Skocz do zawartości

Czym wycierać do sucha ?


sq2jul

Rekomendowane odpowiedzi

A zna ktoś może firmę Adam's ?
Na Amazonie znalazłem coś takiego: Adam's Ultra Plush Drying Microfiber Towel
Testował ktoś może?
Oprócz ręczników mają tez inne akcesoria i środki.
Fajne mają produkty. Dość popularna za oceanem

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Domingo napisał:

A zna ktoś może firmę Adam's ?

Amerykańska firma, której jeden z założycieli wcześniej pracował dla Chemical Guys. Produkty Adam's są niedostępne oficjalnie w PL, jednak w Europie mają oficjalną dystrybucję. W USA i Anglii zbierają dobre opinie - lepsze, niż produkty Chemical Guys. To tyle ze "znania" firmy. 😉 Jeżeli masz możliwość i chęci - zakup i zaprezentuj ich produkty. Może to zachęci któregoś z naszych dystrybutorów/sprzedawców do podjęcia współpracy z Adam's... 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Planuje kupic nowy recznik do suszenia, bo stary Fluffy zebral juz duzo paprochow

Zastanawiam sie nad:
- LE Silverback XL - wygral jakis tam ranking na youtubie (wydaje sie ze bardzo dobrze przeprowadzony) i za granica bardzo dobre opinie. Tutaj czytalem ze zbiera tylko na mokro i ze jest to problem.
- Gyeon Q2M Silk - polecany wszedzie, ale w sumie 2x mniejsza gramatura niz Silverback a cena ta sama
- Autofinesse Aqua Deluxe - chyba ma najmniejszy sens, jedynie rozwazam dlatego ze najprosciej mi go kupic (jest w sklepie 10 minut od mieszkania) i najtanszy (ale mala roznica, wiec tego nie biore pod uwage)
- moze jakis waflowy? Nigdy nie uzywalem, widzialem ze opinie cos mieszane

Zastosowania: suszenie prywatnego samochodu po mycie raz na ok. 2 tygodnie
1. Czy to zle ze Silverback zbiera tylko na mokro czy po prostu przecieram szybe i pozniej juz ok? I czy Silverback jest lepszy od Gyeona (wedlug dokumentacji jest, wedlug dosc szczegolowego filmiku na youtubie tez)?
2. Do moich zastosowan lepszy zwykly czy wafel? Ze zwyklym mam ten problem ze z czasem zebral paprochy i nijak nie da sie ich wyciagnac z recznika

3. Albo moze po prostu nastepnego Monster Fluffy Dryer kupic i za rok wymienic? Jakos zbierania wody nie wydaje sie jakas imponujaca, ale nie mam porownania, wiec moze wszystkie tak zbieraja
3. Moze jeszcze jakis inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monstera póki co nie kupisz - była wadliwa partia i wszystko zostało wycofane z sprzedaży. Z tego co wiem to nowy monster ma trafić do sprzedaży chyba w lipcu. GS ma zamiar wypuścić pod koniec maja jeszcze jeden nowy ręcznik. Ale póki co brak szczegółowych informacji. Sam rozważam nad kupnem silka, a wstrzymaniem się i zakupem kolejnego ręcznika od GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2019 o 23:55, Kuba95 napisał:

Monstera póki co nie kupisz - była wadliwa partia i wszystko zostało wycofane z sprzedaży. Z tego co wiem to nowy monster ma trafić do sprzedaży chyba w lipcu. GS ma zamiar wypuścić pod koniec maja jeszcze jeden nowy ręcznik. Ale póki co brak szczegółowych informacji. Sam rozważam nad kupnem silka, a wstrzymaniem się i zakupem kolejnego ręcznika od GS

Dzieki za odpowiedz, mowiac monster mialem na mysli: https://mrcleaner.pl/en/drying-the-car/monster-shine-fluffy-dryer-recznik-do-osuszania-lakieru-po-myciu-auta-90x60cm-bestseller

Rozwinal bys skrot GS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, maciek_ napisał:

Dzieki za odpowiedz, mowiac monster mialem na mysli: https://mrcleaner.pl/en/drying-the-car/monster-shine-fluffy-dryer-recznik-do-osuszania-lakieru-po-myciu-auta-90x60cm-bestseller

Rozwinal bys skrot GS?

Good Stuff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

W nawiązaniu do mojego posta:

Podtrzymuje moją opinię o Fluffikach. One mi robią mazy. Wkrótce zrobię porównanie z "monsterami" czyli "mikrofrędzelkami" 😉 I potwierdzę lub zaneguję tą tezę dokładnie.

 

 

 

Linki:

WS Monster

 

SG Extreme Drying Towel

 

 

 

#domeldetailinglaboratory #domeltestuje #domeltest #domelowezakupy #domelowereczniki #domelowemikrofibry #domeloweosuszanie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo odczucie miałem jeśli chodzi o mazy, chociaż były one dużo mniejsze niż na Twoim filmiku (może przez polanie szamponem sonaxa który obiecuje plukanie bez osuszania (co niestety nie działa), obstawiam że "odpycha" on wodę w jakimś stopniu więc ręcznik ma mniej od zebrania). Nie mogę się doczekać aż nagrasz porównanie z ręcznikami "twisted" 🙂 Masz może porównanie ręczników od SG np. z Gyeon Sil albo KKD Silverback?

Dzięki też za podesłanie artykułów, widzę że dokładnie te same odczucia jeśli chodzi o fluffiego: wciąga paprochy. Mój raz leżał na samochodzie i wiatr przywiał pyłki i już niema szans tego doczyścić. Mam nadzieję że twisted rozwiązują ten problem tak jak obiecuje recenzja 🙂 Czekam na jakieś info, a jak nic się nie pojawi w tym tygodniu  to pewnie zamawiam Gyeona

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
[mention=8853]Morfeusz[/mention] Ja mieszkam w UK
https://www.halfords.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductMobileDisplay?catalogId=10151&categoryId=165609&langId=-1&productId=1525327&storeId=10001 była promocja za 10 f . Ale na portalach aukcyjnych też są , np ebay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy ktoś na forum posiada lub miał styczność z ręcznikiem D-Wash orange silk drying towel? Jak on wypada w porównaniu do Gyeon Silk, WS Monster, Fireball Pin towel / Fireball Twist (black fox)? Czy one wszystkie są "takie same"?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czyli nie powala.

 

A może gyeon q2m silk dryer? Składam dzisiaj zamówienie i pomyślałem, że przez cały czas brakuje mi czegoś do suszenia auta - zwykłe MF nie sprawdzają się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.