Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

innerscrubem z carpro nie pracowałem ale wiem jak się pracuje rękawica do wnętrza i domyślam się że nie jest to tak wygodne jak to samo w formie gąbki ale to moja subiektywna opinia. To co lubię w tej interior scrub pad to brak efektu strzelającej piany spod włosia szczotki do skór przy czyszczeniu np. tapicerki skorzanej. I to że nie trzeba pianowniczki do skór bo ta gąbka mocno spienia produk i schodzi mi go zdecydowanie mniej niż przy używaniu pianowniczki. Jest też niezastąpiony przy czyszczeniu plastików i pasów bezpieczeństwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, CAR CRAZY napisał(a):

Domyślam się że to nie jest nowość na rynku ale zdecydowanie nowość dla mnie. Wiedziałem że to istnieje ale do niedawna nie byłem do tego przekonany żeby choćby spróbować. A wczoraj odkryłem nowe zastosowanie tym razem w domu, wyczyścił mi matowe fronty w kuchni na które nic innego aż tak dobrze nie działało. Efekt jak ze sklepu. 👌😄

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, CAR CRAZY napisał(a):

Jakie wymiary tego scrub pada? Bo nie widzę na stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Binder Towel & Pad Cleaner 

Towel & Pad Cleaner to produkt, dzięki któremu wypierzemy ręczniki, pady i aplikatory, pozbawiając je wszelkich zabrudzeń nawet tych najcięższych. Produkt posiada świetne cechy piorące, sprawnie i szybko usuwa zanieczyszczenia z powierzchni, na których się znajdują. Towel & Pad Cleaner nie tylko świetnie sprawdzi się jako detergent do prania ale także posiada cechy regenerujące polepszając absorpcje wody przez ręcznik.

Sposób użycia:
przed użyciem produktu załóż gumowe rękawice
dodaj produkt do gorącej wody i delikatnie zamieszaj by uwolnić produkt
myj ręcznie przez ok. 5-10 min. następnie wypłukaj
produkt jest wyjątkowo mocny dlatego zaleca się pranie mocnych kolorów osobno by uniknąć zabarwienia

Rozcieńczenie:
lekkie zabrudzenia: 1:2000
średnie zabrudzenia: 1:1000
mocne zabrudzenia: 1:500

 

 

towel_pad_cleaner_1L_sam.jpg.d83d5f8de9c0c7eb7b06712b1dbecb83.jpg

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
11 minut temu, Bitek napisał(a):

Sposób użycia:
przed użyciem produktu załóż gumowe rękawice
dodaj produkt do gorącej wody i delikatnie zamieszaj by uwolnić produkt
myj ręcznie przez ok. 5-10 min. następnie wypłukaj
produkt jest wyjątkowo mocny dlatego zaleca się pranie mocnych kolorów osobno by uniknąć zabarwienia

Do mycia ręcznego mikrofibr ? 😄

@BINDER a w pralce mozna ? 🙂

  • Lubię to 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@keza Już z tydzień temu była zapowiedź ale bez ceny. Fakycznie to jest kolejny fajny gadżet WS i cena relatywnie niska, patrząc na konkurencję.  Inna sprawa że to powinno i tak mniej kosztować , ale to moja subiektywna ocena.  Tak czy inaczej pewnie trzeba będzie zakupić. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, gprzesniak napisał(a):

@keza Już z tydzień temu była zapowiedź ale bez ceny. Fakycznie to jest kolejny fajny gadżet WS i cena relatywnie niska, patrząc na konkurencję.  Inna sprawa że to powinno i tak mniej kosztować , ale to moja subiektywna ocena.  Tak czy inaczej pewnie trzeba będzie zakupić. 

 

Nie wiem czy było, może coś pominąłem, ale... BOOSKI tę niedawno wprowadził do oferty to samo 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, gprzesniak napisał(a):

Proszę podrzuć linka, bo nie mogę nigdzie znaleźć.

zabij mnie ale sam nie mogę teraz tego namierzyć. Zobaczyłem to w ten sam dzień co WS Hanger, z tym że Booskiego widziałem już gdzieś w sklepie a WS dopiero ogłaszało wprowadzenie. Nawet w historii przeglądarki tego nie mam, pewnie wszedłem na sklep przez story z IG Booskiego albo któregoś sklepu 

Może @CAR CRAZY @ShiningCar coś będą wiedzieć? choć na ich stronach go nie widzę

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JakubBe No też szukałem i nigdzie nie widzę. Chciałem sprawdzić jak to wygląda cenowo u nich. Patrząc na wiele produktów (.np wiadra) to wydają się siostrzane w obu firmach. Zresztą tutaj nie ma cudów, jeden Chińczyk to robi, kwestia ilości i ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.