Skocz do zawartości

Jaki Quick Detailer ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum
uzywal ktos Car Pro Reload bez Cquartza ?

 

Używałem na:

- CQuartz

- Wolf Body Wrap

- na czysty lakier

 

W każdym przypadku jest mocno widoczne wzmocnienie odpychania wody.

 

Co do pracy to fakt na czarnym potrafi zostawić smugi jak jest nie do końca wypolerowany.

Przyciemnienie koloru także mocno widoczne szczególnie przy opcji 50/50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Jeżeli nie będziecie mieli czasu na woskowanie felg, a chcecie na szybko czymś przetrzeć to również polecam Reload-a. Po czterech tygodniach odprowadzał mi wodę jak zły, a przetarłem nim felgi tak od niechcenia ponieważ nie nie miałem czasu na wosk. Nie wiem co byłoby dalej ponieważ felgi zostały wymyte i dostały colliego.

Jeden z moich ulubionych produktów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie będziecie mieli czasu na woskowanie felg, a chcecie na szybko czymś przetrzeć to również polecam Reload-a. Po czterech tygodniach odprowadzał mi wodę jak zły, a przetarłem nim felgi tak od niechcenia ponieważ nie nie miałem czasu na wosk. Nie wiem co byłoby dalej ponieważ felgi zostały wymyte i dostały colliego.

Jeden z moich ulubionych produktów :good:

 

 

Potwierdzam ! Za Twoją radą nałożyłem na lakierowane felgi i jestem w szoku. 5 myć i ani razu nie używałem nic do mycia felg, cały pył z klocków schodził idealnie - a moj samochód produkuje go w duuużych ilościach. Po piątym myciu używałem Reload'a na całym samochodzie, więc i felgi machnąłem - produkt ułatwia życie.

 

Reload w ogóle jest super - to zdecydowanie więcej niż Quick Detailer.

 

Aha - używam go rozcieńczonego 1:1 z wodą demineralizowaną - producent podpowiada takie rozwiązanie do ciemnych lakierów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozcienczony nie daje gorszych efektow :?

 

 

O dziwo nie ! Sam w to nie wierzyłem, rozcieńczyłem najpierw całe 25ml na testy :) Teraz już zaszalałem, całe 50ml :evil: Reszta stoi "w oryginale" - porównywałem wczoraj i faktycznie rozcieńczony się łatwiej poleruje, mniej smug.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

ma_ko, Jakiś czas temu woskowałem element po CQuartz kilkoma woskami w celu poprawy głębii ale nie było widać różnicy jedynie niektóre QD jak widać poprawiały głębie, Reload w tej sprawie póki co to nr 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

to i ja dorzucę coś od siebie

 

dziś pierwszy raz użyłem Optimum Instant Detailer & Gloss Enhancer

 

jak dla mnie łatwość aplikacji, poślizg, to jaki lakier jest po nim gładki i śliski jak na razie są nie do przebicia

 

miałem już qd megsa (poza ultimate, ale to bardzie spray wax) i właściwie wszystkie z poorboy's-a

 

teraz wiem, dlaczego jest tak popularny w uk :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.