Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Arkeolowy napisał:

Mam, ale chce przetestować coś jeszcze :good:

szczerze dla mnie nei ma róznicy pomiędzy curem ani reloadem, nowe butelki cura są fajniejsze :P
Tu i tu wysokie przyciemnienie, dobrze łaczą się z ADS-em
Dobrze siedzą jako samodzielne zabezpieczenie po przygotowaniu lakier nawet same z siebie.
 

 

19 godzin temu, dawdem napisał:

Witam, kompletny żółtodziób, czytający wiele tematów na tym forum. Szybkie pytanie, szukałem odpowiedzi ale nie znalazłem. Co sądzicie o kładzeniu syntetycznych sealantów typu Soft99 Fusso Coat 12 Months na powłokę przygotowaną AG SRP? 

 O dziwo SRP jest całkiem niezłym podkładem pod woski, ale akurat fusso to zawsze zagadka moim zdaniem nie ma problemu ale pewnie polezy nie wiecej niż 3-4 miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czym usunąć mnóstwo czarnych kropek głównie dolne części drzwi, błotnik....
Czy to są jakieś metaliczne syfy i zastosować ironx lub tugę czy inny specyfik?
Glinka pewnie ściągnęłaby wszystko ale to dopiero na wiosnę..

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
10 minut temu, wojtecki napisał:

A porównywał ktos pricborta z tar&glue od adbl ? 

Bys musial miec taka sama powieszchnie takie same zabrudzenie od kleju badz smoły i stac ze stoperem zeby to sprawdzic. Jeden i drugi doczysci a ktory szybciej to nie wiem. Powiedzmy ze jeden zrobi to w 5 min a drugi w 6 min albo 7 min 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będę czyścił tapicerkę (zwykły materiał, nie skóra) środkiem ExceDe Encapsulator Cleaner. Jaką szczotkę do tego użyć, Monster Shine Medium (6,99 PLN), COLOURLOCK (16,90 PLN) czy może jakaś inna? Chodzi mi o to by nie zniszczyła tapicerki a tym samym dobrze się nią szorowało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.