Skocz do zawartości

Jaki Quick Detailer ?


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli mogę się wtrącić do FG uważa za nr 1, choć CG Pro detailer jest bardzo dobry. Ostatnio zauważyłem, że świetnie nadaje się też do czyszczenia szyb. Zrezygnowałem nawet z ZYMOLA i SV płynów do szyb na rzecz niebieskiego Pro detailera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ktoś wcześniej o tym pisał, ale chciałbym dopytać o doświadczenia - wydaje mi się, że QD Car-Pro (Reload) jest bardziej elektrostatyczny niż np. QD Meguiars i bardziej przyciąga kurz. Nie mam żadnych uwag do pracy z nim (akurat ja nie mam problemu ze smugami), bardzo odpowiada mi jego zapach oraz efekt końcowy, ale nawet po krótkiej jeździe na samochodzie widać kurz. TTTM czy (pytanie retoryczne) czegoś nie wiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bardzo dobry QD jest z firmy Optimum . Koncentrat 3:1 oferowany przez partnera forum. Rozcieńczony 3:1 z wodą destylowaną, po nim można "jeździć" po lakierze :) w porównaniu do PB Spray&gloss łatwo spolerować mgiełki które zostają. Co prawda używałem tylko tych dwóch QD dlatego porównuje efekty.

 

Co do innych nie mam zielonego pojęcia :D

 

edit. zapach QD optimum super, guma balonowa od razu przypomina się DONALD :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
A co sądzicie o Megsa Last Touch? Czy warto go kupić bo widzę ze za 1l wydać trzeba niecałe 40zl + pp a inne również markowe w trej cenie oferują ledwie 500ml.

 

Last Touch używam od dłuższego czasu i jestem zadowolony.

Świetnie sprawdza się również jako lubrykat do glinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zakupiłem cały galon LT i jestem mega zadowolony. Używam go tylko i wyłącznie przy osuszaniu, na lakierze nie zostają żadne zacieki lub smugi a wcześniej podczas osuszania samym ręcznikiem różnie bywało. Jako QD jak dla mnie bardzo średni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.