Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Tej pasty nie odtluszczaj, przed możesz IPA przelecieć ale po to nie ma sensu, jak chcesz coś kłaść na to to możesz zrobisz sobie kanapkę ale z tego co zauważyłem zvizzer one ma dość mocne zabezpieczenie więc tutaj ewetlanie coś szybkiego bym położył 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy mi nie wpadło do głowy, by po AIO wymywać powierzchnię przed położeniem czegoś innego. Jeśli miałbym tak robić to lepiej sięgnąć po zwykłą pastę i później wymyć. Przy AIO albo robisz kanapulca, albo zostawiasz solo. Mam fajnego zawodnika w takim klimacie - cleaner od Prostaff z SiO do ciemnych lakierów. W tamtym roku po aplikacji ręcznej i odczekaniu 2-3 dni umyłem auto, bo było zakurzone. Jak to zrzucało wodę to szok. Nie sądziłem, że takim produktem uzyskam takie hydro. Mam plan w niedługim czasie wrócić do produktu i przy okazji machnąć test wytrzymałości. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@atomikooo co do szyb - niebieski wafel od "monster" - tani, średnio trwały (łapie zadry ale nie pyli) za 3 zapłacisz tyle co za 1 adbl czy ws. Prany odpowiednio bez problemu śmiga 6-8 miesięcy. Nakładanie dressingu zostawiłem dla aplikatorów a nie "szmat". 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, atomikooo napisał(a):

Do mycia szyb 

1. Fx Protect Shiny Glide Glass Cleaning Towel

lub 

2. Carpro GlassFiber MF Towel

 

Mam obie. Osobiście nieco lepiej mi się używa CP z uwagi na to, że jest nieco cieńsza. Ale FX-a również mogę polecić, a jest sporo tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecicie jakąś roczna powłokę ceramiczną? Myślałem nad aqua one lub cleantle inspire. Do tej pory pracowałem głównie na fireball ale ze względu na zmianę pracy nie mam już dostępu. Ewentualnie może mógłby ktoś kupić mi typhoona od fireball?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecicie jakąś roczna powłokę ceramiczną? Myślałem nad aqua one lub cleantle inspire. Do tej pory pracowałem głównie na fireball ale ze względu na zmianę pracy nie mam już dostępu. Ewentualnie może mógłby ktoś kupić mi typhoona od fireball?

Cancoat


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QD do skor, temat poruszany na forum raczej rzadko. Który? Widziałem 50/50 po cleantechu i podobało mi się, ale jest niedostępny w DH, gdzie będę składać zamówienie. Pomysły?


Wyryte w skale z S20 FE 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QD do skor, temat poruszany na forum raczej rzadko. Który? Widziałem 50/50 po cleantechu i podobało mi się, ale jest niedostępny w DH, gdzie będę składać zamówienie. Pomysły?


Wyryte w skale z S20 FE 5G


Też widziałem 50/50 cleantecha , daje radę.
Ja do szybkich akcji na fotelach używam p&s express interior , 1:1 do lekkich zabrudzeń .

Nadałem z mojego fona przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory partyzancko przecierałem interior qd od adbla i matowe wykończenie może i zostawia, ale wątpię poza tym jednym atutem, by był do tego właściwy... trza się rozwijać Deturnera chyba wezmę.
Do konkretnego czyszczenia mam oczywiście CL i jestem zadowolony oporowo.

Wyryte w skale z S20 FE 5G



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMCzysci, różnica pomiędzy Cleantech i ADBL jest naprawdę mocno widoczna. 

Jeśli chodzi o zapach to zdecydowanie Cleantech - skórzany, ale mniej intensywny.

ADBL pozostawia matowe wykończenie i przyjemną w dotyku powierzchnię, która nie jest śliska. Cleantech pozostawia wykończenie o dużym połysku i śliskości.

Po lewej Cleantech, a po prawej ADBL.336550696_763476935025699_2778383602476276604_n.jpg.5e402c34ffac5b992bc2f5fe5e06ba44.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, krzysiek555 napisał(a):

Elixir na mokro stosujecie? 

Ja lecę tylko na sucho, nie sprawdzałem na mokro.

44 minuty temu, grechut napisał(a):

Pany, jak wam braknie ściereczek suede to czym je zastępujecie? 😛

Albo z czego docinacie.

Na felgach kładłem płatkiem kosmetycznym choć na lakier nie wiem czy bym się odważył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CAR CRAZY, zgadzam się. Czyści naprawdę bardzo dobrze, ale przy najbliższej okazji porównam z cleanerem od ADBL i Colourlock. W moje prywatne preferencje trafia w 100%. Cleantech zostawia zbyt śliską i błyszczącą powierzchnię, a Ultracoat jest pomiędzy Cleantech i ADBL pod względem wykończenie i śliskości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.