 jeden był w butelce z Tarem, drugi z Vampire Lite, dokupiłem 2 następne ale szału nie ma...za to świetnie pryskają, uwielbiam ich regulacje, do ciężkiej chemia mam Marolexa , średnio działa ale działa, mam też Venusa hevy duty i aplikacja to tragedia , tryska jeszcze na powrocie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
22 godziny temu, JakubBe napisał(a):

Myślę że ta "nowość" ucieszy wiele osób: @ADBL

 

 

 

Uuuuuuuu ;/ Nie lubię Canyonów ;/ właśnie przez tą regulowaną końcówkę którą ciągle trzeba kręcić i brudzić sobie ręce wyciśniętymi kroplami z głowicy ;/

Moimi ulubieńcami byłe te - wsadziłem je we wszystkie butle np GoodStuff...

obraz.png.5692b4236079c5c2de7bed2468ba7400.png 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canyon-y i inne triggery z regulacją mają jedną, ale bardzo poważną wadę - Ciekną jak się ściśnie butelkę, a niektóre nawet jak się tylko przechyli. A drugie to że dużo towaru dają.

Oczywiście mają swoje zastosowanie, ale jako uniwersalny do wszystkich to słaby wybór IMO

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
42 minuty temu, MikeLBN napisał(a):

Canyon-y i inne triggery z regulacją mają jedną, ale bardzo poważną wadę - Ciekną jak się ściśnie butelkę, a niektóre nawet jak się tylko przechyli. A drugie to że dużo towaru dają.

Oczywiście mają swoje zastosowanie, ale jako uniwersalny do wszystkich to słaby wybór IMO

Dokladnie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MikeLBN napisał(a):

Canyon-y i inne triggery z regulacją mają jedną, ale bardzo poważną wadę - Ciekną jak się ściśnie butelkę, a niektóre nawet jak się tylko przechyli. A drugie to że dużo towaru dają.

Oczywiście mają swoje zastosowanie, ale jako uniwersalny do wszystkich to słaby wybór IMO

Canyony raczej nie ciekną. Poza tym kto powiedział, ze są uniwersalne do wszystkiego? Są dobre tam, gdzie warto dawać sporo chemii. W razie potrzeby odzyskuję nawet atomizery kosmetyczne. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MikeLBN napisał(a):

ADBL. "Wszystkie produkty ADBL z triggerami możecie już kupić z nowymi triggerami marki canyon"

Z reguły producenci stosują jednakowe atomizery we wszystkich produktach (o tej samej pojemności oczywiście) nawet jeśli nie ma to sensu praktycznego. Tak jest taniej.  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@Gardor light lepiej sprawdzi się na felgach. Jest bardziej żelowy. Dłużej leży zwłaszcza w warunkach na zewnątrz. Praktycznie nie śmierdzi. Ja go używam na bezdotykach bez pendzelkowania felgi. 

@aeropro nie można było ale to temat na bardzo długą rozmowę więc zapraszam na prv. 

@Domel na te z pomarańczową gumką też były reklamacje. W skrócie. Nigdy nie da się dogodzić wszystkim. 

Własne triggery to jest ogromny projekt do którego próbowaliśmy podejść ale na tą chwilę jesteśmy jeszcze nie gotowi na to by w niedługim czasie go uruchomić. 

Z Canyonem wreszcie po wielu latach udało się porozumieć na warunkach gdzie jesteśmy spokojni o ciągłość dostaw przy świetnym produkcie. Przepraszamy, że tak długo musieliście czekać na tą potrzebną zmianę. Ale w końcu temat problematycznych triggerow jest za nami. Warto wspomnieć, że pomimo znacznie droższego triggera zdecydowaliśmy się nie podnosić cen produktów. 

  • Lubię to 5
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
35 minut temu, ADBL napisał(a):

na te z pomarańczową gumką też były reklamacje.

Kurcze mam ich ze 100 i zepsuły mi się ze 2 kiedy upadły na ziemię 🙂 będę za nimi tęsknić [i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.