Skocz do zawartości

Jaki Quick Detailer ?


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=24208]grzegmis[/mention] BSD to jest raczej quick wax, rozcieńczając go z wodą dostajesz coś ala QD - do szybkiego odświeżenia auta, przetarcia z lekkiego kurzu.

Ok, wiec trochę zmiana specyfiki produktu. Ale po za ekonomicznym podejściem, jakieś inne korzyści?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grzegmis jeżeli lubisz mieć zawsze czyste auto to polecam wszelkie waterless washe. Kupujesz sobie Ech2o, rozrabiasz 1:15, spryskujesz bogato dany element i wycierasz fibrą. W ten sposób, za pomocą 4-5 fibr możesz bez szkody czyścić mocno zakurzone auto, a nawet takie po lekkim deszczu. Dodatkowo, za 8 l roztworu płacisz tylko 45 zł, więc nie walczysz o zaoszczędzenie każdego mililitra. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grzegmis A ja Ci namieszam w głowie i polecę Meguiars Last Touch. Jest to bardzo wszechstronny QD który nadaje się przy osuszaniu auta, zostawia fajny połysk, możesz nim spokojnie myć szyby i nie zostawia smug, spokojnie posłuży jako QD do wnętrza pojazdu zwłaszcza na lakierowanych powierzchniach i piano black. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=24208]grzegmis[/mention] A ja Ci namieszam w głowie i polecę Meguiars Last Touch. Jest to bardzo wszechstronny QD który nadaje się przy osuszaniu auta, zostawia fajny połysk, możesz nim spokojnie myć szyby i nie zostawia smug, spokojnie posłuży jako QD do wnętrza pojazdu zwłaszcza na lakierowanych powierzchniach i piano black. 

Nie lubię cię za to a najgorsze jest to ze opinia twoja jest i będzie tylko twoja xd muszę kupić i zrobić test u siebie - kolejny produkt do listy hehe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys bym Ci powiedzial, ze widze roznice, ale teraz mam auto po korekcie i tak na serio to nie widze zadnej roznicy pomiedzy tymi QDkami 😉 fk tylko mało ciągnie kurzu. Trzeba było chłopakowi mętlik zrobic z glowy 😄 prawda jest taka, ze kazdy poleca swoje... Grunt to wyrobic wlasne zdanie, ja z 50% produktow polecanych przez niektorych bylem kompletnie zawiedziony 

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie,najlepiej jesli to mozliwe wyprobowac wszelakich produktow i wyrobic wlasne zdanie 😉 ja juz chyba z 20-30 wszelakich siuwaxow przerobilem i wiele zalezy od koloru,na co kladziemy,w jakim stanie,indywidualne gusta i wymagania ..akurat Botox jak dla mnie malo wnosi ale na tym jego sila bo nie lubie zbytniej ingerecji w np.swiezo nalozony wosk,ma go tylko nieco podkrecac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, InspektorKot napisał:

To jak już robimy mętlik i każdy poleca swoje, to moim faworytem od jakiegoś czasu jest trochę niedoceniany Detailer's Magic Quick Magic. Przystępna cena a efekt i łatwość aplikacji świetna. 

Zawsze go polecałem jako PPZta 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki QD, który pozwoli utrzymać lakier w czystości i nie będzie ciągnął kurzu?

Od majówki leży u mnie(biały akryl) Fusso i jest tragedia. Tak ciągnie kurz, że auto po jednym dniu od mycia na dwa wiadra nadaje się do mycia.

Brud jakby się przykleja, że piana i myjka go nie rusza. Łatwiej było samochód utrzymać w czystości jak nie było wosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.